Pęknieta szczęka?

scasca

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam.

Więc tak wszystko zaczęło się wczoraj jem se kanapkę biorę dużego gryza i nagle poczułem duży ból (po prawej stronie twarzy na końcu żuchwy tuż przy uchu) pomyślałem sobie że to chyba niemożliwe żeby w taki śmieszny sposób mógłbym sobie coś zrobić tak mnie bolało przez 1h później coraz słabiej po 3h już prawie nic nie czułem obiad już normalnie zjadłem no i niby po problemie ale dziś jem bułkę i stało się to samo co wczoraj tylko że krócej bolało tak mocno trochę się zaniepokoiłem cała tą sytuacją. Myślicie że powinienem udać się z tym do lekarza? A jeśli tak to do dentysty czy kogo? Dentysta wg mnie odpada bo nie boli mnie żaden ząb tylko połączenie szczęki z czaszką.
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
To może prześwietlenie ? Ja kiedyś miałem skurcz szczęki też bolało potem pare godzin :/ ...
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
to napewno nie jest złamana szczęka. miałem złamaną szczękę i ból jest niesamowity.
tu moglo coś Ci wypaść czy coś, ale napewno najlepiej poinformuje Cie lekarz ;)
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
Jak kolega wyżej, również stawiam bardziej na wypadanie szczęki :)
Kolega z klasy (jeszcze z czasów liceum) miał tak, iż gdy za bardzo otworzył "paszczę" to wypadała mu szczęka "z zawiasów". Bądź co bądź on potrafił ją sobie potem sam wstawić, ale ból czuł potem przez cały dzień.
Ja osobiście radzę udać się z tym do lekarza.
 

theoddone

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja również tak mam, że jak otworzę usta zbyt szeroko to boli mnie w tym samym miejscu pod uchem... :niepewny:
 
Do góry