Pen Spinning

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Łał....też tak bym chciał się nauczyć... tylko że odrazu wiem, że to nie możliwe.... bo nie mam aż tak zwinnych palcy ... a szkoda...bo świetnie to wygląda. Respekt dla tych co potrafią.
 

uki_uki1

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
kolesie z filmu 2 lata trenuja. ja w pierwszym dniu treningu załapałem fingerpass - przekładanie długopisu między palcami bez uzycia kciuka, w 3 dniu obczailem finger pass- obrót długopisu wokół kciuka
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
No to masz nieźle zwinne palce chyba. Mi to by się po roku chyba nie udało... Nie pozostało mi nic innego jak podziwiać to jak robią inni. A ty nadal trenujesz ?
 

uki_uki1

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
tak, ale malo trenuje, poćwicz chwile a zobaczysz, że sie da, nie będzie tak płynnie jak na filmiku ale jak załapiesz ogolnie to po dłuższym treningu samo przyjdzie
 

dickheatz

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
WOW zaje...... to wygląda uznanie dla tych gostków tez sprobuje Bede sobie na lekcjach obracał heh
 

acrz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
42
dobry sposób na rzucenie palenia - jest w końcu czym zająć ręce
chyba rozpocznę treningi :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
No dobra, ja już dosyć dawno temu zatrzymałem się na finger pass. i dalej nie znam żadnych innych sztuczek
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Fajne!Ćwiczę jakieś 10 minut i już mi pierwszy trik wyszedł :).Szkoda, że nie powtórzyłem go ani razu przez kolejne 10 ;P.
 

uki_uki1

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
90
Punkty reakcji
0
no ja czwicze 3 tygodnie i wszystkie fundamentale umiem naperfect z
wyjątkiem chare tego sie nie moge nauczyc ;( ;( ;( ;( :(

niemartw sie, ja charge po 4 miesiacach zalapalem. jak umiesz juz 3 fundamentale proponuje nauczyc sie infinity oraz sonic w innych palcach
 

werify

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
110
Punkty reakcji
2
Miasto
z dzierża(dzierżoniów)
infinity i sonica to ja ci zrobie we wszystkich palcahc ale ja sie staram nauczyc schadowa i tego nieszczesnego chara w miedzy czasie
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
ej a jak sie nauczyliscie...skad mieliscie tutoriale ( :p ) jakeis...??
 
Do góry