Pewne odrzucenie

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
cos mi tu nie gra jesli babka ma swoje lata to wiadomo ze takie sporty jej nie interesuja, a tym bardziej jazda motorem,

jak dla mnie za duzo kombinujesz i tak wybierasz ta najgorsza opcje, bo jak juz ci wczesniej zakumunikowala co myli o motocyklistach i o motorach to tym bardziej przejazdzaka bedzie zbedna

i watpie zeby taka starsza osoba BY miala tyle zdrowia zeby jechac na kulig czy czos.

ty zamiast durnych pomyslow idz do apteki i zapytaj sie co takiej babce kupic cos na poprawe krazenia itp.

do tego znasz dziewcze kilka miesiecy a juz ja kochasz- no nie zle jednym slowem jestes ekspress, nie wiem jak ty, ale ja nigdy nie mialem problemow z starszymi osobami, normalnie z nimi godalem, o moich babciach jak zyja o roznych rzeczach z nimi zwiazane, no ale skoro ty myslisz ponadprzecietnie to masz problem facet.

a jesli przezywa druga mlodosc to spytaj sie swojej kobiety czy wypad z nia do kina czy cos bedzie na miejscu bo kulig jak dla mnie dla starszej osoby zbyt hardcorowe
 

czoklatmen

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
146
Punkty reakcji
10
cos mi tu nie gra jesli babka ma swoje lata to wiadomo ze takie sporty jej nie interesuja, a tym bardziej jazda motorem,
jak dla mnie za duzo kombinujesz i tak wybierasz ta najgorsza opcje, bo jak juz ci wczesniej zakumunikowala co myli o motocyklistach i o motorach to tym bardziej przejazdzaka bedzie zbedna
i watpie zeby taka starsza osoba BY miala tyle zdrowia zeby jechac na kulig czy czos.
ty zamiast durnych pomyslow idz do apteki i zapytaj sie co takiej babce kupic cos na poprawe krazenia itp.
do tego znasz dziewcze kilka miesiecy a juz ja kochasz- no nie zle jednym slowem jestes ekspress, nie wiem jak ty, ale ja nigdy nie mialem problemow z starszymi osobami, normalnie z nimi godalem, o moich babciach jak zyja o roznych rzeczach z nimi zwiazane, no ale skoro ty myslisz ponadprzecietnie to masz problem facet.
a jesli przezywa druga mlodosc to spytaj sie swojej kobiety czy wypad z nia do kina czy cos bedzie na miejscu bo kulig jak dla mnie dla starszej osoby zbyt hardcorowe
Chodziło mi o kulig nie na małych saneczkach a na dużych saniach - zaproponowałem babce, spodobało jej się, ogólnie wszystko idzie w dobrym kierunku. Ni strzeliłem żadnej gafy na wczorajszym spotkaniu. Ale niestety coś pogorszyło się między mną a partnerką, ale to mniejszy problem i jak najbardziej do rozwiązania.
Gdybym kupił babce coś na krążenie, to nie chciałbym wiedzieć jej reakcji. Ona jest inna - dla niej byłaby to obraza, więc raczej fail.
Szybko zakochuję się w dziewczynach - zwłaszcza jeśli są tak szczególne jak moja obecna (miejmy nadzieje na długo i jeszcze dłużej).
Też nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z osobami starszymi w ogóle jakichkolwiek kontaktów. Ale ta babcia to niestety dość barwny przypadek i raczej zgoła cięższy. Ale i z nią sobie poradzę. Na dniach planuje przejść z nią na per ty. Zobaczymy, co z tego będzie.
 
Do góry