Piekielny problem ;(

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Witam.
Mam cholernie duży problem. Na początek powiem że mam niecałe 18 lat. Mój penis jest BARDZO skrzywiony w lewo :( Mam dziewczynę i zawsze gdy dochodzi do zbliżenia i ma być coś więcej....muszę przerwać :( i widzę że sprawia jej to przykrość - zresztą....wcale się jej nie dziwie :( ale ja się poprostu cholernie tego wstydę i nie wiem co z tym zrobić. Szukałem coś o tym w internecie. Można zrobić jakiś zabieg chirurgiczny...ale podobno niesie to za sobą skutki uboczne. Miał ktoś już coś takiego ? Ja mam przecież dopiero 18 lat...i już mam mieć takie problemy ? ( te komplikacje po zabiegu). Jest też inna opcja...takie coś co zakłada się na członka i nosi ileś tam godzin i po pewnym czasie się on wyprostuje. Problem w tym, że kosztuje to w sumie z kosztami wysyłki 500 zł. Nie pracuję i jest to dla mnie bardzo duża kwota, aczkolwiek mam tyle pieniędzy. Nie wiem co zrobić, bo jeśli wydam te 500 zł i okaże się że to nic nie dało to co wtedy ? :( Jest to dla mnie naprawde duży problem i uwierzcie mi - skrzywienie jest naprawdę duże :( Muszę coś szybko z tym zrobić :(
Niżej link do tego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=969912580
Nie wiem czy iść do lekarza (czego się bardzo wstydzę, a w dodatku do urologa trzeba czekać nawet kilka miesięcy :( ) czy najpierw kupić to z allegro i wypróbować. Dodam jeszcze że nic nie mówiłem o tym rodzicom.
Myślicie że to może działać ?
Bardzo proszę, pomóżcie mi :( nie wiem co mam z tym zrobić ;(
 

NigdyWiecej

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
76
Punkty reakcji
1
Jak bardzo on jest skrzywiony ? Czy przeszkadza Ci w odbywaniu stosunku ? Boli CIę ? Jeżeli nie to nie masz się czym przejmować . A naturalnym sposobem aby go troche "naprostować" jest noszenie penisa w prawej nogawce i mastrurbacja lewą ręką .
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Bardzo skrzywiony...
Boleć to mnie nie boli ale na prawde bardzo przeszkadza. Oczywiście największym problemem jest to ze sprawia to ból partnerce ale nie ukrywam że dla mnie to też duży dyskomfort psychiczny. Mam tzw. bananka (tzn. penis podczas wzwodu znajduje się bliżej brzucha) a odginanie go do dołu po chwili sprawa ból...ale dalej największym problemem jest to skrzywienie.
Zdjęcia nie zamieszczę z oczywistych względów...ale za to zamieszczam rysunek. We wzwodzie przyłożyłem do kartki i odrysowałem :bag:
Tragedia ;(

DSC00274.JPG
 

NigdyWiecej

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
76
Punkty reakcji
1

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Jak Ci tak bardzo zależy na korygowaniu krzywizny to może spróbuj -andropenisa co ciekawe jest to urządzenie stosowane do powiększania penisa ale oto co piszą producenci produktu:


Skutecznie prostuje penisa

Męski organ płciowy jakim jest penis nigdy nie jest idealnie prosty. Najczęściej zakres krzywizny jest bardzo indywidualny, u każdego mężczyzny jest to inny procent zagięcia prącia, w lewą lub prawą stronę. W rzeczywistości, skrzywienie penisa jest naturalnym procesem, który następuje w okresie dojrzewania - komory penisa mogą rozwijać się w różnym tempie i stąd widoczne zagięcia prącia. Górne komory zdolne są do erekcji, natomiast przez dolną przepływa nasienie i mocz. Podczas dojrzewania często zdarza się, iż jedna z komór rośnie szybciej i penis nieuchronnie zaczyna się wyginać w kierunku wolniej rozwijającej się komory.

Dowiedziono na podstawie wielokrotnych testów na różnych grupach wiekowych mężczyzn, że Andropenis GOLD przy regularnym stosowaniu niedość, że wydłużał i pogrubiał penisa to doprowadzał do korekcji krzywizny penisa pacjentów - w każdym przypadku! Ekstender okazał się również bardzo pomocny przy niwelowaniu zakrzywień penisa spowodowanych chorobą Peyrony'ego.

Dodatkowa informacja na dole strony mówi o korekcie krzywizny do 70% - zresztą sprawdź i poczytaj sam - tutaj
 

miszczunio

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2010
Posty
96
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Nie wstydź się i idź do lekarza, on Ci wszystko wyjaśni co i jak.
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Zawsze powtarzam, że wstyd to kraść i kłamać :)
Idź do lekarza, gdyż w Twoim przypadku skrzywienie to rzeczywisty problem, gdyż sprawia ono (skrzywienie) ból partnerce.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
A co w takim wypadku może poradzić lekarz ? Oczywiście poza zabiegiem chirurgicznym...
Apropos: jeśli ktoś z odwiedzających ten temat miał taki zabieg lub podobny do mojego problem to bardzo proszę napisać (tutaj albo na PW jak kto woli)
 
Do góry