PH - Alternatywa Sterydów ? Opinie i Doświadczenia

cris7k2

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Szczecin
Ciekaw jestem waszego podejścia do tematu ProHormonów, PH jak wiadomo mają wielu zwolenników jak i przeciwników jak to się ma do waszych doświadczeń i wiedzy na ten temat ?
 

otsafsetu30

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Eindhoven
Witam
Co do PH to jestem za, szybko wchaniane, dostepnosc, roznorodnosc...
Jestem teraz w trakcie cyklu i jestem jak narazie zadowolony z efektu.
Minusem chodz do konca nie jestem pewien czy to akurat jest od Ph czy moze od rzucenia palenia fajek jest agresja, nerwica itp
Generalnie jestem na Tak - ale wszystko z glowa
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
mozesz pokrótce opisać jak ci idzie cykl? czy jakiekolwiek skutki uboczne ci sie pojawiły? Bo sam mam zamiar o PH pomyśleć.
 

otsafsetu30

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Eindhoven
Jak mi idzie no mnie pasi startowalem 3 tyg temu z 68 -69kg teraz dzis konkretnie jest 73kg na nie wpierdzielam jak szalony ani nic jem normalnie jem 2 Ph jeden rano po sniadaniu M-drol
(na mase) plus 1 creatyna i do pracy heja, potem po pracy przed treningiem H-drol(sila + masa) i creatyna i na silke jak do mojego odczucia jest giciu sila na silce jest jak dla mnie masakryczna wiecej niz zawsze ciagne. Skutki no jak narazie zadne nic dziwnego nie rosnie ani nic ale agresje mam wielka za to ale to tez nie wiem czy nie od fajek bo nie pale. No ja polecam generalnie ale trza nie przesadzac bo sa silne dla zoladka.
 
Do góry