pewnien chłopak

TaluŚ0

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
wiec gadam z chłopakiem na gg który mi sie podoba na real jesteśmy na cześć chciała bym mu napisać coś w stylu " wiesz fajnie mi sie z tobą gada ciekawe czy na real tak samo by nam sie gadało " może jakoś inaczej mu to zadać macie jakieś pomysły....


i jeszcze nad jednym sie zastanawiam bo chciała bym wiedzieć co on o mnie sądzić to mam mu tak porostu zadać czy jakoś inaczej a może jest jakiś inny sposób żeby sie tego dowiedzieć a może w ogóle go nie pytać?

z góry dziex za odp P O Z D R A W I A M
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Tak szczerze? Bezsensnu temat! Mamy Ci poradzić jak powiedzieć chłopakowi, że się nim interesujesz?! Normalnie. Powiedzieć co i jak. Rozumiem, że wstydliwość itd. ale LUDZIE! Przecież nie ma nic złego w tym, że on Ci się podoba.
A spytam z ciekawości... Ile masz lat?
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Problemy dziecka przedszkolnego...
To naprawde głupi temat!

Co Ty, koleżanek nie masz?!

Do <głupiego> tematu...
Tak, napisz mu to jasno. Co w tym dziwnego?Pogryzie Cie?Raczej nie...
 

Antase

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
39


Nie no tym to mnie powaliłeś na kolana :D Ubawiłem się i to nieźle :D

A co do tematu, pomijając już to że temat bez sensu, zastanawiam się co się dzieje z tymi ludźmi że nawet na tak banalne pytania szukają odpowiedzi w internecie. Chyba naprawdę nastała era dzieci neo.

A do autorki tematu...powinnaś bardziej uważać na lekcjach polskiego.
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
W ogole nie rozumie po co jest forum skoro wszystkich atakujecie ze bezsensu temat!! Ja uwazam ze powinnas mu zaproponowac gdzies jakis maly wypadzik, moze w szkole sie wstydzi kolegów bo w koncu faceci sa dziwni
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
W ogole nie rozumie po co jest forum skoro wszystkich atakujecie ze bezsensu temat!! Ja uwazam ze powinnas mu zaproponowac gdzies jakis maly wypadzik, moze w szkole sie wstydzi kolegów bo w koncu faceci sa dziwni
Poza tym,że zaatakowałam :D to sie też udzieliłam.
No ale pomyśl, z takim pytaniem można sie zwrócić do kumpeli/kogokolwiek... ale,żeby od razu pisać na forach??
 

maddzia1906

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś w Polsce ;P
o_O Co za temat...
Powiedz mu to wprost i nie zakładaj takich tematów <_<
I, jak ktoś już tu napisał, powinnaś bardziej uważać na lekcjach polskiego :eek:h:
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
A nie możesz sie zatrzymać po tym jak powiesz mu to "cześć" i chwile z nim porozmawiać ??

A takich pytań nie zadawaj :)poznaj do na żywo i później osadź czy dobrze myślałaś tak o nim :) ciekawe czy na żywo będzie ci sie z nim fajnie rozmawiało :D
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Powiedz mu że chętnie byś sprawdziła czy w realu tez tak dobrze wam się gada.
Trudne?
 
Do góry