Perrfidne kłamstwa

Status
Zamknięty.

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Spotkałem dziewczynę tu na forum w sobotę gadaliśmy prawie cały dzień na komunikatorze. Było miło, wspaniale. Dogadywalismy się prawie we wszystkich rzeczach. Wymienililismy się zdjęciami. Ona powiedział że jej się podobam, ja jej też bo była ładna (chodź teraz to nawet nie wiem czy to jej były zdjęcia). Nawet mówiliśmy sobie że może byśmy byli ze soba no ale trzeba się poznać. Ja na nastęny dzień wstalem tak radosny że znalazłem ją moją połówkę po tak długich poszukiwaniach. Miałem szczęśliwy dzień i wspaniale się czułem.
Nie wiem czy wierzycie swojemu przeczuciu ale ja wierże swojemu i sprawdza się. Czułem że coś jest nie tak z nią. I znów moje przeczucie mnie nie zawiodło.
Na następne dni jakoś mnie unikała i jakoś tak inaczej mówiła. Coraz bardziej byłem pewiem tego swojego przeczucia. I niedawnoe powiedziałem jej że coś mnie oszukuje i ona sama się do tego przyznała.
Ale wiecie co jest w tym najgorsze kto tak kłamie perfidnie i gra na czyiś uczuciach. Właśnie teraz płaczę prze nią co mi zrobiła bo ja miałem czyste uczucie do niej i szczere zamiary a ona to mnie zrobiła. Spytałem dlaczego to zrobiła i czemu miało to znaczyć - niestety nie odpowiedziała.
Okropnie się czuję i mam szalenie złamane serce i uczycia przez nią. A jeszcze w dodatku tu siedzie na forum i ludziom daje rady (czy kłamstwa). Nie podam jej niku bo to by było nie fer.
 

łola

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Nie no, proszę... A miłość zdążyłeś jej wyznać? Oświadczyłeś się jej? Człowieku, trochę trzeźwości. Tego kwiatu to pół światu, a skoro taka jest - to po co sobie głowę zawracać?
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Nie no, proszę... A miłość zdążyłeś jej wyznać? Oświadczyłeś się jej? Człowieku, trochę trzeźwości. Tego kwiatu to pół światu, a skoro taka jest - to po co sobie głowę zawracać?
Wiesz co takiś mądy/dra a przecież dopiero teraz się dowiedziałem ciekawe czy ty być wiedział/ła?!
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Więc odpuść.
Już to zrobiłem jak tylko się tylko przyznał. To że się przyznała to napisałem ale trzeba czytać a nie po łedkach i potem pisać co slina przyniesie.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
łola nie zachowuj się jakbyś miaął okres.
Tobie też by sie przykro zrobiło gdyby ktoś z kim wiązałaś jakieś nadzieje tak cie ©hamsko oszukał.
 

łola

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Uch, jeszcze chwila i opowiem Ci historie swojego zycia.
Jesli ktos klamie, nie widze sensu w martwieniu sie tym. Szkoda czasu i atłasu. Gardzę kimś takim, jestem ponad to i nie pozwalam ranic swoich uczuc byle czym. Taka jestem. Gładka arystokratka.
 

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Dla mnie dziwne jest, ze roztrząsasz to na forum. Poprawiasz sobie samopoczucie mówiąc, ja jesteś cool bo byłeś w porządku, a ona nie? Daj sobie spokój. Cały świat jest niesprawiedliwy, a Ty taki dobry i nikt Cię nie chce. Nie chcę Cię dołować, ani jakoś strasznie męczyć tego tematu (bo i tak naprawdę :cenzura: się znam), ale uważam, że nie ma co przeżywać. Podchodzisz to tego na zbyt wielkich emocjach i z tego co widzę szukasz na siłę czegoś czego nie ma. Ja jestem zdania, że do wszystkiego dochodzi się małymi kroczkami, a do takiego uczucia jak miłość potrzebna jest naprawdę silna więź między dwojgiem ludzi. Na to potrzeba zwyczajnie wiele czasu. Może się mylę, ale odnoszę wrażenie, że w tym przypadku tego czasu zabrakło, a Ty myślałeś odwrotnie. Życzę Ci więcej spokoju mniej przedwczesnych odlotów w okolicach serca.
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
Z dużej litery poproszę.

OmgF.. idź pobaw się z innymi dziećmi w piaskownicy oO I nie bądź taka do przodu.. ja se bede pisałem z małej bo mam taki kaprys.

@szedar1
miałem wiele takich samych przypadków.. ale nie istnieje coś takiego jak miłość przez internet. Może teraz tez mnie coś takiego dopadło ? Nie można powiedzieć "kocham CIę" po 2-3 rozmowach na gg.
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Nie można powiedzieć "kocham CIę" po 2-3 rozmowach na gg.
Jak raz tego slowa nie bylo ale było tak że wszystko prowadziło do tgo słowa. Może nie pojawiłoby się za tydziń, 2 lub miesiąc ale jakby ona by takiej zagrywki z kłamstwem nie zagrała to może by doszło. No cóż tymi kłamstwami przyblizyła mnie do tego żebym wpadł w jej pułapkę psychologiczną. Trudno.
Dziś mi już przeszło ale teraz to jej nie chcę znać i nie chcę poznać podobnych ale dobrze wiem że przed ty się nieuchronię i penikiem kiedys (twu, twu) mogę wpaść jeszcze wiekszą pułapke. Bo ta była w tej chwili najwieksza w moim życiu.
 

Viler

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Kołdrąb
no pewno że spotkałem takie osoby...co 2 lub 3 osoba tak postępowała w stosunku do mnie.
 

justay

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Miasto
B-B
Ja tez uważam, że nie powinieneś się tak nad tym wszystkim rozczulać. Rozumiem, że jesteś uczuciową osobą, ale życie już takie jest. Dobrze, że dziewczyna nie olała Cię, kiedy już ze sobą byliście.
Do 'związków' przez internet powinno podchodzić się z ogromnym dystansem, albo najlepiej się w takie nie pakować.
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
Do 'związków' przez internet powinno podchodzić się z ogromnym dystansem, albo najlepiej się w takie nie pakować.
Masz aracje i bym może wcale się nie pakował no ale znam z mojego otoczenia że zdarzają się takie przypadki w tym są 2 małżeństwa, jedno się szykuje i 2 się rozwijają.
 

justay

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Miasto
B-B
Masz aracje i bym może wcale się nie pakował no ale znam z mojego otoczenia że zdarzają się takie przypadki w tym są 2 małżeństwa, jedno się szykuje i 2 się rozwijają.

Dwie osoby mogą poznać się za pośrednictwem internetu, ale ja trzymam się zdania, że miłość nie może zrodzić się z kabla od internetu, trzeba poznać kogoś w świecie realnym. Ale taki temat już był.

Porażki bolą, zwłaszcza te, które trafiają nas prosto w serce, ale musisz podnieść się i iść dalej.
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Nie przejmuj się, moze to nie pocieszające, ale nieraz jeszcze spotkasz takich ludzi!
Niektórzy tacy poprostu są i tego nie zmienisz! :D
Weź się w garść, znajdziesz kogoś uczciwszego ;)
Pozdrawiam. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry