Perfumki FM

sylwiaFM

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam jestem niezależną dystrybutorką perfum firmy FM.
Jestem bardzo ciekawa co sądzicie o tych perfumach??? Jestem otwarta na wszystkie wasze odpowiedzi oraz pytania jeśli będziecie jakieś mieć. Śmiało piszcie. Jak coś jest możliwość zamówienia takich perfum. ZAPRASZAM ;)
 

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)
sądzę że nic nie sądzę :D
nie mam zdania na temat tej firmy .
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Ja słyszałam, ale nic ciekawego...
Więc firma jest mi po prostu...obojętna :]
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
A ja jestem zachwycona tymi kosmetykami! Odkryłam je niedawno dzięki mojej Cioci :) Perfumy trzymają się bardzo długo! Nieraz nawet po kąpieli je czuć :) A zapachy są bardzo zbliżone a nawet identyczne niektóre jak oryginalne :) mój Mąż ma jeszcze żel pod prysznic FM i jest super :)
Podobno produkty dla domu mają bardzo dobre ale ja nie używałam, więc wiem to tylko ze słyszenia :)
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
tak to są "podróbki" , ktore w swoim skladzie zawierają 92-97% składnikow przypisanych oryginałowi.
Zapachy są identyczne, na pierwszy rzut nosa nie da sie wyczuc roznicy.

Perfumy sa przekozackie. W takiej cenie na dodatek... :) a roznicy nie czuc.
Tak to prawda ze trzymaja sie na ciele b.dlugo, gorzej jest troche z owocowymi ale...

Polecam na prawde! Kto nie chce wydawac 130zl na LaCOSTE Essenitale tylko 55zl z FM , prosze bardzo :]

dziekuje za uwage!
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Ja też ja też,jestem dystrybutorem :p

Ja natomiast zamówiłem sobie zestaw startowy za 80zł bodajże i mam perfumki o około 50% taniej :p
Bardzo dobra marka,ponieważ korzysta z jednej z lepszych rozlewni świata - DROM w Niemczech.

Trzymają sie długo i dosyć często mają dobre promocje- ostatnio np. były dla dystrybutorów końcówki wybranych zapachów za około 8zł sztuka.wtedy to braliśmy masowo te perfumki i szły dosłownie jak ciepłe bułeczki :)

Jestem na tak :p
 
Do góry