permanentny

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Czy makijaż permanentny może zaszkodzić zdrowiu? Wybrać się do dermatologa przed zrobieniem? Czy barwniki mogą wywoływać alergię? Gzie można zrobić perfekcyjny makijaż permanentny? Możecie się podzielić wiedzą na ten temat? Będę bardzo wdzięczna, bo odkładam ten zabieg na jesień (nie można się opalać bezpośrednio po).
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Poszukaj tutaj: http://www.forumowisko.pl/forum/232-makijaz/
Może ktoś pisał coś o tym, bo jest tam trochę tematów o tego typu makijażu... ;)
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja myślę że to nie jest szkodliwe ani niezdrowe. Barwniki nie wywołują alergii, poza tym linergistka powinna najpierw zrobic próbę na fragmencie skóry. Nie powinno się tylko robić permanentnego w ciąży i z opryszczką. Ja bym chciała permanentny oczu, jesli się zdecyduję to po wakacjach w Instytucie Urody w Warszawie (bo nie można się po zabiegu opalać). Mają tam promocję i kreski kosztują 400 złotych;)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Absolutnie nie zaszkodzi. Przecież, jezeli robi się zabieg w profesjonalnym miejscu to sprzęt jest sterylny i czysty. Poza tym kosmetyczka robi szczegółowy wywiad z tobą, wypełniasz ankietę na co chorowałaś, czy zażywasz jakieś leki.
 

kicia85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Pewnie nie zaszkodzi , ale ja osobiście nie zdecydowałbym sie na taki makijaż. po prostu mi sie nie podoba, ale to tylko moje subiektywne zdanie.
 
Do góry