Patrick Wolf

OmniumGatherum

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Miłe zaskoczenie, nie sądziłam, że ktoś tu słucha Patricka :p.

Ja również przyłączam się do tego, że jest bardzo utalentowany i tworzy coś pięknego.
Jestem pod wrażeniem jego utworów, w jednej piosence pojawia się tyle różnych form.. coś nowego i zupełnie orginalnego w sztuce jaką jest tworzenie muzyki. Zaskakujące są jego zdolności muzyczne, gra na wielu instrumentach w dodatku potrafiąc to genialnie połączyć w swoich utworach.
Co do jego wizerunku jak dla mnie zbyt krzykliwy, ale to pozwala mu się wyróżnić hyh. Okładka z płyty Magic Position jest ujmująca i ta marchew na głowie, ale ogółem jest dosyć szokujący..
jego orientacja mnie zasmuciła :p
<3 Tristan , Bloodbeat, Overture
<znalazłam forum z sześcioma płytami Wolfa, więc jeśli istnieje potrzeba to dawać znać>.
Pozdrawiam fanki Wolfa ; ) je
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
<daje znać>
poprosiłabym tą stronę na pw, jeśli można x)

wcześniej nie był aż taki krzykliwy x) szczerze mówiąc wolałam wizerunek z ery 'Lycanthropy' i 'Wind in the Wires' niż z 'Magic Position'^^
(ale w sumie magic position najbardziej mnie zainspirowała do ubierania się we wszystkich kolorach na raz xD)
czemu zasmuciła? przecież jest bi, lubi chłopców i dziewczynki, 'uniwersalny' że tak powiem ^^'
 

OmniumGatherum

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
w magic position jest bardzo kolorowo.. on sam zresztą kolorowy chłopak ;x
na tym koncercie gdzie się rozbiera, przeraził mnie :p nie przepadam za jego dewiacjami i przebierankami.
w sumie ograniczam się do słuchania jego piosenek jedynie.
ma ciekawe rysy i krótkie fryzury na okładkach płyt ;p wizerunek , który znajduje w google jest dość delikatny..te linki co wklejałyście to mnie zaskoczyły hyhy.
jego zachowanie na scenie chyba w dużej mierze związane jest z orientacją.. a może już tak ma? w końcu jest niebanalany .
nie wiem, ale ciekawe jaki byłby hetero ;x;x;x.
 

magdalenaa

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z tamtąd.
bez względu na orientację, mógłby być nawet gejem, i tak go uwielbiam.
jest przewspaniały <3
 

Whispers

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wonderland.
Augustine.

jak dla mnie najlepszy jego utwór. umieram słuchając tego.
 

coco-sorella

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ahhh uwielbiam go :p Najbardziej "The Libertine" , "Bloodbeat" i "to the lighthouse" . Uwielbiam te dziwne dźwięki, instrumenty które wykorzystuje do tworzenia swojej muzyki... Oryginalny człowiek, nie ma co :p
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
http://www.youtube.com/watch?v=vizBx0MVyGk

słyszałyście?

(szczerze mówiąc według mnie teledysk jest okropny, obejrzałam go raz i nie mogę po raz kolejny. jakoś mnie odpycha. ale kawałek całkiem ciekawy, interesuje mnie co tym razem patryk wymyślił do swojego albumu ^^)
 

Rasputin

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
WLKP
Jakimś przypadkiem usłyszałem piosenkę Overture czy jak to tam jest. Muszę przyznać świetna. W poszukiwaniu kolejnych dobrych utworów niestety musiałem dać za wygraną. Nie przemawia do mnie jego krzykliwość i "oryginalność". Oczekuje raczej normalności od wykonawców. Kolejny minus to Wasza słodko-idiotkowa dyskusja. Jeśli on ma takich fanów to przypomina mi się vide Tokio Hotel czy inne :cenzura:. Więc porównania do Bjork w pierwszym poście to nieporozumienie, a wręcz obraza tej wokalistki. Bez odbioru.
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Patrick Wolf - London <3 Ogólnie lubię, miałem kiedyś małą manię, później mi przeszło. Ale chyba sobie zaraz posłucham ^^
 

Suavis_Jmm

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja słucham Patrick'a od niedwana... tzn. hmm przesłuchałam chyba 3 jego albymu , ale jeszcze nie znam na pamięc piosenek , mam nadzieję ,że wiecie o co mi chodzi.
Tak przeczytałam te całe 5 stron waszej dyskusji no i nie dowiedziałam się wiele nowego na jego temat :pP oprócz tego jaki jest cudowny ..co zdążyłam sama zauważyć.
Trudno się nie zgodzić ,że pomimo jego licznych dziwactw i wyglądu któy nie każdy mogłby uznać za pociagający, Patrick Wolf jest niezwykła osobą i zdeycowanie ma w sobie coś magicznego.
kiedy raz to rozpoznasz nie da się od niego uwolnić jest jak magnetyzer. :D
Do tego jest kompletenie porabany i uroczy jednocześnie ...
jestem pod jego silnym zaklęciem.
Trudno to wytłumaczyć , ale coś w samej jego osobie niesamowicie mnie intryguje ...ale to abstrachując od jego muzyki ... chociaż nie , jego nie da się oddzielić od tego co tworzy ....
tylko ,że do tej pory napsiałam to co już wcześniej tyle razy zostało powtórzone

Mam jednak problem z rozgryzieniem jego piosenek ... czy nigdy was nie zastanawiało to o czym one są ??
Widzę tu kilka ,jak mi się wydaje, zagorzałych fanek Patrick'a
mam więc nadzieję , wspólnie rozwiązać dręczące mnie wątpliwości
 
Do góry