Perfumy

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Adidas Floral Dream (zielony). Jak dla mnie zapach super, owocowy, orzeźwiający. Dostałam od chłopaka xD trzyma się nawet, tylko trzeba się trochę popryskać. A ksoztuje w granicach 80zł, jestem pewna, nei sprawdzałam dokładnie. To prezent przecież :D
Jak dla mnie zielony i pomarańczowy są najlepsze z Adidasa.
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Od chłopaka dostałam Celine Dion, sensational moment. Pachnie ślicznie i trzyma się jakoś ponad 10 godz. Niestety dla mnie dość drogi- koło 80 zł, więc jak się mi skończy, to się uszę rozejrzeć za jakimś innym tańszym :(
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
c-thru czerwony nawet ładnie pachnie mimo że kiedyś mi się nie podobał zapach i uzywalam fioletowego
 

chuchro

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Mam kilka ukochanych perfumów. Po pierwsze Jil Sander Sport - cudowny, cytrusowy i orzeźwiający zapach. Wytrzymuje cały dzień, a gdyby się ktoś nie wykąpał to pewnie i drugi;) Kosztuje jakieś 300 zł za 100ml. Po drugie Bijan Nude for Women, który dostałam od koleżanki ze Stanów, u nas dostępny jest chyba tylko na esentia.pl w okolicach 100-120zł za 75ml. Jest to chyba najbardziej ekskluzywny i szlachetny zapach, z jakim miałam do czynienia. Mocna nuta kwiatowa, dość słodka, ale niezbyt ciężka dobrze komponuje się z zapachami drzewnymi i piżmem w tle. Wytrzymuje bardzo długo, osiada na ubraniach i jest wyczuwalny nawet po wypraniu. Używam go tylko na specjalne okazje. Na co dzień pachnę Inferno Paradiso Benettona. Jest to zapach stonowany, cytrusowy, bardzo lekki. Kosztuje 100-150 zł za 100 ml. Jest wytrzymały, choć przyznam szczerze, że jestem do niego bardzo przyzwyczajona, więc go nie czuję.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Mój ulubiony zapach to Nina Ricci. Cena około stówki za 30ml, a trzyma się długo na ubraniu, na skórze gorzej. Ale i tak jest cudny.
 

sweetdevil

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś w prezencie dostałam Calvina Cleina Euphoria. I bardzo mi się podobał. Jak na moją kieszeń trochę za drogi, ale za to był bardzo trwały. Muszę przyznać, że długi okres czasu go miałam :)
 

mot

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
0
A ja mam obecnie C-Thru Aqua Marine DEZODORANT :p

Zamierzam dokonać zakupu Lacoste Pink, bo jestem zakochana w tym zapachu :)

Zakup ma być nie z mojej kasy :p
Jeśli nie "dostanę", że tak określę, to w końcu sobie pewnie kupię, ale dopiero jak trochę kasy uzbieram...
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
zewsząd
Carolina Herrera 212. grubo ponad stówę kosztuje dlatego dużo czasu minęło nim się zdecydowałam na zakup. nie żałuję.
teraz mam na oku Ninę Ricci Premier Jour. podobny przedział cenowy.
uważam że warto mieć coś z wyższej półki. różnicę czuć z daleka ;)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Gucci Rush 2, ładniejszych perfum nie ma na świecie ;) 175 ml kosztuje 160 zł, utrzymują się bardzo długo i nie trzeba zużywać na raz całej butelki, żeby cokolwiek czuć
 

93natalie

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
31
C-thru. Obecnie mam zielony. Polecam, bo nie są drogie, a długo się trzymają. Miałam już fioletowe i różowe, i także byłam zadowolona. A ostatnio nawet na promocje trafiłam małych, 37zł+dezodorant :)
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Moim ostatnim zakupem była Woda toaletowa Kylie Minogue Darling Kupiłam, ponieważ natknęłam się na promocję, poza tym słyszałam o tych perfumach jakiś czas temu - kiedy dopiero wchodziły na rynek i byłam bardzo ciekawa tego, jaki zapach przygotowała Kylie Minogue;) Zaspokoiłam zarówno swoją ciekawość jak i zmysły:) Są piękne i delikatne:)
 

jetfemme

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
### zdrap to się dowiesz
moim ulubionym zapachem jest armani-acqua di gio, trzyma się długo no a ceny nie pamiętam ale dosyć drogie są.
teraz zakochałam się w zapachu z avonu Jet Femme śliczne są . zamówiłam je sobie bo były tańsze niż są normalnie- polecam :)
 
K

katatonia

Guest
Ja uwielbiam CK One. To unisex, ale jest po prostu przepiękny według mnie. Perfumy 100ml kosztowały (rok temu) jakieś 130-150 zł, zależy gdzie. Teraz pewnie będą ciut droższe, bo i euro wyżej stoi. Te akurat kupowałam zagranicą. Właściwie to dokładnie była woda toaletowa. Zapach bardzo długo się utrzymuje. Bez prania ciucha niemal ciągle, na skórze do póki się nie umyjesz, z tym , że wiadomo - wietrzeje zapach z czasem. ALe czuć je długo. Podobnie jest zresztą jest z Orlane - Fleurs d'Orlane, które przypadkiem znalazłam na esentia.pl zamawiając próbki u nich. w sumie to niedawno się dowiedziałam, że można tam zamawiać próbki kosmetyków! A to fajne jest, bo nie trzeba specjalnie kupować czegoś, żeby sprawdzić czy będzie się nadawać. Wracając do tematu. Oba zapachy polecam. Unisex ogólnie, bo jest piękny, a i Orlane jest ładna. Bardzo zmysłowa i romantyczna :) i woda toaletowa 100 ml kosztuje niecałe 80zł.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Moim ukochanym zapachem jest jednak Chanel zielone, nie wiem, który numer. Ale są 2 różne zielone. Mi chodzi o ten w okrągłej, ale płaskiej buteleczce, nie spojrzałam nigdy na numerek, nie wiem dlaczego... Ale jest boski :)
 
W

wroneczki4

Guest
Nigdy mi nie szkoda kasy na perfum:) wolę poczekać jakiś czas i odłożyć niż kupować Bonda itp
Bonda? Bond to dla mnie pełen "eksklusif"... ja używam hakera!

Zawsze szkoda mi pieniędzy
Hmm.... Troszeczkę dziwne

Wiem, że temat skierowany do płci pięknej, ale skoro już się udzielam
Jakich używacie perfumów ?
Ja mam zwykle kilka różnych perfum, ale aktualnie używam sprawdzonych:
> Joop Go( zielony)- mój ulubiony~100ml-130zł
> Paco Rabanne 1 MILION~50ml-180zł
> Gucci Pour Homme II~100ml-250zł

Jak długo trzyma się zapach ?
Oj długo
 
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja osobiście używam perfum firmy FM GROUP POLSKA

Moimi ulubionymi zapachami są:

FM 261 Issey Miyake - Women
FM 33 D&G Light Blue
FM 81 Donna Karan - DKNY Be Delicious Women

Zapachy utrzymują się ponad 20h a na ubraniach nawet 3 dni

Cena takich perfum to 33,50zł za opakowanie 30ml

Pozdrawiam
 
Do góry