Perfumy dla mężczyzny

asher

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
27
Punkty reakcji
0
Witam !

Pytanie skierowane do Pań jakie perfumy wybrać by się podobały wiekszości dziewczyn ? Były długotrwałe . Cena do 500 zł . Z góry dziękuje za odpowiedzi.
 

Jakaśtam2

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
1
uuuuu za 500 zł. a nie lepiej kupić alternatywne? pachną prawie identycznie, trzymają się długo, a kosztują maks 50 zł :D tzn. może nie fm, bo ostatnio się trochę pogorszyły jakością, ale paris avenue moim zdaniem są całkiem spoko. sama nie wydałabym 500 zł na perfumy, a co dopiero mój chłopak :p
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
500 zł to bardzo dużo,do kwoty 250zl spokojnie zmieścisz sie i kupisz dobre perfumy jak np Hugo Bossa czy Saint Laurent- wybrałbym właśnie jakis zapach z jednej z tych marek,są naprawdę bardzo długotrwałe.
 
M

Myszaa618

Guest
Ja osobiście proponowałabym zapachy od Caroliny Herrery. Ostatnio znalazłam na Facebooku fajną stronę gdzie sprzedają oryginalne rzeczy, w tym też perfumy. Jestem z Wrocławia, podane jest na stronie, że istnieje możliwość dostawy do klienta to skorzystałam.;) Perfumy faktycznie pełen oryginał i dobra cena (nie 500 zł), tak więc wzięłam dla męża i przy okazji dla siebie.
Zostawiam link do strony:

facebook.com/familyshopDSTiDW
 
Do góry