piegi.. :(

wiki00zenada

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Lublin
Już sie dawno na te piegi wurzyłam! mam ich dużo...

Czy to kwestia czasu, czy kremu?

Czy będę je miała do końca życia?
 
K

kinga_sc

Guest
Już sie dawno na te piegi wurzyłam! mam ich dużo...

Czy to kwestia czasu, czy kremu?

Czy będę je miała do końca życia?
ja też mam piegi których nienawidzę, okropieństwo i tylko szpeci


czas nic ci nie da, kremy są co prawda wybielające, przetestowałam i nadal ciulstwa małe są... :(
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
oo ja mam taki sam problem bo nienawidzę swoich piegów
i chciałabym je jakoś rozjaśnić usunąć nie wiem cokolwiek
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Też mam piegi znaczy tak mi się wydaje, raczej tak ale są małe i w małej ilości ale nie narzekam, jestem sobą i jest mi dobrze z tym co mam żadnych kompleksów nie mam.

:oops: to kącik kobiecy :pokrecony:
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ktoś kiedyś powiedział, że: „Kobieta bez piegów jest jak niebo bez gwiazd!” Więc po co je ‘usuwać’?

Kiedyś był taki krem WENUS chyba i był dość dobry, ale nie wiem czy nadal istnieje. :niepewny: A piegi niestety, bądź stety będziesz miała już do końca życia, raczej one nie znikają. Jeżeli chcesz ich mieć nieco mniej, to ograniczaj swoje pobyty na słońcu. ;)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Tak, wszyscy który nie maja to mogą sobie mówić, ze to piękne.
Był taki moment, że już prawie wcale nie miałam piegów, stosowałam jakieś kremy, kosmetyki ogórkowe, wszystko pięknie, i bach - słońce się pojawiło ;) już mi się nie chce z tym walczyć. Chyba nie warto ;)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Też mam piegi znaczy tak mi się wydaje, raczej tak ale są małe i w małej ilości ale nie narzekam, jestem sobą i jest mi dobrze z tym co mam żadnych kompleksów nie mam.

:oops: to kącik kobiecy :pokrecony:

I to mi się podoba, lubię taką postawę człowieka :p. A co do piegów? ja mam moc pieprzyków i też chciałabym ich nie mieć :p.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
chcesz z chęcią Ci je oddam :D
ja chcę się dowiedzieć jakie są dobre kremy na rozjaśnienie :)
 
K

kinga_sc

Guest
każdy kto ich nie ma mówi, że są piękne, ale mieć je to całkiem inna sprawa, zamiast mieć ładną delikatną i jednobarwną twarz to zakryć to kosmetykami to i tak czasami walka z wiatrakami
 

MałeCoś

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Koleżanka kupiła sobie taki kremik w aptece(nazwy niestety nie pamiętam) ale okropnie drogi cos ok 70zł takie niezbyt duże pudełeczko <_< Jednak nawet on sobie z nimi nie poradził i tylko pieniądze wyrzucone
 
K

kinga_sc

Guest
podobno można je jakoś u kosmetyczki wybielić, kilka kuracji po 150zł chyba, albo laserowo kiedyś czytałam

próbował ktoś?
 
Do góry