Piekne Kobiety zawsze musza byc okrutne...?

kinley

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jakis czas temu wprowadzily sie obok 3 studentki, odrazu jedna wpadla mi w oko... Od 2tyg spotykalismy sie, az do wczoraj gdy u Izy w pokoju zaczelo sie robic naprawde goraco... Dziewczyna zlapala kolejno moje rece i szepczac ze lubi ostre zabawy, przywiazala mnie do swojego lozka... Jednak gdy sciagnela mi spodnie i majtki ;( zaczela sie przerazliwie smiac, oswiadczajac ze takiego ... w zyciu nie widziala ;/ (glupia ci...pa) i zawolala wspollokatorki na darmowa bk... A ja zwiazany SZOK! ;...( po pamiatkowej fotce, odwiazaly mnie, bez namyslu ucieklem (zostawiajac dowody upokorzenia w rekach tych KU...!) Teraz pytanie? Samobujstwo czy wycieczka w jedna strone do Australi?
Czy moze szukac tej jedynej? Kochajacej pieszczoty a nie samo "rzniecie"...?
HELP...
 

morrigan17

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Powiem tak.. że jestem w szoku.
Pewnie miałeś pecha ,że wpadłeś na taką ''mende''. Piękne kobiety nie muszą być tylko i wyłącznie okrutne. Głupie studenki. Tak na prawde żal mi Ciebie, tak na prawde i od serca. ;*
Ani samóbujstwo ani wycieczka ani nic innego. Spróbuj o tym zapomnieć. A jeśli uwazasz , że to Ci nie pomoże . to pamiętaj : zemsta jest słodka ;)
Zdaj relacje co zrobiłeś potem :) Czekam z niecierpliwością
Pozdrawiam
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Można powiedzieć, że Cię wydymała.

Nie jestem pewien, czy przypadkiem nie złamały w tym momencie prawa. Możesz zagrozić policją. Taki szantażyk w zamian za coś ciekawego :]
 

morrigan17

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
No ale nie wiadomo czy chciałby to znowu przechodzić , znowu od nowa. Np ja bym nie dała rady , ale sama bym coś wykombinowała :D:D
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Tylko, że one są sprytne i mogą po jego zemście zrobić to samo. Iść na policję.
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Czy moze szukac tej jedynej? Kochajacej pieszczoty a nie samo "rzniecie"...?
Zdecydowanie tak.

Nie wszystkie piękne kobiety są okrutne. Wystarczy zastosować się do cytowanego zdania.
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Podpisuję się pod opinią Chomosoma. Nie każda jest taka, poszukaj a znajdziesz... albo ona znajdzie Ciebie :)
 
Do góry