Peeling

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hej mój problem polega na tym,że około 1,5 roku temu miałam roboiony zabieg u dermatologa (jakimś trójchlorooctowym kwasem-chyba kwasem?)I po tym zabiegu nie mogałam wychodzić przez tydzień z domu ,ponieważ łuszczyła mi sie i zchodziła z twarzy skóra.(to był taki zabieg żeby usunąć blizny i ślady po pryszczach) Teraz jest ok,nie mam pryszczy ani blizn.Ale wtedy mi powiedziała Lekarka że nie moge chodzić przez "jakiś czas" na solarium.I moje pytanie jest takie-czy po upływie takiego czasu (1,5 roku) moge już chodzić na solarium ?
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Moim zdaniem tak, skoro powiedziała "przez jakiś czas" a już minął 1,5 roku.
Ale może powinnaś jeszcze się upewnić u jakiegoś lekarza.
 

for

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja sie troszke na tym znam ale powiem ci jedno powinieneś śc do lekaza i zeby on to zobaczyl. Bo moim zdaniem powinienes chodzic dopiero po 2 latach bo tak czeba uwazac na blizny po operacji
dlatego mi sie zdaje ze poczekaj jeszcze albo idz do lekaza
powodzenia
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Dzięki za rady :) najpierw wezme nogi za pas i pofrune do lekarza a potem jak będe mogła na solarke :)
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Mysle Ze Tak ale najlepiej jak przejdziesz sie do dermatologa on Ci doradzi:) a tak wogle ile kosztowal Cie ten peeling ?
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
napewno już mineło wystarczająco dużo czasu.
a jak masz wątpliwości to porostu idź do tej osóbki u której robiłaś ten zabieg i się spytaj.

pozdrowionka. 3-maj sie!!! :papa:
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Do zal ---> ten peeling kosztował 120 zł ale potem tydzień Ci wypadnie z kalendarza bo będziesz musiał siedzieć w domu.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wedlug mnie sprawe z solarium powinnas skonsultowac z dermatologiem, wiadomo ze solarium niekorzystnie wplywa na skore, wiec lepiej sie dowiedz, zeby pozniej nie zalowac
 
Do góry