Pendrive to dobry prezent na walentynki?

N

natulka123

Guest
Witajcie. Mam pewien dylemat, mianowicie chce mojego faceta albo zabrać do kina na walentynki albo kupić takiego pendriva //allegro.pl/show_item.php?item=2096766281. Fajny jest, w kształcie serca, praktyczny prezent i będzie mieć pamiątkę. Z drugiej strony wspólne kino to czas spędzony ze sobą :) Poradźcie mi proszę co byście na moim miejscu zrobiły.
 

chimerka

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie najlepszym prezentem od drugiej osoby jest jej obecność i uczucie... Jeśli miałabym wybierać między tym gadżetem, który pewnie zostanie w rzucony w kąt i nieużywany, bo raczej nie spodoba się mężczyźnie ze względu na to że oni takich 'słodkich' bajerów nie kupują, oraz ze względu na 4gb pamięci (dla faceta to mało na wszystkie pliki, oni co chwilę szukają czegoś lepszego) a kinem i wspólnym wieczorem i tą całą atmosferą - zdecydowanie wybrałabym spędzanie czasu we dwoje i cieszenie się sobą ;)
 

frytka_z_ketchupem

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
A ja myślę, że ten pendrive jest super pomysłem na prezent. Jest serduszko - a właśnie z tym kojarzą nam się walentynki :) Do tego rzecz bardzo praktyczna, na pewno mu się przyda. A do kina można iść codziennie :) i może jestem staroświecka ale uważam, że to facet powinien zapraszać dziewczynę do kina, a nie na odwrót :)
 

bukmacherka

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Myślę, że to świetny pomysł na walentynkowy prezencik ale raczej dla dziewczyny.Sama bardzo bym się ucieszyła z tagiego gadżetu. Tródno mi sobie jednak wyobrazić faceta z takim serduchem.Zdecydowanie wybrałabym kino a tego pendriva niech ukochany tobie kupi :588:
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Wątpię, by chciał dostać tego pendriva. Pendrive to coś, z czym idzie się do ludzi, a faceci nie są raczej fanami meksykańskich telenoweli i żadnego serca poza naklejką WOŚP-u sobie nie kupią żeby je wyjąć przy znajomych. Równie dobrze może sobie kupić różową koszulkę z napisem "I am sexy".
 

bukmacherka

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Myślę, że to świetny pomysł na walentynkowy prezencik ale raczej dla dziewczyny.Sama bardzo bym się ucieszyła z tagiego gadżetu. Tródno mi sobie jednak wyobrazić faceta z takim serduchem.Zdecydowanie wybrałabym kino a tego pendriva niech ukochany tobie kupi :588:
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
W jakimś konkretnym celu zacytowałaś sama siebie nie udzielając samej sobie komentarza, czy to przypadkowe kliknięcie?
 

frytka_z_ketchupem

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wątpię, by chciał dostać tego pendriva. Pendrive to coś, z czym idzie się do ludzi, a faceci nie są raczej fanami meksykańskich telenoweli i żadnego serca poza naklejką WOŚP-u sobie nie kupią żeby je wyjąć przy znajomych. Równie dobrze może sobie kupić różową koszulkę z napisem "I am sexy".

Chyba trochę przesadzasz :) Przecież ona nie kupuje mu stringów tylko pendrive'a :p To zwykłe serce, nie wiem czego miałby się wstydzić. A że z walentynkami kojarzą nam się czerwone serduszka, zawsze będzie pamiętał, że to prezent od ukochanej z okazji Walentynek. Po drugie jeśli to taki "obciach" wcale nie musi go nigdzie zabierać i pokazywać kolegą, równie dobrze może posłużyć w domu.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Tak. Kupuje pendriva. Ale w kształcie serca. Jedni by to odebrali pozytywnie, a drudzy udawaliby że pozytywnie. Skoro więc jest ryzyko, nie lepiej pójść do kina, skoro jest i taka alternatywa?
 

Prezentujeprezenty

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Chyba zgadzam się z tymi, którzy odradzają wybór takiego pendriva dla faceta - jeśli koniecznie chcesz kupić chłopakowi pendrive to lepszy byłby taki w kształcie samochodu.
A jeśli chodzi o kino to oczywiście jest to fajny pomysł tylko w walentynki będą w nim dzikie tłumy więc koniecznie kup bilet z wyprzedzeniem, bo inaczej możesz się rozczarować
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
pendrive fajny, ale pojemnosc masarkyczna
jesli licza sie gesty to moze byc.

kino fajna sprawa, jak czesto nie chodzicie to trafic w dobry film i bedzie naprawde mile spedzony czas
 

bukmacherka

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Chciałam edytować a źle klikęłam i zacytowałam samą siebie :pokrecony: I nadal jestem zdania, że serducho fajne ale dla dziewczyny. I ktoś sie wypowiedział, że skoro to obciach to nie musi ko przecież nigdzie zabierać.A po co jest pedrive?Właśnie po to aby nasze "informacje" mogły chodzić z nami gdzie chcemy.Po co komuś pendrive, którego miałby nie używać. Natulka decyduj sie na kino bez dwóch zdań.
 
N

natulka123

Guest
To ze w ksztalcie serca nie powinno byc zenujące. przeciez to prezent, ktory ma zostac wreczony na walentynki! Moj kolega dostal pendriva od mlodszej siostry w ksztalcie misia i co? Nosi caly czas przy sobie :) To prezent dla mojego chlopaka, a nie jego kolegow. no pojemnosc moze nie jest za duza, ale ja mam pendriva 1GB i jakos zyje, to i on da rade, poza tym ceny juz troche rosna przy wyzszych pojemnosciach. Zdecydowałam, juz kupiłam ;) Kino będzie innym razem.
 

kitel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
I zrobiłaś dobrze, zazwyczaj pójście do kina kończy się na jakimś filmie romantycznym, przy którym musimy jeszcze udawać że się wzruszyliśmy ;P, a taki pendrive może nie wygląda, ale będzie przypominał nam o osobie która go nam dała tak jak wcześniej zostało to napisane ;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
To ze w ksztalcie serca nie powinno byc zenujące. przeciez to prezent, ktory ma zostac wreczony na walentynki!

Ale chłopak, to nie dziewczyna i myśli w nieco innych kategoriach. No chyba że jakiś to jest George Byron albo Juliusz Słowacki, wtedy ok. Kieruję się jednak sposobem widzenia większości facetów.

Moj kolega dostal pendriva od mlodszej siostry w ksztalcie misia i co? Nosi caly czas przy sobie :)

Miś to miś. Serce to serce.


To prezent dla mojego chlopaka, a nie jego kolegow. no pojemnosc moze nie jest za duza, ale ja mam pendriva 1GB i jakos zyje, to i on da rade, poza tym ceny juz troche rosna przy wyzszych pojemnosciach.

Zobaczymy, czy i on myśli podobnie.

Zdecydowałam, juz kupiłam ;) Kino będzie innym razem.

W takim razie po co pytałaś nas o zdanie?
 

WeselneZaplecze

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
Mi się wydaje, że pomysł na taki prezent jest bardzo fajny, a przy okazji uniwersalny.
 

natasza.sza

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Pendrive to zawsze dobry prezent, bo praktyczny. ;-)
Niestety ten, który wkleiłaś jest kiczowaty. Zwłaszcza dla faceta...
Jeśli pendrive to postawiłabym na klasyczny albo jakiś zabawny (ale nie tandetny), np. pingwin albo coś takiego :)
 
Do góry