Pieluchy - pytania, porady

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No to superowo :) jak widać, można i tanio i dobrze czasem coś zrobić :) i to lubię :)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Widziałam je w sklepie, co prawda u nas etap pieluch już dawno minął, ale przy kolejnym dziecku na pewno wezmę je pod uwagę, cena kusząca, a ja nie zamierzam bankrutować z powodu pieluch. Tylko nie wiem czy dobrze widzę, mają też rozmiary dla noworodków? Wydaje mi się, że od rozmiaru 3 widziałam. Są też mniejsze?

Na razie są tylko 3 rozmiary, właśnie 3,4 i 5 ale kto wie, może stworzą też rozmiar dla maluszków bo na pewno by się przydał :)
 
D

Dorka123

Guest
No to czas pokaże, póki co nawet jeszcze w ciązy nie jestem, więc jakby co to mają czas na wprowadzenie nowości, hahaha :D
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
No i to jest jedna z wielu zalet tetrówek... Dzięki Avior za utwierdzenie mnie w moim przekonaniu. Pozdrawiam serdecznie :)
Naprawdę katja jedziecie na tetrówkach?
Jak dla mnie hardcore, nie wiem, kto by to prał. Moja ma zaraz 9 miesięcy, jedziemy na pampersach na zmianę z dadami ostanio, bo udało mi się kupić po 15zł za pakę i jest ok. Młoda lubi na nocnik sikać i wysadzam ją od dwóch miesięcy już prawie.
Synio tez pampersowy, a jako dwulatek sam chodził się załatwic do łazienki :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Jednorazówki jednak to wygoda ale też i większy wydatek jakby tak podliczyć wielorazowe, choć z praniem faktycznie niezła zabawa.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No ja też za jednorazówkami jestem :)
A z tym kinem to chyba tyle, że są tanie bilety dla dzieci :)
 

bombeczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Jaworzno
Szczerze powiedziawszy pierwszy raz słyszę o tych pieluszkach a do tego lubie robić zakupy przez internet więc myślę że je wypróbuję
 

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
MulitBaby Kino to udogodnienie dla mam, ściszony dźwięk, delikatne światło i przewijaki na sali :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
o Multikinie nie słyszałam, ciekaewe czy u mnie w mieście mają taką akcje.
a co do pytania widziałam związanego z rzepami.. rzepy w tych bambino mnie zaskoczyły... jak jeden z bliźniaków sobie dawał bez problemu radę z rzepaki w pieluchach z biedronki, rozpinał jedną ręką, tak tutaj nie ał rady :D
 

Majkelus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
oj tak te rzepy bambino przez mojego synka też zostały przetestowane ;) 1:0 dla Bambino :D a w kwestii MultiBaby kino ostatnio byliśmy z żoną z naszą dwójką i świetna sprawa, w dodatku mają tam przewijaki i mamy mają do dyspozycji pieluchy i chusteczki Bambino „Baby Love”. Poczytaj tutaj powinna być informacja czy jest u Ciebie w mieście
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Fakt akurat pieluchy z biedry wyjątkowo nie przeszły u nas również. Szukamy substytutu do Pampersów w sensie tanszego zamiennika ;P
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No właśnie tak różnie czasem z tymi zamiennika, ale fakt faktem że pampersy wychodza kosztownie.
 
D

Dorka123

Guest
kazde dziecko ma inną skórę i inaczej reaguję, dlatego warto próbować z najmniejszymi paczkami, dobrze, że Bambino ma te dwupaki, są świetne do przetestowania
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No dokładnie, kup najtańszą opcję na spróbowanie i oceń, nie stracisz na tym, a jak będą OK to będziesz mogła je tanio kupować :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja w sobotę wysłam męża na zakupy i jakoś trafił przypadkiem do Stokrotki :) kupił te pieluszki za 23zł więc naprawdę cena bardzo przyjemna:)

Ja w sobotę wysłam męża na zakupy i jakoś trafił przypadkiem do Stokrotki :) kupił te pieluszki za 23zł więc naprawdę cena bardzo przyjemna:)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
kazde dziecko ma inną skórę i inaczej reaguję, dlatego warto próbować z najmniejszymi paczkami, dobrze, że Bambino ma te dwupaki, są świetne do przetestowania
A gdzie takowe dwupaki do przetestowania można by dostać ? Wiecie ?
 
Do góry