perfumy przez internet

maggiex

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, co myślicie o zamawianiu przez Internet perfum? Wiadomo, że to jest produkt raczej dość drogi, więc szkoda, jeśli okażę się inny niż oczekiwałyśmy. Z kolei w dobrym sklepie internetowym jest spory wybór oraz można trafić częściej na promocje. Właśnie wynalazłam sobie taką stronkę kokai.pl Buszowałam w gąszczu zapachów :) dość długo zanim zdecydowałam się jeden (miałam ochotę na co najmniej trzy :) Czekam teraz na zamówienie. Złożyłam je wczoraj, zadzwoniłam jeszcze do biura obsługi klienta (duży plus na obsługi są kompetentni, a pani, z któą rozmawiałam pomogła mi ostatecznie się zdecydować). Dam znać na pewno, jak już dojdą. Nie mogę się doczekać! Piszcie Wy, jakie macie doświadczenia ze sklepami internetowymi:)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
jeżeli zna się dobrze dany zapach, to o wiele lepiej kupować w internecie niż w normalnych perfumeriach, bo wychodzi o wiele taniej, a kiedyś miałam również tak, że kompletnie w żadnych tradycyjnym sklepie nie mogłam znaleźć moich perfum, a były one tylko w sieci, w takim przypadku to już nie miałam wyboru i musiałam kupić ;)
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Dokładnie, lepiej znać zapach perfum zanim się je kupi ;)
Ja osobiście używam wód z Avonu, na Allegro można niektóre naprawdę tanio kupić ;)
 

Kaka5

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
1
jakoś mam obawy, żeby zamówić perfumy przez internet, wolę jednak kupować tradycyjnie w perfumerii, ostatnio kupiłam nowy, cudny zapach Laurenta "Parisienne" :)
 

milanogirl

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja kupuję zapachy, które znam lubię i regularnie używam, co kilka miesięcy regularnie zamawiam Miracle Lancome :D Przyczyna jest prosta - są o wiele tańsze niż w perfumeriach.
 
Do góry