Piegi

koszatniczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Hej ;) Znacie może jakieś domowe sposoby na to aby się pozbyć piegów albo może są jakieś kremy na piegi proszę o porady będę bardzo wdzięczna :) :D
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Oszalałaś? Piegi to świetna sprawa :)
 

jak_malowany_ptak

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
..
heh.. odpuść sobie bo żaden krem czy jakiś inny "domowy sposób" nie zlikwiduje Ci piegów.

możesz sobie delikatnie przypudrować nosek lub użyć fluidu żeby je rozjaśnić. :)



poza tym piegi są fajne. sama takowe posiadam i się ciesze. ;P
 

opasa2006

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydgoszcz
Jak nie chcesz swoich piegów to możesz mi oddać, chętnie przyjmę :D piegi są super - nie bolą a dodają uroku twarzy :)
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
czemu nie podobają Ci się piegi?? :) ja mam piegi, a już latem to w ogóle mówią na mnie piegusek:p mi sie to podoba i raczej nie zwracam na to zbytniej uwagi:)
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
ja gdzieś czytałam że piegi można zlikwidowac robiąc sobie maseczkę z pietruszki ale ile w tym prawdy to nie wiem, bo nie próbowałam
sama tez mam piegi ale jakoś szczegolnie mi nie przeszkadzają :)
 

efbiaj

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Acidland
Piegi są urocze. :D
Ale przyjaciółka próbowała je usunąc sokiem z cytryny... Nie pamiętam co z tego wyszło :D
 

kolega112

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Hej ;) Znacie może jakieś domowe sposoby na to aby się pozbyć piegów albo może są jakieś kremy na piegi proszę o porady będę bardzo wdzięczna :) :D

Pozbyć się piegów??? Moim zdaniem najseksowniejsze są delikatne piegi na twarzy dziewczyny. Szczególnie te powstałe od opalania, które na zimę odrobinę znikają.
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Pozbyć się piegów??? Moim zdaniem najseksowniejsze są delikatne piegi na twarzy dziewczyny. Szczególnie te powstałe od opalania, które na zimę odrobinę znikają.

widzę, że kolega zna się na tym co dobre;) pozdrawiamy- pieguski :)
 
Do góry