Piękne włosy Blond. Szamponetka.

Misska1617

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Za górami, za Lasami x)
Dzień dobry! Czy ktoś z Was kiedykolwiek .farbował. włosy szamponetką? Czy daje to efekty? Jestem blondynką i chcę być jaśniejsza :D Chcę mieć włosy mniej więcej jak na saszetce szamponetki Palette Instant Color słoneczny blond. Jest ładny, ale mam obawy, czy ten kolor weźmie ten moje włosy. Wiem, że szamponetki nie rozjaśniają, ale chcę tymczasowo być jasną blondynką.:D Liczę na Wasze odpowiedzi i relacje, Bye :):*

Pozdrawiam
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Powiem ci, że szamponetki są do d*py :/
A i Palette to wg. mnie najgorsza firma jeśli chodzi o produkcję farb. Włosy po tym wyglądają jak spalone i wypadają :/

Jeśli już to polecam ten Casting z L'oreal :) Ten szampon, do 24 myc bodajże i włosy sa po tym śliczne :)
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
sama bym chciała to wiedzieć :p nigdy nie farbowałam włosów... Mam podobny problem...
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
szkoda kasy na szmponetki. kolor wlosów taki jak na opakowaniu masz tylko zaraz po farbowaniu. po pierwszym myciu schodzi, jest matowy i taki nijaki;p co do rozjaśniania szamponetką wątpię, żeby wyszły dużo jaśniejsze. o ile w ogóle wyjdą.
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
dokładnie szamponetki sa do dupy. Zazwczyczaj kolor przy amataorskim farbowaniu w domowej łazience farbą z każdej lini nie wychodzi taki jak na opakowaniu. Lepiej dla 100% pewności zaiwestować we fryzjera ;)
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Dzień dobry! Czy ktoś z Was kiedykolwiek .farbował. włosy szamponetką? Czy daje to efekty? Jestem blondynką i chcę być jaśniejsza :D Chcę mieć włosy mniej więcej jak na saszetce szamponetki Palette Instant Color słoneczny blond. Jest , ale mam obawy, czy ten kolor weźmie ten moje włosy. Wiem, że szamponetki nie rozjaśniają, ale chcę tymczasowo być jasną blondynką.:D Liczę na Wasze odpowiedzi i relacje, Bye :):*

Pozdrawiam
jeśli chcesz mieć jaśniejsze włosy proponuję rozjaśniające pasemka ;)
 
K

katatonia

Guest
Misska1617 - ja kiedyś stosowałam przeróżne szamponetki do włosów. Jednak uważam, że nie są one najlepsze, ponieważ kolor bardzo szybko płowieje i spłukuje się. Dlatego już po kilku myciach masz swój naturalny kolor. Farbuję włosy już bardzo długo, ale odkąd pojawiła sie na rynku seria Casting z L'oreal to jestem tylko jej wierna. Mam zaufanie do tej firmy i uważam, że ich farby mają przepiękne kolory. Bardzo mi się podobają odcienie rudego. Na taki też się farbuję.
Co do skuteczności saszetek, to poza tym, co już napisałam, dodać mogę to, że powinny Ci rozjaśnić ciut włosy, jednak po umyciu będzie ten kolor coraz mniej widoczny.
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Przy szamponetkach raczej trudno uzyskać taki kolor, jaki by się chciało. Poza tym szybko schodzi, jest taki "wyblakły". I wątpię, żeby szamponetka faktycznie rozjaśniała włosy, czasem nawet trudno farbą uzyskać jasny kolor, tylko rozjaśniaczem trzeba.
Polecam rozjaśnić kilka pasemek, albo robić płukanki z rumianku i albo tego fioletowego czegoś z apteki ;P Koleżanki robią, i mają ładne pasemka w różnych odcieniach blond, jaśniejsze, trochę ciemniejsze, ładnie to wygląda.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
szkoda kasy, jezeli zlapie Ci w ogole farba, to i tak po paru dniach sie zmyje, a wlosy beda okropnie matowe
 

Ewelinkato

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Jeśli już to polecam ten Casting z L'oreal smile.gif Ten szampon, do 24 myc bodajże i włosy sa po tym śliczne smile.gif

Zgadzam sie w 100% :) Nawet po 24 myciach zostaje na wloskach taka fajna poswiata kolorku :) (u mnie akurat orzech laskowy).
 

linkamusic

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ktoś używał loreal casting creme miodowy blond 832?? Jak wychodzi na włosach, mam ciemny blond i nie wiem czy wyjdzie na moich włosach taki jak na opakowaniu??? ;)
 

justify

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej ;)
ja też chciałabym użyć szapomonetki palette blond 02 ale nie wiem czy wyjdzie mi jasny kolor, czy przypadkiem nie wyjdą mi rude, albo zupełnie białe jak mi sie śniło ;( Dodam ze jestem średnią blondynką i chciałabym ten kolor odświeżyć, najpierw chce spróbować na końcówkach, ale czy warto ją kupić, wiem że sie niektórym utrzymuje na dłuzej i poprostu nie chce aby wyszedł mi kolor(zupełnie inny) który nie zejdzie.
prosze napiszcie co mam zrobić , a może inna firma będzie lepsza
pozdrawiam :D
 

Misska1617

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Za górami, za Lasami x)
Mirabella2009: szamponetki są do kitu!!!
polecam krem koloryzujący Wellaton lub casting..a włosy są po nich piękne
na prawdę sama używam
Polecam!!!

Hm... Macie rację. Moi rodzice nie pozwolą mi farbować włosów. Kiedyś "potajemnie" kryłam się w łazience,aby lekko rozjaśnić włosy wodą utlenioną xD;D. :bag:
Mirabella2009: Czy po tym kremie można uzyskać jaśniejsze włosy? Jestem tym zainteresowana, mam nadzieję, że będzie kolor blond :)
Mogłabyć napisać więcej informacji o tym kremie? Będę bardzo, bardzo wdzięczna.
Dziękuję wszystkim ;D Pozdrawiam.!
 

linkamusic

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Misska1617 - ja kiedyś stosowałam przeróżne szamponetki do włosów. Jednak uważam, że nie są one najlepsze, ponieważ kolor bardzo szybko płowieje i spłukuje się. Dlatego już po kilku myciach masz swój naturalny kolor. Farbuję włosy już bardzo długo, ale odkąd pojawiła sie na rynku seria Casting z L'oreal to jestem tylko jej wierna. Mam zaufanie do tej firmy i uważam, że ich farby mają przepiękne kolory. Bardzo mi się podobają odcienie rudego. Na taki też się farbuję.
Co do skuteczności saszetek, to poza tym, co już napisałam, dodać mogę to, że powinny Ci rozjaśnić ciut włosy, jednak po umyciu będzie ten kolor coraz mniej widoczny.


A robiłaś sobie miodowy blond 832?? Jak wychodzi na włosach?? :)
 

allus

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Dzisiaj kupiłam sobie szamponetke słoneczny blond Palette.. mam włosy ciemny blond. Pofarbowałabym farbą no ale mama zgadza się tylko na szamponetki.. Spróbuje dzisiaj i powiem czy rozjaśniło.. Myślicie ,że coś da jak będę trzymała 45 min a producent karze 20-30 min?

bo jak pierwszy raz robiłam włosy szamponetka joanna piaskowy blond to nic nie dało a trzymałam 30 min (producent karze 20-30min)
dlatego chce teraz trzymać 45 min.. co wy na to?
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
wg mnie szamponetki nie daja efektow oczekiwanych :) zawsze wyjdzie Ci nieoczekiwany efekt, a po 1 myciu.... zejdzie wiekszosc koloru. Dlatego nie polecam :) Ja farbuje raz na pol roku, lub na rok :) i wlosy nie sa takie zniszczone ;)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
oczywiscie zalezy jaki masz kolor wyjsciowy :)
ja mam takie wlosy :) ze nawet z farby kolor mi sie zmywa. Podejrzewam ze wszystkim. Wiec odrostow nie widac zupelnie ;)
Jesli ktos tleni wlosy- to zawsze sa odrosty :)
Mi wystarczy 2 tyg na plazy a pasemka robia sie same :)
 

allus

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
nie no.. ja z farbowaniem jeszcze poczekam ;P

Myślisz ,że trzymanie tej szampometki jakąś godzine da jakiś efekt?
 
Do góry