Piękna w aptece

lillia

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Katowice
no właśnie, numer swojego telefonu zna jeszcze więcej osób :), nie można iść z gotowym tekstem
 

bonias_90

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
158
Punkty reakcji
0
Spytaj sie jakie prezerwatywy sa najlepsze.... i czy czasami jak im sie nudzi to nie dziurawi ich...=]
 
J

J.B

Guest
no właśnie, numer swojego telefonu zna jeszcze więcej osób :), nie można iść z gotowym tekstem

Ja nie mówię, że ma iść z gotowym tekstem. Podaje przykład, miało być zabawnie - wszystko zależy od sytuacji. No czytajcie ludzie między wierszami, od czasu do czasu. Wszystko mam podawać wprost?

Spytaj sie jakie prezerwatywy sa najlepsze.... i czy czasami jak im sie nudzi to nie dziurawi ich...=]

A to bardzo dobre :eek:k:

Beam Me Up, Scotty!
 

sheq

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
318
Punkty reakcji
0
oj tam wielkie dylematy.
jak się zaczerwieniła i odszeła od lady to być może coś znaczy.
pierwszy raz uważam że dżastin ma rację.
jak się krępujesz to pomysł z kartką uważam za dobrą alternatywę dla zwykłego
"jesteś za:cenzura:ista, po pracy zajęłaś już mój wieczór :D"
 
J

J.B

Guest
Sheq, pomysł z karteczką jest aż nazbyt dziecinny... i może sugerować braku odwagi, poza tym może być to trochę niezręczne, tak przy innych klientach.

Beam Me Up, Scotty!
 

sheq

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
318
Punkty reakcji
0
on ( pomysl z kartka ) nie sugeruje o braku odwagi, on tego dowodzi.
i wlasnie dlatego napisalem "jak sie krepujesz"

ja tam bym wparował raz dwa i gdybym widzial ze aptekarka ma pewne sklonnosci do mnie
to zaraz mialbym numer!!
nie zebym byl jakims mega podrywaczem, bo tak NIE JEST !
ale 2 razy mialem tak ze chcialem numer pewnych dziewczyn
i dzieki socjotechnikom zastosowanym w tym procesie
same daly mi ten nr :D ( a nawet nic nie nadmienialem ze chcialbym takowy )
 
J

J.B

Guest
Socjotechnikom? A podzielisz się tymi tajnymi informacjami? Może czegoś nowego się dowiem :)

Choć domyślam się o co chodzi.

Beam Me Up, Scotty!
 

hursamir

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
No nie miałem jeszcze czasu tam zajść ale spoko. Damy radę do końca tego tyg. dam znać jak poszło(zakładam że idę po nią jutro:)). Karteczka wydała mi się ciekawa nie ze względu że sie krępuję a raczej jako ciekawy pomysł. J.B moze masz rację - mogłaby to przyjąć za oznakę braku odwagi(a tego byśmy nie chcieli:)) Nie rozumiem tego - zagadać do dziewczyny jest łatwiej niż walnąć kogoś w ryja a jednak mniej się krepuję przy opcji nr.2:) i to jest masakra panowie.

Jednak nie pracuje 7 dni w tyg. bo dzisiaj jej nie było. Uderzę w sobotę rano w takim przypadku. Widzicie dziewczyny ile zachodu i wytrwałości nas to kosztuje a wy sobie ot tak - Nie, ten mi się nie podoba a tamten za niski itd.itp :) Dzisiaj byłem przygotowany na chwyt o środku miłośći ale może coś jeszcze wykombinujemy nietuzinkowego?
 
Do góry