Pedagogika Wychowawczo-opiekuńcza

666CzaRna666

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekiełko
Cześć! Czy ktoś może studiuje lub jest juz po takim kierunku? Co po tym można robić? I jak jest na studiach? Jakie przedmioty? A może lepiej pedagogika przedszkolna-wczesnoszkolna?Czekam na odpowiedzi :)
Pozdr :*
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
hm ja jestem na pedagogice ale nie na wczesnoszkolnej ale przedmioty sa prawie takie same jak u mnie psycholgia, psychologia rozwoju, biomedyka, socjologia, dydaktyka, angol, filozofia .........dalej nie pamietam:)
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
Cześć! Czy ktoś może studiuje lub jest juz po takim kierunku? Co po tym można robić? I jak jest na studiach? Jakie przedmioty? A może lepiej pedagogika przedszkolna-wczesnoszkolna?Czekam na odpowiedzi :)
Pozdr :*


Ja jestem na pedagogice, specjalizacja patologie i dewiacje społeczne.
Co mozna robić? Pracowac w ośrodkach z młodzieżą, w przedszkolach, szkołach, domach dziecka...
przedmioty : filozofia, socjologia, psychologia, biomedyka, historia wychowania, metodyka studiowania, angielski itp.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Ja jestem na pedagogice, specjalizacja patologie i dewiacje społeczne.
Co mozna robić? Pracowac w ośrodkach z młodzieżą, w przedszkolach, szkołach, domach dziecka...
przedmioty : filozofia, socjologia, psychologia, biomedyka, historia wychowania, metodyka studiowania, angielski itp.

jezeli jest to pedagogika to przedmioty zawsze beda takie same przynajmniej na poczatku ,zmieniaja sie w zaleznosci od specjalizacjii czy to bedzie wczesnoszkolna czy np tak jak twoja patologia i dewiacje......
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
ja tez jestem na pedagogice, przedmioty mam takie jak poprzedniczki wymieniły, potem zmieniaja sie one wraz ze specjalizacja
 

lacunamoon

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
944
Punkty reakcji
0
ja też jestem na pedagogice, przedmioty mam takie jak dziewczyny już wyżej wymieniały :) specjalizacja to terapia pedagogiczna, mogę po tym pracować w świetlicach środowiskowych, terapeutycznych i innych podobnych placówkach
 

Ana2Ana

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
hej! chcę się dostać na studia- pedagogika edukacja wczesnoszkolna z arteterapią. Nie wiecie jak wygląda sprawdzian podstawowych umiejętności muzycznych i plastycznych?
 
Do góry