Pezet - Muzyka emocjonalna

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Jak wiadomo niektórym niedawno weszła do sprzedaży w dosyć nietypowy sposób płyta Pezeta ' Muzyka Emocjonalna' kupić mogą ją tylko Ci, którzy wcześniej zarejestrowali się na stronie. Ja np. przegapiłem i nabił zegar już liczbę 5000 tys. zarejestrowanych użytkowników i rzekomo trzeba czekać. Ma już ktoś płytkę ?
Co myślicie o pomyśle na promocję płyty ?

Tu wywiad z Pezetem na temat płyty. (pierwsza część, resztę sami znajdziecie ) .

Znalazłem jeszcze info na myspace Pezeta, że z 5000 tys. nakładu płyt zostało zaledwie kilkaset sztuk.

Promo na MuzykaEmocjonalna.pl
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
Trzeba będzie poszperac po warezach...
Pezet to dobry gracz...zobaczymy co tam ponagrywał.
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Ch.uj mnie się udało zalogować :D Właśnie drukuję dane do przelewu i idę zaraz do banku.
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Dziękuje za taki promomix. Po jego przesłuchaniu jestem jeszcze bardziej negatywnie nastawiony do Muzyki EMOcjonalnej, i do tego jeszcze auto-tune. Kanye West się znalazł....
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Refleksyjne były przy duecie z Noonem (w szczególności na Muzyce Klasycznej), teraz mamy "EMOcjonalne".
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Jak dla mnie już po sprawdzeniu płyty to jest 3 kawałki dobre, reszta daje radę. Zjawin ma ciekawe pomysły muszę przyznać.
 

PannaIza

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
No prosze Was.... słaba płyta? Pezet słabnie?

Moim zdaniem, ta płyta treścią, przesłaniem przerasta grubo muzykę rozrywkową (swoją drogą b.dobra płytka;p) , dzieki czemu Pezet w moich oczach znacznie urosł.
Flow poprostu znakomite, Pezet udowadnia,że nie tylko w szybkich piosenkach jest genialny ;p.
Bity...super, za wyjątkiem ''noc i dzien''... jakos mi nie wpadł w ucho, wolę starą wersję...

ogolnie rzecz biorąc, płytka bardzo osobista, nie nadaje się do puszczania na jakichś większych spotkaniach, w samochodach itp.
tak jak sam Pezet powiedział... to był eksperyment. Moim zdaniem udany. Widać,że raper też ma serce, nie tworzy z siebie supergroźnego gangtera, nie wrzuca w każdym kawałku policji i systemowi... Szkoda, że mało takich raperów w Polsce...
trafiło do mnie w 100% ;)
 

pabolo21

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krzesła
Jak dla mnie to strasznie słaba płyta,aż taka męcząca i drażniąca. Pezet się nie popisał, poza tym aż 6 remiksów jest na niej, a kawałek noc i dzień nie równa się z tym z płyty muzyka rozrywkowa
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Ekhm, Pezet dla mnie leci w dół. Mocno zaczął, a teraz to już coraz gorzej...

"W moim świecie", remix 1. Za:cenzura:iaszczy bit, uwielbiam orient, ah ten bębenek :D
Reszta bitów okropna, w ogóle mi nie podchodzi. Czuje się tak choćbym odpalił jakąś tandetną grę - tam są takie podkłady w menusach...

"Spadam" - mój faworyt. Chodzi o tekst, chociaż bit, aż tak mnie nie drażni. Ale to przez to, że się wczuwam w tekst.
"Nieważne" - za tą gitarę wielki plus.

Podsumowując 3 kawałki warte uwagi, reszta to shit. Ale ciesze się, że odstawił na jakiś czas swoje nawijki o wciąganiu, tatuażach na cyckach i imprezach...
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Miałem zamiar odkupić na allegro wystawiony ten album, skoro została wprowadzona seria limitowana, lecz po waszych opiniach doszedłem do wniosku, że odpuszczę sobie. Aż tak mizernie?
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Spadam, Widzę jej Obraz, Źrenice te utwory ratują płytę no i W moim świecie, ale to już słyszeliśmy wcześniej. Mały materiał trochę, ale nie jest źle według mnie.
 

PannaIza

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Słaby(w sensie mały ;p) materiał, dużo remiksow, bo to nie miała być kolejna, w całości nowa płyta. To miała być historia. I rzeczywiście,jak ktoś przesłucha całą płytę, od początku do końca, zauważy całą historię, ktora nie konczy się dobrze...

Nie wiem, dlaczego tak strasznie sceptycznie podchodzicie do tej płyty. Ona jest inna, ma przedstawiać jakiś ciąg zdarzeń, a do tego Pezet wykorzystał wcześniejsze kawałki. Moim zdaniem, to dobrze, że potrafi opowiedzieć o czymś, co nie jest, tak jak ktoś wcześniej napisał, ''nawijkami o wciąganiu, tatuażach na cyckach i imprezach...''. W moich oczach Pezet stał się kimś innym, kimś wyróżniającym się na tle Peji, Tedego i tych innych pseudogangsterów. :zdegustowany:
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
płytke mam od dzisiaj, słaba że hej, sory Pezet ale to prawda;/ myślałem ze bedzie warto - mam wszystkie jego solówki i płomienie ale ta to klapa;/
 

AdrianKJK

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska Zambrów Koszary Dokładna lokalizacja
szczerze u mnie ta plyta wywolala troche negatywne emocje. najbardziej podobaly mi sie plyty pezeta z noon em. to to byly teksty. Refleksje, Nie JEstem Dawno, Szósty zmysl, 5-10-15, i jeszcze sporo tego To kawalki ktore w mej pamnieci na dlugo zostaną. a ta plyta(z reszta jak poprzednia) jak dla mnie sa bynajmiej cienkie jak nitka dentystyczna
 
W

wroneczki4

Guest
Mam płytki Pezet "Muzyka Emocjonalna/Klasyczna/Rozrywkowa" i najnowsza najbardziej mi się podoba.
Znalazłem w niej to coś... oczekiwałem czegoś innego po płycie, ale doznałem miłego zaskoczenia.
 
Do góry