Patriotyzm

Murdock_P

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Tak pozatym to doswiadczeni polacy wiedza co to jest bycie polakiem ;)
HAHA ! Zawsze te dziwne zbiegi okolicznosci :p
I jeszcze jedno ... Moj patriotyzm nie jest naiwny i ja rowniez nie jestem zadnym dupnietym frajerem , a moj patriotyzm jest sczery ! POLSKA !
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Tak na marginesie to sie nawet ciesze z tych otwartych granic ci co nie chca wyjada i przestana caly czas stekac jak to w Polsce jest zle. Zal du.pe sciska sluchajac/czytajac wypowiedzi takich osob. Nie doceniaja wlasnego kraju i jego dziedzictwa. Jasne ze Polska nie jest idealna, ale niech mi ktos znajdzie kraj doskonaly. Osiagniecie na miare Nobla.

Takze wszystkim marudom: :papa:
 
D

Disease

Guest
Mam nadzieje że w miarę szybko i najlepiej na zawsze.
Czekałem tylko na zjadliwe opinie narodowców czy tam nacjonalistów. :D
Murdock
Dziekuje disease za przeczytanie mojego osobistego zdania na temat patriotyzmu. Faktycznie byc moze najpierw naucze sie pisac ,zeby dokladnie opisac to co mysle i czuje .
Nic takiego nie sugerowałem.
Jezeli nie czujesz sie polakiem to widocznie polakiem nie jestes .
Racja, najważniejszy czynnik narodotwórczy to subiektywny. :)
Widze ,ze dokladnie skrytykowales moja wypowiedz na temat patriotyzmu. Szanuje to ...
I chwała Ci za to. Mało jest tutaj ludzi, którzy szanują zdanie innych. Jakiekolwiek by ono nie było.
Tak sie sklada ,ze mieszkam za granica wiec wiem napewno wiecej od ciebie na temat patriotyzmu
Jak sądzisz. :)
Narodowiec68
chociażby taką, że kiedy widzisz, że dziewczynie spod spódnicy/sukni wystają kostki to wiesz, że nie wypada strzelać do niej z kałasza(tak jak to miało miejsce w Iranie), nie wierzysz, że to przez gumke mozesz dostać hiva(tak jak w Afryce), wiesz że ziemia jest okrągła, a nie wielkim słoniem/żółwiem/talerzem czy ch.g.w. czym jeszcze.
Czyżby? You forgot Poland.
Wielu współczesnych patriotów tak twierdzi.
On przynajmniej docenia rolę ludzi, którzy zginęli a to aby mógł nazwać siebie Polakiem, określenia którego tak się wstydzisz.
Ale mnie w tym chodziło o określenie "prymityw z Kazachstanu". :bag: No dobra, może wtedy źle to ująłem - zwracam honor.
nazwać siebie Polakiem, określenia którego tak się wstydzisz.
Patrz odpowiedź wyżej.
dla nacjonalistów nie będzie różnicy, że nie czujesz się Polakiem, obiją ci ryj za granicą i będzie spokoj. wrócisz z podkulonym ogonem, jak to frajerstwo z Islandii biggrin.gif ludzie nagle docenili nasz kraj splash.gif
Haha. :D Zapewne.
Bishop986
Zal du.pe sciska sluchajac/czytajac wypowiedzi takich osob.
Ktoś Cię przymusza do czytania moich postów?
Nie doceniaja wlasnego kraju i jego dziedzictwa.
Rzeczywiście okropne. :bag: Na stos z nimi, powiadam, na stos!
 

uosobienie

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
489
Punkty reakcji
7
dla nacjonalistów nie będzie różnicy, że nie czujesz się Polakiem, obiją ci ryj za granicą i będzie spokoj. wrócisz z podkulonym ogonem, jak to frajerstwo z Islandii ludzie nagle docenili nasz kraj

Jak chodzić z 'obitym ryjem', to tylko w Polsce! A obitym tylko przez Polaków! Też to lubię najbardziej, tak jak narodowiec - jam też narodowiec.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ktoś Cię przymusza do czytania moich postów?
Nie ale na tym polega forum internetowe ze prowadzimy dyskusje a do tego potrzebne jest czytanie postow wiec bez takich bezsensownych komentarzy.
Rzeczywiście okropne. bag.gif Na stos z nimi, powiadam, na stos!
Jak tam lubisz mi wystarczy ze przestaniesz marudzic.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Dzięki takim postom jak post Murdocka, człowieka może wręcz roznieść narodowa duma. Po lekturze takiej wypowiedzi, jest mi wstyd, że w ogóle posiadam polskie obywatelstwo, nie wspominając, że Polakiem się nie czuję ani trochę.
Zawsze mozesz się zrzec obywatelstwa ładować d..e w kupe i emigrować, stać się frajerskim kosmopolita który będzie wszędzie dymany ot taki współczesny bezdomny. Praca na zmywaku, podcieranie tyłka dzianym Włochom, pilnowanie francuskich dzieciaków to jest spełnienie marzeń dla kogoś twojego pokroju.
Oczywiście, że takie zachowanie tylko w Polsce. Only in Poland. biggrin.gif
Witam więc kolejnego narodowca. :)
Widać że mało świata widziałeś, jedz sobie do Anglii, Francji, Niemiec czy Włoch i pohasaj po blokowiskach emigrantów.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Zawsze mozesz się zrzec obywatelstwa ładować d..e w kupe i emigrować, stać się frajerskim kosmopolita który będzie wszędzie dymany ot taki współczesny bezdomny. Praca na zmywaku, podcieranie tyłka dzianym Włochom, pilnowanie francuskich dzieciaków to jest spełnienie marzeń dla kogoś twojego pokroju.
Tylko,że to właśnie Murdock mieszka za granicą i coś mi mówi,że raczej nie wykonuje tam 'roboty umysłowej' ;)
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Tylko,że to właśnie Murdock mieszka za granicą i coś mi mówi,że raczej nie wykonuje tam 'roboty umysłowej' ;)
Tylko ze ten przynajmniej wie gdzie sa jego korzenie, zresztą zawsze dziwili mnie tacy patrioci którzy robią na obcy kraj.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Tylko,że to właśnie Murdock mieszka za granicą i coś mi mówi,że raczej nie wykonuje tam 'roboty umysłowej' mruga.gif
W tym ze koles pojechal za granice popracowac nie jest niczym zlym. Najgorsi sa tacy "Anglicy" ktorzy mieszkaja tam miesiac i juz udaja ze jezyka zapominaja albo tacy co nawet wyjechac nie zdarzyli i caly czas marudza.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
W tym ze koles pojechal za granice popracowac nie jest niczym zlym. Najgorsi sa tacy "Anglicy" ktorzy mieszkaja tam miesiac i juz udaja ze jezyka zapominaja albo tacy co nawet wyjechac nie zdarzyli i caly czas marudza.
A czy ja napisałem,że jest?Elpablo tak twierdzi jeśli już.A co do zapominania języka to widać to po postach Murdock'a.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Musze dwa razy cytowac co sam pisales?
Heh,no zacytuj moją wypowiedź,w której krytykuję wyjeżdżających na saksy.Sam na saksy jeżdziłem i nie widzę w tym niczego złego.Nie podoba mi się natomiast dorabianie do takich wyjazdów ideologi patriotycznej czy antypatriotycznej.
Wydaje mi sie ze jemu o cos innego chodzilo.
Wiem o co mu chodziło:jeśli się nie podoba to wyjedź.Ale można wyjechać i dalej narzekać,co ma do tego wyjedżanie?
Gość ewindentnie ma problemy z wysławianiem się.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Wiem o co mu chodziło:jeśli się nie podoba to wyjedź.Ale można wyjechać i dalej narzekać,co ma do tego wyjedżanie?
Przynajmniej nie bedzie stekal tutaj tylko tam i nie bedzie trzeba go sluchac. Chyba ze zaloguje sie na forum tam ale niestety na to juz nic sie nie poradzi :p

Gość ewindentnie ma problemy z wysławianiem się.
Jego styl wypowiedzi nie jest zbyt skladny ale co z tego?

Heh,no zacytuj moją wypowiedź,w której krytykuję wyjeżdżających na saksy.Sam na saksy jeżdziłem i nie widzę w tym niczego złego.Nie podoba mi się natomiast dorabianie do takich wyjazdów ideologi patriotycznej czy antypatriotycznej.
Sry nie przeczytalem wczesniejszych postow do konca.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Dobra uściślę o co mi chodziło :D
Każdy moze sobie jeździć i pracować gdzie mu sie podoba, ja tam jednak wolę za mniejsza kase pracować gdzieś przy biurku w Polsce niż za większą kasę stać na zmywaku w Anglii z tytułem magistra.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Ja zdecydowanie bardziej wolę pracę biurową poza Polską.
Chociażby dlatego, że płaca nie jest niższa od wynagrodzenia robotnika wykwalifikowanego.
 

CorNneliusz

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
W naszym cudownym kraju mamy subtelny zanik patryiotyzmu.
Czesto w sondazach deklarujemy, ze jestesmy glebokimi patryjotami, ale robia to najczesciej osoby, ktore znaja troche historii i ze wojsko jest fajne. Nie przeklada sie to na ich realne dzialania.
Do wojska nie ciagna tlumy mlodych ludzi, ktorzy chca cos zrobic dla kraju, tylko dla pieniedzy, bo to teraz liczy sie najbardziej i ten proces bedzie sie rozwijal jeszcze w najlepsze. Zapominamy kim jestesmy.
 

Ugo

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Heh patriotyzm

1. Jak byłem małym chłopcem chciałem być żołnierzem => potem obejrzałem "Samowolkę"
2. W szkole mówili, że jak się będe uczył to będe miał dobrą pracę => po szkole mogłem liczyć na kopanie dołów z dyplomem dosłownie, podczas gdy znajomy po technikum samochodowym był na kierowniczym stanowisku :)
3. Ostatnio obiecali Irlandię i że nikt czyli np. CBA nie wejdzie mi do domu => właśnie uchwalili ustawę o inwigilacji a ze szkół znikają przedmioty uczące patriotyzmu i tożsamości

Kocham Cię Polsko :D

A tak poważnie to wszyscy wiemy kto jest za to odpowiedzialny!
 
Do góry