Pielęgnacja dla kobiet dojrzałych.

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Jak w temacie :) Używacie jakiś preparatów regeneracyjnych dla kobiet po 40? Mam na myśli suplementy które dostarczają witaminy i mikroelementy których często w tym wieku brakuje a przy okazji może opóźniają powstawanie zmarszczek. Macie jakieś sprawdzone?
 
D

Dorka123

Guest
Hmmm... Do czterdziestki mi jeszcze trochę brakuje, ale w sumie tak się teraz zaczęłam zastanawiać... Kosmetyki są dla kobiet w różnym wieku, ale z witaminami i suplementami to chyba inaczej wygląda. Wiem, ze są takie dla kobiet młodych, dla starszych (na menopauze itp.), ale dla takich w średnim wieku nie widziałam. Chociaż chyba plusssz ma coś takiego... No bo w sumie racja, zapotrzebowanie na różne składniki zmienia się z wiekiem i trybem życia, więc i preparaty powinny być różne.
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Generalnie do 40 również mi daleko. Dbam przede wszystkim o skórę - dobrze nawilżam, stosuję tylko kremy z dobrymi filtrami przeciwsłonecznymi (mineralne, albo dobre chemiczne filtry marek aptecznych), peelinguję. Piję dużo wody - czyli dbam o nawilżanie od środka. Jeśli chodzi o suplementy to ponoć astaksantyna jest świetna - jest najsilniejszym antyutleniaczem, 800 x skuteczniejszym niż koenzym Q10, 500 x silniejszym niż witamina E i 40 x lepsza niż beta-karoten. Do poczytania artykuł http://fitness.wp.pl/zdrowie/metody-naturalne/art75,astaksantyna-najsilniejszy-antyutleniacz.html
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Do 40 nie jest mi daleko, wręcz przeciwnie. Suplementów nie używam - zwyczajnie o siebie dbam pod wieloma względami.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Mi też daleko do 40 ale suplementu szukałam dla mamy. Kupiłam właśnie z plusssza z serii Lady - skład specjalnie dobrany dla kobiet. http://www.plussszlady.pl/produkty/regeneracja-40 regeneracyjne tabletki musujące o przyjemnym żurawinowym smaku (ładnie pachniało i musiałam posmakować :D) Ja kupiłam sobie z tej serii suplement poprawiający kondycję skóry więc pije razem z mamą i czekam na efekty ;)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
A ja sobie wiem, co jem, trochę ruchu, relaks u kosmetyczki czy u fryzjera, odreagowanie stresu na różne sposoby i to chyba wszystko :)
 
D

Dorka123

Guest
no tak mi się wydawało, ze z tego plusssza coś widziałam 40+, ale doświadczenia nie mam, więc się nie wypowiadam ;) koozka, daj znać jak tam mamie służy :)
w sumie to dobrze, że kobiety o siebie dbają w każdym wieku, a nie idą po najprostszej linii oporu i nie poddają się zabiegom, operacjom itd...
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
A mnie osobiście już bawi plusz bo już na wszystko ma tabletki jeszcze tylko na potencję brakuje. Dobra dieta, relaks, dużo ruchu to jest złoty środek.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
A mnie osobiście już bawi plusz bo już na wszystko ma tabletki jeszcze tylko na potencję brakuje. Dobra dieta, relaks, dużo ruchu to jest złoty środek.

Dlaczego śmieszy? Skoro zawiera witaminy i pomaga na to co ma to dlaczego by nie spróbować. Każdy organizm jest inny i nie każdemu wystarczy dobra dieta, no i z tym relaksem to też nie zawsze wychodzi tak jak byśmy tego chcieli ;) Ja osobiście nie lubię tabletek wiec ten plusssz jest dla mnie zbawieniem (mam problem z przełknięciem tabletek)
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
moja mama suplementuje się Stavinem z myślą o kościach, przyjmuje też dużo witamin, na szczęście obyło się bez terapi hormonalnej
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
A mnie osobiście już bawi plusz bo już na wszystko ma tabletki jeszcze tylko na potencję brakuje. Dobra dieta, relaks, dużo ruchu to jest złoty środek.

Co racja to racja.

Dieta, ruch, sex to sposób na dobry wygląd i sampoczucie w każdym wieku :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Seks ? Ależ oczywiście i z pewnością nie z tekstem na ustach, że boli mnie głowa :p Pomijam już fakt, że z tym kogo się kocha i przez kogo się jest kochanym. To przecież oczywiste. Kobieta wtedy promienieje. Żadne diety, kremy i inne cuda nie zastąpią tego "drobiazgu".
 
L

libelule

Guest
Plusssza kupiłam mamie na Dzien Matki wraz z zestawem kosmetyków, prezent jak najbardziej trafiony bo sie ucieszyła :) zobaczymy czy bedzie zadowolona.
 
Do góry