Pedalskie Spodenki

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
wiecie, ja takie fajowskie spodenki widzialem w croppieale za 7 dych za taki kawalekmaterialu...mi tata ze stanów (hawaji)przywozil takie jeansy (orginaly)w ktorych nie mialem luzu w kroku ...:( ale teraz mi przywozi tez orginaly ale szerokie i fajniejsze...:)

Czyżby czerwone z pomarańczowymi kwiatkami ? :p
Mój kumpel ma takie , z croppa :)
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
jeszcze brakuje tylko tego, żeby faceci w hawajskich koszulach byli uznawani za pedałów...

HAŃBA!!!
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
pedalskie to są rozwe koszule noszone przez niektorych facetow :/
 

Konek

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ugh... Różowe koszule SuX ;] A co do spodenek to polecam Diverse'a lub Cropp'a, jeżeli w którymś z nadbałtyckich miast są mocno przecenione to do 30 zł kupisz ciekawe.
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Hawajskie wcale nie są pedalskie, ale osobiście takich wzyciu nie założe :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
hawajskie spodenki są wy:cenzura:ane ;| i koszule tak samo ;D bombastic, nie wiem ock temu tu panu- miedziak...
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie są pedlaskie, chociaż nigdy nie założe, to i tak uważam, że śmiesznie lduzie w nich wyglądają :D
 

piotr99900

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z nieba =)
No hawajskie spodenki za :cenzura: poprostu :) i przedewsyztkim wygodne jak dla mnie :) ale tylko dobrze pokazac sie z nich na plaze tak na codzien to inne :p
 

piotrus655

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
łódź
ale tylko dobrze pokazac sie z nich na plaze tak na codzien to inne :p
[/quote]

niooo co Ty ja w takich to tez poginam po miescie :p
 

Franek_Dolas

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
SkądInąd:P
pedalskie to są rozwe koszule noszone przez niektorych facetow kwasny.gif

Wcale nie widziałem ciemnoróżowa koszulę w cienkie białe paski, i wyglądala zaje*****e. Mam zamiar kupić sobie taka na wyjatkowe okazje. Bo narazie do moich jeansów nie bedzie za bardzo poasowała.
 

Paulp

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
55
Punkty reakcji
0
Pedalskie??
Niesądzie według mnie nie ma ciuchów pedalskich znam ludzi co "lubia róż" i są całkiem normalni i wygladają w tym OK :p .

Co do spodenek mam 2 pary. Jedna z allegro z zesłego lata taka sobie jakość. Spodobały i się wiec w tym roku wykosztowałem sie i kupiłem z Cottonfield (80zł chyba). Oczywiscie codziennie w nich nie chodze ale na jakis wypad nad jeziorko lub basen i wakacje całe oczywiscie :D POzdrawiam
 

erotic_

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Będzin
Ja takie widzialam nad morzem ;]
15 zł chyba kosztowały o ile się nie myle.
hehe.. fajnie to wygląda :loldev:
 

b.rutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ha, i to powinien czytać mój facet, bo jak mu kupiłam takie spodenki, to usłyszałam, nie powiem co i że w życiu ich nie założy i musiałam sprzedać je na allegro, a teraz na wszelki wypadek kupuję tylko gatki w Atlanticu i cześć. Ale cieszy mnie, że komuś też jeszcze się podoba to samo :papa:
 
Do góry