Pendulum feat In Flames - Self vs. Self

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561

W razie gdyby ktoś jeszcze tego nie znał ;)

A więc mam taki problem, że potrzebuję kilka, kilkanaście utworów w tym stylu. Ma być dobry wokal + moc. Sensowne i pomocne posty nagrodzę plusami. Nic nie wnoszące tudzież spam - minusami.
W regulaminie nie znalazłem przeciwwskazań do założenia tego tematu, jeżeli jednak coś przeoczyłem proszę o jego skasowanie.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ma być dobry wokal + moc


Pisząc wokal miałem na myśli wokal w stylu Pendulum.
Pisząc moc miałem na myśli moc w stylu In-Flames.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
To wejdź na lastfm i w podobnych do tych zespołów poszukaj sobie podobnej mocy i wokalu, tak będzie chyba najprościej.

Sugerując się tagami z lastfm trafiłbym pewnie na utwory Johnas Brothers -_- po to napisałem temat, żeby zasięgnąć rady użytkowników. Zależy mi na tym aby było to kawałki w stylu DnB + Metal. Nie chcę linków do utworów "czysto metalowych"
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Myślę, że powinieneś uderzyć w industrial metal/rock. Nine Inch Nails, Rob Zombie. Z tego co pamiętam NIN nie ma dużego pier.dolnięcia :D, ale właśnie stanowi coś rockowo elektronicznego.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XwFjl5hNzVE[/youtube]
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Słucham czasem NIN, rzeczywiście można tak powiedzieć, nie jest to jeszcze aż tak agresywny industrial, ale np płyta "Downward Spiral" momentami nawet taka jest. Posłuchaj kawałków "Mr.Self Destruct", albo "March of the Pigs" z tego. Nowsze płyty nieco straciły na tej zadziorności...a ostatnia plytka rozczarowywuje, takzze starsze lepsze :] "Head like a hole" jest juz klasykiem, takze NIN jak najbardziej :)
 
Do góry