Photoblogi

pati052

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Odludkowo
Moim zdaniem to fotoblogi też są trochę beznadziejne, bo np. u mnie w szkole to dziewczyny komentują sobie tak: ''ślicznie'', ''cudownie'', ''pięknę'' itp. po mimo tego że zdjęcie się im wogóle nie podoba...:/
Albo dziewczyny z młodszych klas przyjaźniły sie wtakich duzych grupach i podały sobie hasła bo niby się ''przyjaźnią'' po czym później się pokłociły i było pełno włamań i wstawiali jakieś glupie zdjęcia sobie nawzajem...:/
I jeszcze najlepsze nieraz jak ktoś się pokłoci to wyzywają siebie w komentarzach itp. jak by nie mogli tego normalnie załatwić...
 

Kanatekashi

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdynia
PB to obrazowy zapis swoich przyzyc i waznych sytuacji. Chociaz wiekszosc traktuje to komercyjnie, a takze jako baze danych, na ktorych moze zapsiac swoje photki, to jednak zostalo to wymyslone w celu, zmienienia zwyklego szarego bloog'a na bardziej efektywnego. Codziennie jedno zdjecie i opis z dnia biezacego.

Osobiscie uwazam, ze pb to bzdura, ale jego zalozenia i poczatkowe wizje tworcow byly b.dobre
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
photoblog.pl/mowianamniehusi

Zapraszam, ale jak co to proszę o szczere opinie.

A co do photoblogów to moim zdaniem nie jest głupota , chyba , że ktoś dodaje jakieś byle jakie zdjęcia,
które nie mają żadnego sensu.To radzę usunąć.:pP
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
w sumie to ostatnio on tylko jest żeby był... :p

czekoladoholiczkaaa.fbl.pl
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
hmm
uwazam ze nawet fajne te photoblogi
ale komentarze do nich to zazwyczaj jeden wielki żal
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
www.adminpb.photoblog.pl

Możecie do mnie pisać w razie problemów ;)
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Tak sie zastanawiam, sama prowadze bloga (patrz stopoka) i w sumie wystarczy 'zwykly' blog - zawsze mozna i foty i video wrzucic :D
 

przemekk1989

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bytom
przemekk.fbl.pl

jestem chłopakiem i jakoś mam fotobloga, i niczym się nie przejmuje, znajomi o nim wiedzą i tylko podziwiają zdjęcia :D a z notek się nie smieją bo są krótkie i sensowne ;]
 
Do góry