Pieniądze z koperty

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
Podobno moda z zagranicy. W warszawie można znaleźć kopertę z kasą. Jakiś bogacz ukrywa ją i daje wskazówki jak ją odnaleźć. Więcej jest tutaj https://www.facebook.com/wezkase. Czy ktoś z was coś takiego znalazł ? albo słyszał czy ktoś inny odszukał tą kopertę ?
 
N

natulka123

Guest
Osobiście nie szukałam, ale koleżanka na facebooku chwaliła się, że znalazła jakąś kopertę z pieniędzmi. Możliwe, że to właśnie o to chodzi. Także widać to prawdziwa zabawa
 

sosenos

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2013
Posty
19
Punkty reakcji
1
Takie zabawy to ja lubię :)

Koperta z pieniędzmi może każdemu poprawić humor.
 

HaKa3aHueTo

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2013
Posty
24
Punkty reakcji
2
Milionów to tam nie ma, więc może faktycznie komuś się nudzi? Swoją drogą bardzo fajna akcja!
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
A ile tam jest w tych kopertach? :p
Zagadki, podsuwanie wskazówek - brzmi jakby w kopertach można było znaleźć setki złotych. xD A sosenos mówi, że koperta może każdemu poprawić humor. Tak jakby leżały wprost na ulicy z dyszką w środku. :D

Ja się nie zabawię, bo nie jestem z Warszawy, a nawet gdybym był to nie wiem czy wziąłbym w tym udział. ;)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Średnia klasa i bogacze nie lubią płacić dużych podatków (ZUS jest podatkiem) W związku z tym część płacy umieszczają na liście płac, a drugą część dają pracownikowi w kopercie ("pod stołem")
Można tego uniknąć, wprowadzając jednakowy dla wszystkich podatek "od łba" zarobkującego gdziekolwiek. Rząd jest przeciwny, bo każdy by wiedział - ile rząd zebrał - i żądano by rozliczenia się z tej kwoty
 
M

MacaN

Guest
Zabawa zabawą, ale czy to jest aby legalne ? Pod pretekstem zabawy można w taki sposób prać pieniądze, czy wręczać łapówki.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
omg, czego to ludzie nie wymyślą już.
ale zgadzam się z tekstem "kto bogatemu zabroni" :p
 

Neverdie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
Tak tak tak, dużo osób lajkuje ten profil na facebooku, a później profil jest sprzedawany za grube pieniądze . Za darmo to w ryj ciężko dostać a wy wierzycie w takie rzeczy

Wydrapane z telefonu :)
 

LAuraSZ

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Tak, czy inaczej fajnie byłoby znaleźć taką kopertę.. hm.... rozmarzylam isę ;)
 
Do góry