Pielęgnacja skórek

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Jula92 napisał:
Ja też już mam mniejszy problem ze skórkami, pomagam sobie czasem wycinając je, głównie przed malowaniem paznokci. Do tego używam regularnie odżywki magic nails 10 w 1 bielendy i moje paznokcie wyglądają dużo lepiej niż wcześniej...
wlasnie widzialam ten kosmetyk z bielendy, to chyba jakas nowosc,...zmylila mnie nazwa, myslalam ze to lakier do paznokci, ale widze ze to odzywka- jak sie sprawdza? jak czesto i jak dlugo trzeba ja stosowac zeby zauwazyc efekty?
 
J

jessi_ca

Guest
kornelka87 napisał:
Ja też już mam mniejszy problem ze skórkami, pomagam sobie czasem wycinając je, głównie przed malowaniem paznokci. Do tego używam regularnie odżywki magic nails 10 w 1 bielendy i moje paznokcie wyglądają dużo lepiej niż wcześniej...
wlasnie widzialam ten kosmetyk z bielendy, to chyba jakas nowosc,...zmylila mnie nazwa, myslalam ze to lakier do paznokci, ale widze ze to odzywka- jak sie sprawdza? jak czesto i jak dlugo trzeba ja stosowac zeby zauwazyc efekty?
kornelka, sama dzisiaj dorwalam tą odzywke w rosmanie. a wiec sa 3 rodzaje tej odzywki, regenerujaca, wzmacniajaca i i utwardzajaca. ja na dobry poczatek wybralam ta, ktora regeneruje. po pomalowaniu paznokci tworzy naturalny odcien, z lekkim polyskiem, bardzo delikatny efekt :)dopiero zaczelam przygode z ta odzywke, wiec nie moge jeszcze nic powiedziec o efektach. fajne jest to ze stosowac mozna wedlug potrzeb, nie ma zadnych ograniczne jak z ta odzywka eveline- 3 warstwy i zmywamy, z odzywka eveline kiedy nalozylam troche grubsza warstwe bolaly mnie paznokcie, nie tylko ja bylam takim przypadkiem, na poczatku nie skojarzylam tego faktu z ta odzywka... :/
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
jessi_ca napisał:
Ja też już mam mniejszy problem ze skórkami, pomagam sobie czasem wycinając je, głównie przed malowaniem paznokci. Do tego używam regularnie odżywki magic nails 10 w 1 bielendy i moje paznokcie wyglądają dużo lepiej niż wcześniej...
wlasnie widzialam ten kosmetyk z bielendy, to chyba jakas nowosc,...zmylila mnie nazwa, myslalam ze to lakier do paznokci, ale widze ze to odzywka- jak sie sprawdza? jak czesto i jak dlugo trzeba ja stosowac zeby zauwazyc efekty?
kornelka, sama dzisiaj dorwalam tą odzywke w rosmanie. a wiec sa 3 rodzaje tej odzywki, regenerujaca, wzmacniajaca i i utwardzajaca. ja na dobry poczatek wybralam ta, ktora regeneruje. po pomalowaniu paznokci tworzy naturalny odcien, z lekkim polyskiem, bardzo delikatny efekt :)dopiero zaczelam przygode z ta odzywke, wiec nie moge jeszcze nic powiedziec o efektach. fajne jest to ze stosowac mozna wedlug potrzeb, nie ma zadnych ograniczne jak z ta odzywka eveline- 3 warstwy i zmywamy, z odzywka eveline kiedy nalozylam troche grubsza warstwe bolaly mnie paznokcie, nie tylko ja bylam takim przypadkiem, na poczatku nie skojarzylam tego faktu z ta odzywka... :/



ja bym chetnie wybrala ta odzywke wzmacniajaca. chyba dzis sie przejde do rosmana po nią... :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
tez bede musiala wyprobowac bielende do paznokci:) pewnie na poacztku zaopatrze sie we wzmacniajaca, uwielbiam nauralny efekt po odzywkach, tylko takich lakierow uzywam na codzien
 
J

Jula92

Guest
Ja właśnie używam tej odżywki wzmacniającej, są widoczne efekty, ale stosuję już ją prawie 2 tygodnie :) Wcześniej często łamały mi się paznokcie, jak miałam zbyt długie, a teraz nic takiego się nie dzieje, także polecam
 
S

szyszana

Guest
U mnie wystarczyło po prostu stosowanie oliwki new nails. Powiedzmy, że w krótkim czasie te paznokcie się zmieniły. Aktualnie wygląda to fajnie - nawilżone, wyglądają zdrowo, spora poprawa. I tak powinno być.
 

sirFrancis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
nerwowe sytuacje sprawiały, że moje paznokcie i skórki były w opłakanym stanie
moja pani wysłała mnie do lekarza, gdyz stwierdziła ,że brak mi witamin i minerałów
generalnie skonczyło się na tym, że odbierając ją od kosmetyczki, zostałem wrzycony na wygodny fotel i moimi dłońmi zajęły się miłe panie z salonu
kazały używać tego: luksusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/prezentacje/barwy_harmonii
w rzeczy samej, pomogło
skończyły się problemy ze skórkami
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
dziewczyny a tak bez wycinania? są jakieś specyfiki, by ze skórkami walczyć inną drogą? cążek się jakoś boję. raz że pewnie zrobię sobie krzywdę, a dwa że słyszałam, że po wycinaniu szybko odrastają i robią się twardsze :(
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
dziewczyny a tak bez wycinania? są jakieś specyfiki, by ze skórkami walczyć inną drogą? cążek się jakoś boję. raz że pewnie zrobię sobie krzywdę, a dwa że słyszałam, że po wycinaniu szybko odrastają i robią się twardsze :(
Ja nie wycinam. Zmiekczam je olejkiem. Mam fajny kompleks olejkow zamkniety w buteleczce beauty oil z golden rose, po jego uzyciu skorki sa miekie i nawilzone przez co wygladaja estetycznie.Warto wiedziec ze cała seria Nail Exspert nie zawiera formaldehydu, dbp i toluenu
 
Do góry