Payback

Salma90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dzięki ;) A ta karta w bzw bk to jednak promocja, trwająca do 15 (dziś), ale dużo punktów oferują, a ja od jakiś 2 tygodni przeglądam oferty banków, żeby założyć sobie kartę. Może uda mi się jutro zebrać i pójść do banku :D


No właśnie ja też trochę za późno się jakoś dowiedziałam, może też mi się uda szczególnie że bzw bk ma bardzo ciekawą ofertę
 

Salma90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Salma90 napisał:
No właśnie ja też trochę za późno się jakoś dowiedziałam, może też mi się uda szczególnie że bzw bk ma bardzo ciekawą ofertę
Jezeli chodzi o Payback to mamy kolejnego partnera, sklep internetowy czerwonamaszyna.pl, polecam wam poniewaz mozna znalezc ciekawe rzeczy dla siebie jak rowniez na ciekawy prezent
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Bardzo fajny asortyment mają. Chociaż cena designerskich sprzętów mnie troszkę zatkały :p A z Payback całkiem dobry przelicznik
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Serio? A jaki? Bo dla mnie ta czerwonamaszyna to faktycznie nowinka :p
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Na stronie pojawił się wybór nagród walentynkowych. Chociaż ja nie wiem czy skorzystam, fajne promocje, ale jeszcze po świętach nie zebrałem zadowalająco dużo pkt :p
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
No ja się wciągnęłam w niego niedawno. Fanpage paybacka przyda się, przynajmniej mam wszystko aktualne bo jednak na oficjalna stronkę niezbyt często wchodzę. Już wiem, że na BP kupię sobie nimm2 - zresztą zrobili mi pypcia na te owocowe lizaki. Od razu mi się dzieciństwo przypomniało.
 

le.lek

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
ha! a ja wczoraj robiłam zakupy w realu i jak zawsze z klapkami na oczach w owczym pędzie wpadam z tym koszykiem tak wczoraj zauważyłam taki automat stojący przy wejści. "zbliż kartę" pitupitu... No to zbliżam, a tam można sprawdzić ilośc punktów i wymienić na bony rabatowe na zakupy w realu właśnie. I tak niespodziewanie za zakupy zapłaciłam 30 zł mniej!
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
A telewizję oglądasz? To teraz często w tv taki spot reklamowy leci payback. Ogólnie to program w którym za zakupy zbierasz punkty, które później możesz wymienić na coś. Jak robisz sporo transakcji online, w realu to ok.
 

Turak

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
207
Punkty reakcji
2
Słuchajcie, a tak w ogóle to jak sprawdzić ilość punktów na karcie? Początkowo próbowałem jakoś pamiętać jakie zakupy robię ale później w użytek poszła druga karta i totalnie się pogubiłem w obliczeniach.
 

Turak

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
207
Punkty reakcji
2
Nie rejestrowałem się na stronie Paybacka. To jedyny sposób na sprawdzenie punktów? Jakoś średnio mi się uśmiecha rejestracja na kolejnej stronie. Szczególnie, że tam sporo danych wymagają. Zajrzałem na stronę gdy dostałem kartę i widząc formularz zrezygnowałem. Rozumiem, że w czasie zamawiania nagród trzeba podać adres wysyłki ale po co tyle danych od razu? Czy może rejestracja na stronie daje coś jeszcze?
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Danych nie podajesz wiecej niz zakladajac konto w banku :)
A rzeczywiscie rejestracja daje dodatkow korzyści ponieważ masz kupony rabatowe, dodatkowe promocje i zniżki w sklepach slowem szybciej zbierasz punkty
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Dokładnie, rejestracja zajmuje kilka chwil a dzięki temu masz pełną kontrolę nad ilością punktów, wszystkimi zmianami i nowościami. Nie musisz iść na całość i zamawiać powiadomień smsowych. :) A nowy bloczek z kuponami świątecznymi już macie?
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
Mi się opłaca, bo wymieniam punkty na bony rabatowe w innych sklepach ;) a nic nie szkodzi by pokazywać tą kartę przy płaceniu- zbieramy pkty bez wysiłku ;) Najwięcej punktówmam z zakupów spożywczych (raz na tydzwiększe zakupy) Kiedyś w realu teraz zamawiam z Frisco bo niedawno dołączyli do paybacka
 

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
aaa to nawet nie wiedziałam że frisko jest w paybacku, robimy tam zakupy już jakiś czas, wygodne to nie powiem
 
Do góry