Perfumy FM - opinie

Adam Podkowa

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Lubań
Dystrybutorka Fm napisał:
Witam,
nie wiem czemu oczerniasz Fm Mobile...
Oferta jak oferta. Używam FM Mobile, bo abonament jest w całości wykorzystywany na gadanie, co nie we wszystkich sieciach jest dostępne (jest taniej), nie przysyłają głupich SMS-ów reklamowych w ogóle, a synowi, który korzysta ze swojej komórki od święta - nie muszę "ładować" karty co miesiąc, bo to co na koncie ma - to ma i nikogo nie interesuje, czy skorzysta z tego jutro czy dopiero za rok.

Każdy z nas ma swoje preferencje, więc "produkt" nie wszystkim musi pasować. Co do trudności związanych z rezygnacją - no cóż... jeśli na stronie fmgroupmobile nie ma możliwości odnalezienia kontaktu z firmą :eek:k: to pewnie i problemy z rezygnacją były równie "uciążliwe".

Do biznesu MLM może przystąpić każdy, więc na temat dystrybutora omijającego jakieś miasto nie będę zabierał głosu, chociaż podejrzewam, że nie miasto się omija a raczej niektórych jego mieszkańców i z pewnością przyczyną nie jest niska jakość usług (chyba, że ktoś rzeczywiście narzeka na zasięg PLUSA)
 

hera16

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na tą chwilę jeszcze nie używam FM MOBILE, bo jestem zobligowana umową w innej sieci, ale mam znajomych, korzystających z tej sieci i są bardzo zadowoleni. Zwłaszcza, że oferta jest bardzo konkurencyjna.
Co do produktów. Bardzo ale to bardzo polecam te z serii FOR HOME
Chemii gospodarczej używa każdy ale cena produktów jest bardzo niska w porównaniu z jakością..
Wszystkie dostępne produkty, zamieniłam na FM
Co do zarobków, owszem nic się samo nie zrobi, ale warto poświęcić na początek trochę czasu na budowę swojej grupy by potem cieszyć się dochodem pasywnym. Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy. chętnie objaśnię zasady działania MLM, na których opiera się firm
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Z tego co wyczytałem to to polega na:
-wciskaniu frajerom produktów,
-znajdywaniu frajerów do wciskania produktów innym frajerom

Nurtuje mnie jedno pytanie. na stronach mówią że każdy powinien pracować w MLM. co by się stało jakby nie było pracowników etatowych? co by było wciskane jak nic by nie było produkowane.

jak czytam te posty przesiąknięte słodkością, jak to zachwalają, to na serio jak bym czytał zaproszenia do sekt.

poza tym nie wpuścił bym ani tym bardziej nie kupił nic od żadnego "wędrownego sprzedawcy"
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Uwaga!

Od tej pory każdy post zawierający reklamę, a nie opinię będzie usuwany, a jego autor karany.
Od samego początku temat ma służyć wyrażaniu opinii o FM, a nie reklamie.
 

hera16

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
<p>
<br />
Z tego co wyczytałem to to polega na:<br />
-wciskaniu frajerom produktów,<br />
-znajdywaniu frajerów do wciskania produktów innym frajerom<br />
<br />
Nurtuje mnie jedno pytanie. na stronach mówią że każdy powinien pracować w MLM. co by się stało jakby nie było pracowników etatowych? co by było wciskane jak nic by nie było produkowane.<br />
<br />
jak czytam te posty przesiąknięte słodkością, jak to zachwalają, to na serio jak bym czytał zaproszenia do sekt.<br />
<br />
poza tym nie wpuścił bym ani tym bardziej nie kupił nic od żadnego &quot;wędrownego sprzedawcy&quot;<br />
</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>No więc własnie, nie wiesz nic, tylko opierasz się na opiniach wyczytanych, ale nie spróbowałeś kosmetyków, nie wiesz jakiej jakości są, nie wiesz że firma jest POLSKĄ!!!!! firmą i że w bardzo mądry sposób wynagradza swoich pracowników-czytaj dystrybutorów. &nbsp;Ja wszystkie możliwe produkty zamieniłam na FM-owskie bo przynajmniej mam z tego tytułu-z pracy odpowiednio przeliczanej swojej i swojej grupy-wypłacaną prowizję. Pewnie zazdrościsz i tak mówisz,&nbsp;</p>
<p>Nie miałeś odpowiedniej osoby która mogłaby przedstawić ci zasady działania MLM na których opiera się właśnie ta firma. &nbsp;Uwierz mi, najbardziej irytują mnie osoby, które negują zanim spróbują, a tych nie brak, a potem wracają zachwalając jakiej dobrej jakości proponuję im produkty</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>

Poza tym dystrybucja tych produktów nie polega na chodzeniu od domu do domu.
A nieznajomość zasad MLM często powoduje, że ludzie przybierają takie stanowisko jakie prezentujesz
 

oliwka29

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
cieszę się że znalazłąm taki teamt na forum bo właśnie się zastanawiam nad przystąpieniem do FM . Znajoma mnie namawia. czy warto?nie niesie to ze sobą żadnego ryzyka? bo ona może tak zachwalać żęby mnie pod siebie urobić
 

michapi

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Każdy z was ma inny gust i podoba mu sie inny zapach, nie można wyciągać wniosków o danej firmie po powavhaniu jednego rodzaju perfumow. Pomyślcie sobie ze wachacie zapach bardzo znanej i renomowanej firmy i sprawia on ze chce wam sie wymiotowac. Następnie wachacie kolejny zapach tej samej marki i jesteście wniebowzieci. Każdy z was ma inny gust zapachowy i szuka tego swojego ulubionego zapachu. Firma FM nie robi podróbek, wszystkie swoje zapachy produkuje na podstawie esencji które uzyskuje z Fabryki. Zapachy są oryginalne ponieważ firma nie podrabia w swoich fabrykach zapachów a jedynie korzysta z zakupionych esencji, zmienia stopień zaperfumowania i stężenia. Mogę pochwalic pare zapachów tej firmy. Zapachy są zbliżone do oryginałów ale nie są to kopie. Nie wszystkie zapachy mi sie podobają ale są takie które zdobyły moje uznanie ;)

Pozdrawiam
Michał
 

sosnówka

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
O rany, nie nie, ja nie jestem zainteresowana. Wolę kupić droższe, ale oryginalne perfumy w kokai.pl niż katować siebie i ludzi dookoła mnie jakimiś żrącymi perfumami. Ble.

Pewnie że nie jesteś zainteresowana bo ich nie znasz a wypowiadasz, się najpierw trzeba sie dowiedziec dlaczego są tańsze i nie sa to żadne podróby ktos stworzył taką liste i fama idzie przeczytaj o tej firmie i wejdz na jej strone jest to firma która znalazła sposób żebyśmy nie płacili za perfumy wszystkich tych marż czynszów w najlepszych galeriach vatów i ipodobnych zdzierczych marż..... firma dziala w 60 krajach swiata w niemczech francji i włoszech wiec nie jest to firma krzak ....pozdrawiam
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Miałam kilka podróbek z FM i musze przyznac ze cena względem jakości jest całkiem OK.
Perfumy w miare długo sie trzymały, i zapachowo odpowiadały prawie orginałowi :)
 

zlotaaga

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bardzo dobra jakość perfum powiązana z przystępną ceną...gorąco polecam!!! Sama używam i bardzo sobie chwalę, długo się utrzymują a przy zakupie mój portfel nie cierpi
silly.gif
Oferta jest bardzo bogata, więc każdy znajdzie coś dla siebie
wink.gif

Osoby z Lublina i okolic zainteresowane zakupem proszę o kontakt gg: 43048291. Chętnie pomogę, doradzę przy wyborze
smile.gif
 

Alex19

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Polecam! Mam wersję 'Angel' i jest identyczna z oryginałem, koleżanki myślały że to naprawdę oryginalne perfumy, wersja z FM jest o wieeele tańsza a utrzymuje się długo :)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Wąchałam i musze przyznać ze zapachy ładne niektóre, ale szczególnie podobaja mi się męskie zapachy z tej firmy. Mój używa, ja mam inny więc nie kupowałam ;)
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Jak dla mnie "perfumy" z FM to wielka lipa. Zapachy baaardzo różnią się od oryginałów, a po pół godzinie po użyciu praktycznie już ich nie czuć!!  
Kiedyś skusiłam się u koleżanki-konsultantki i zamówiłam chłopakowi Hugo Bossa którego uwielbia i jak go powąchał to nawet się nie zorientował że to ten sam zapach którego używał do tej pory!!
Nie polecam, ja osobiście wole dołożyć trochę kaski i kupić oryginał.
 
Dołączył
6 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Absolutnie nie zgodzę się z powyższą opinią o perfumach, są super, klienci zachwyceni, zapachy identyczne i trwałe. Fakt, zapachy świerze i delikatne nie będą mieć takiej mocy jak te ciężkie, słodkie czy orientalne. Ogólnie wszystkie pochodzą z Dromu więc jakość identyczna jak tych oryginałów o jakich mówi powyższa forumowiczka.
A Hugo Boss ma wiele męskich zapachów, przypuszczam że wzięłaś nie ten.
Przekonywać nie muszę, warto przetestować ulubiony zapach w Fm by nie płacić 200 czy 300zł za napis na buteleczce .....:) pozdrawiam
 
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Mnie perfumy FM nie przypadły do gustu. Zapach odbiega od oryginalnego i nie utrzymują się długo. Zamiast kupować 2-3 butelek FM wolę kupić 1 oryginalną i służyć będzie mi tyle samo.
 

pawel5

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,
Korzystam z perfum FM razem z żoną. jesteśmy zadowoleni. Wpisaliśmy się do FM i wszystkie produkty możemy kupować w cenach hurtowych.Jest sporo produktów, choć nie wszystkie, które można kupić sporo taniej niż w sklepie detalicznym. Zawsze znajdą się znajomi, którzy chcą, żeby im też coś zamówić, dzięki czemu można jeszcze zarobić. większość z moich znajomych, którzy spróbowali perfum FM wraca do nich. Generalnie kosmetyk i chemia gospodarcza do domu wychodzi nam za darmo. Parę groszy nawet zostaje.
Polecam. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz śmiało zadzwonić tel; 727 912 527 Paweł.
 
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Oj coś mi się wydaje,że jesteście przedstawicielem handlowynm tej firmy i stąd ten post:) Swoje zdanie już wyraziłem. Zapachy całkiem ładne,ale krótkotrwałe. Dla mnie za bardzo.
 

perfuman

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Myślę, że to już kwestia gustu. Każdy ma swój nos i inaczej odczuwa zapachy. Moim zdaniem również te zapachy zbytnio nie odbiegają od oryginałów, choć nie przeczę, że wprawiony koneser zapewne jest w stanie odczuć jakąś różnicę. Ja jednak należę do oszczędnych osób, więc na każdym kroku szukam sposobów na zmniejszenie wydatków:)
 

mYlene

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
63
Punkty reakcji
0
Każdy ma swój gust odnośnie zapachów, każdy ma swój gust odnośnie balsamów... No właśnie... Odnośnie balsamów... Temat co prawda o perfumach FM, a ja pozwolę sobie odbiec nieco w świat kremów i balsamów o zapachu popularnych perfum. Dystrybutorką nie jestem, chociaż nie ukrywam zastanawiam się nad tym. Mój przyjaciel dal mi kiedyś na święta zestaw do pielęgnacji ciała FM. Jako zawodowa masażystka od razu musiałam go wypróbować na różnego rodzaju typach skóry i oczywiście pod kątem przydatności do masażu. Wiecie jaki jest efekt? Do skróty pospolicie nazywanej przetłuszczonej - rewelacja. Natomiast do skóry przesuszonej - porażka. Moim zdaniem to jest dobre zobrazowanie. Każdy jest inny, każdy ma swoje indywidualne potrzeby, indywidualne gusta i dla jednego FM jest bajką i odkryciem, a dla innego totalną porażką. Moje osobiste zdanie - DOBRE, ale nie do wszystkiego i na każdą okazję.
 
Do góry