Pieczenie w okolicach pochwy podczas sikania

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Cześć.
Od kilku dni dolega mi właśnie takie pieczenie czasami podczas sikania ale zdarza się też np. jak siedze itp.
Strasznie boje się iśc do ginekologa jeszcze nie byłam , póki co mam 15 lat i jeszcze nie współżyłam z nikim.
Wiecie co to może być ? Da się coś na to poradzić ? Może nie będe musiała iśc do ginekologa ?





PeEs.Co do tematu to znalazłam podobny ale jednak założyłam nowy bo tam dziewczyna już chyba współżyła z chłopakiem a ja nie więc to chyba innego rodzaju problem.
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
Ja bym poszła do lekarza pierwszego kontaktu, a jeśli on by nie umiał pomóc to dopiero wtedy poszłabym do ginekologa. Nie ma się co bać lekarza. A ginekolog to przecież lekarz, jak każdy inny :D
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
to może być problem z drogami moczowymi (np. infekcja) a niekoniecznie jakiś problem ginekologiczny. idź do lekarza pierwszego kontaktu, zleci Ci pewnie badanie moczu.
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
to infekcja pochwy, też coś takiego miałam, lepiej przestań się bać lekarza i na wizytę się umawiaj. :)
 

TajemniczaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
pomorze
a swędzi cię ?? albo zauwazylas jakies ranki ?? bo jak tak to masz grzycice.

<_< a poza tym to jak bylam mala tez mialam cos podobnego i mama posypywala mi mączką ziemniaczaną... pomagało ! :papa:
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
jak ja byłam mała i mnie tak piekło, to mama zasypywała mi zasypką dla niemowląt.
tak sobie właśnie pomyślałam, że to może być zwykłe podrażnienie od mydła.
 

_lightning_rod_

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
36
masz zapalenie pęcherza. niestety, u nas, kobiet, bardzo częste. idź to lekarza rodzinnego, da Ci furagin. Po kilku dniach przejdzie, bez obaw.
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
jeżeli to tylko pieczenie to pewnie zapalenie pęcherza a jeżeli cię dodatkowo swędzi i masz upławy to niestety musisz wybrac sie do ginekologa bo moze to byc grzybica
ani jednego ani drugiego nie można bagatelizowac i leczyc sie samemu
 

Marzena Grunau

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z wielkopolski
Moja przyjaciolka kiedys tez tak miala i okazalo sie, ze to infekcja drog moczowych.
Nie zwlekaj z wizyta u lekarza.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
idź, idź i nie zwlekaj.
ja z infekcją dróg moczowych wylądowałam w szpitalu bo sprawę zbagatelizowałam.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
Cześć.
Od kilku dni dolega mi właśnie takie pieczenie czasami podczas sikania ale zdarza się też np. jak siedze itp.
Strasznie boje się iśc do ginekologa jeszcze nie byłam , póki co mam 15 lat i jeszcze nie współżyłam z nikim.
Wiecie co to może być ? Da się coś na to poradzić ? Może nie będe musiała iśc do ginekologa ?





PeEs.Co do tematu to znalazłam podobny ale jednak założyłam nowy bo tam dziewczyna już chyba współżyła z chłopakiem a ja nie więc to chyba innego rodzaju problem.
sama nic nie zaradzisz, nie musisz isc do ginekologa tylko do lekarza rodzinnego sie przejdz, my forumowicze mozemy gdybac to co moze byc ale dokonca nie wiemy co te objawy moga "sugerowc"
 

majowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
może to też być problem z nerkami, bo wtedy często występują takie objawy. Wystarczy, że pójdziesz do lekarza rodzinnego, a jeśli to będzie konieczne to on sam zadecyduje i cie wyśle do ginekologa. Przy okazji co do wizyty u ginekologa to nie ma się co bać, każda będzie musiała iść ten swój pierwszy raz :)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Mi to wyglada na zapalenie pecherza... albo na grzybice pochwy, jesli odczuwasz pieczenie. Zalecam Ci pojscie do lekarza rodzinnego. On Ci powie co i jak :)) nie ma sie co martwic, kazdemu sie moze zdarzyc
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Mnie też się wydaje, że to zapalenie dróg moczowych. Najlepiej iść do lekarza pierwszego kontaktu on da skierowanie na badanie moczu i będzie wszystko wiadomo. Pewnie zrobi Ci też posiew z antybiogramem. A do tego czasu możesz sobie kupić wyciąg z żurawiny. Żurawina jest rewelacyjna na infekcje dróg moczowych i na pewno nie zaszkodzi. Ja przy zapaleniu pęcherza brałam prouro, bo oprócz żurawiny zawiera też witaminę C, a witamina C zakwasza mocz i dość szybko poczułam się lepiej. I pij dużo, przynajmniej 2 litry płynów dziennie i ciepło się ubieraj.
A swoją drogą do ginekologa też bym się wybrała, w końcu musisz i tak iść pierwszy raz, więc dlaczego nie teraz.
 

laska1314

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Opole
Może to byc problem z drogami moczowymi (infekcja lub jakies schorzenie ) :D Ja tak takze mialem choc mialem inny przypadek bo jestem facetem :D Popiekło i przestalo to taki odsrodkowy ból podczas załatwiania sie :D
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
temat jest z lutego może więc dacie sobie spokój odświeżając go??
 
Do góry