Patentex Oval...

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Mozna na ok. 12 dni PRZED nastepnym okresem. Ale w tym wlasnie problem, ze nie wiadomo dokladnie, ile to bedzie dni po ostatnim okresie...Trzeba by najpierw przez pol roku dokladnie to wyliczac...Ale to nieciekawa metoda :p Wstrzemiezliwosc, dokladnosc, a i tak mala pewnosc :p Durexy (Extra Safe :D) + globulki to jest to! :eek:k:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mnie tez globulki i pzezerwatywy w komplecie jescze nigdy nie zawiodly, a co do dni nieplodnych to wlasnie trzeba miec bardzo regularne cykle zeby je ustalic, na pewno dni zaraz po miesiaczce sa nieplodne, tylko ilosc tych dni zalezy od dlugosci cyklu i tu jest problem, no i dni tuz przed miesiaczka tez sa nieplodne, tylko jak nie wiesz dokladnie kiedy masz dostac to jak msz wiedziec ze to sa juz dni przed :D
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Uzyłam tych globulek raz, pierwszy i ostatni :) Jak dla mnie pienią się za bardzo, wypyływa to z ciebie i jest niefajnie :] Fakt, że przynajmniej sobie nie psujesz wątroby tabletkami, ale są też inne środki chemiczne, dopochwowe, jak kremy, czy galaretki, może, one nie powodują takie dyskomfortu :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Uzyłam tych globulek raz, pierwszy i ostatni :) Jak dla mnie pienią się za bardzo, wypyływa to z ciebie i jest niefajnie :] Fakt, że przynajmniej sobie nie psujesz wątroby tabletkami, ale są też inne środki chemiczne, dopochwowe, jak kremy, czy galaretki, może, one nie powodują takie dyskomfortu :)
a probowalas jakis innych srodkow dopochwowych, bo ja ostatnio zalozylam temat czy sa jakies inne globulki oprocz Patentexu ale zero odzewu :( i teraz musze cos kupic i nie weim co kompletnie :(
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
:D he he no jo:) wy to jednak jo, kurcze no ale te nieplodne przed okresem to to ile tak na oko? ;) bo ja nie chc sie bawic w jakies tam liczenie trele morele... ale jak juz mnie zaczyna bolec wszystko to chyba juz se moge na luzik wrzucic co?? jak myslita? :D i jeszcze cus chcialam... ale zapomnialam :p jak mi sie przypomni to napisze, kochane jestesta :* o a wlasnie mialm jakoms stronke do obliczania tych dni plodnych i nie ale to potem wam rzuce, nio to papapa :papa:
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
a probowalas jakis innych srodkow dopochwowych, bo ja ostatnio zalozylam temat czy sa jakies inne globulki oprocz Patentexu ale zero odzewu :( i teraz musze cos kupic i nie weim co kompletnie :(
Nie próbowałam, na wakacje musze sobie kupic Evra ;) a oto nazwy środków dopochwowych :)
GLOBULKI : Patentex, Patentex-Oval, Kolpotex-230 (duża dawka Nonoxynolu-9 w globulce), Kolpotex-Oval, Preventex, Secural
KREM : Delfen
BuZiAcZkI :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dzieki szkoda ze mi w temacie o globulkach nic nie napisalas bo szukalam wlasnie roznych inny oprocz Patentexu, ale dzieki bardzo
Margolka z tym liczeniem to serio bez sensu jest :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nie próbowałam, na wakacje musze sobie kupic Evra ;) a oto nazwy środków dopochwowych :)
GLOBULKI : Patentex, Patentex-Oval, Kolpotex-230 (duża dawka Nonoxynolu-9 w globulce), Kolpotex-Oval, Preventex, Secural
KREM : Delfen
BuZiAcZkI :D

Tzn Kolpotex najlepszy, skoro ma najwiecej Nonoxynolu? :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no wlasnie macie jakas najlepsza? jak dla Was a jak to jest cenowo mnie wiecej, bo ja dzis za 6 globulek z Patentexu zaplacilam ponad 15 zl to troche duzo jak na produkt mozliwy tylko na 6 uzyc inne tez tyle kosztuja
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
dobra , to czym sie rozni patentex od patentex- oval?? bo ja juz totalnie zeswirowalam....
a te Kolpotex-230 (duża dawka Nonoxynolu-9 w globulce), Kolpotex-Oval, Preventex, Secural to one cos innego robia ze ich tyle jest, czy to jakie sie uzywa tez od czegos zalezy? <_<
a liczenie... he rzeczywiscie bez sensu :D

olgus..... Nonoxynol- a co to to jest to ten nonoxynol?? :mruga: :D a jak sie maja ceny tego w porownaniu do patentexu?
a i napiszcie mi tez cos o tym kremie cio? :D wdzieczna bede bardzo :*
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to ja sie poprawie kupilam Patentex Oval zeby nieporozumien nie bylo, Margolka nie mam pojecia czym sie roznia bo innych nie mialam, a kremow tez nie stosowalam
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
a wiecie co, przeczytaslam czas jkais temu komentarz jakiegos kolesia ze "on sobie nie wyobraza jak jego kobieta wklada sobie cos tam i maja sie potem kochac i ze "on tego by nie zniosl"" wedlug mnie to czysta okropnosc!!! jak moze tak mowic wogole... odpowiedzialny to jest widac nie ma co... az do bolu... faceci to wogole stworzenia o bardzo malym rozumie... a potem sie dziwic ze laska zajdzie w ciaze a on sie dziwi jak to mozliwe i daje noge... dobrze ze moj tak nie mysli a wrecz przeciwnie... sam namawia...
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
No więc ...
nanoxynol-9 jest substancją czynną, która jest odpowiedzialna za "działania paraliżujące", a równocześnie nie uszkadza gumy, dzięki czemu można stosować te środki równocześnie z prezerwatywą. Mało że można, nawet zaleca się:) łączenie takich dwóch metod, gdyż wtedy ich skuteczność jest o wiele wyższa.
Kolpotex-230, Kolpotex oval jest środkiem plemnikobójczym. Działa również przeciwgrzybiczo i bakteriobójczo.
Preventex jest środkiem plemnikobójczym. Zawarty w preparacie nonoxinol wykazuje obok działania plemnikobójczego również działanie bakteriobójcze, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe.
Patentex, Patentex oval jest środkiem plemnikobójczym. Zawarty w preparacie nonoxinol wykazuje obok działania plemnikobójczego również działanie bakteriobójcze, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe
Secural jest środkiem plemnikobójczym. Działa również przeciwgrzybiczo i bakteriobójczo; 3,90 zł za sztukę
Krem Delfen - Środek anykoncepcyjny, uzupełniający metody mechaniczne
Hehehe mam nadzieję, że Wam dziewczynki pomogłam, wiecie moim zdaniem te globulki niczym się nie różnią, no może prócz tego Kolpotex, który ma dużą dawkę nanoxynolu, no i pewnie cenowo. Niestety w Polsce, w aptekach rzadko można znaleźć te co wymieniłam, tylko Patentex, a szkoda "Kobieta zmienną jest" :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
olgus dzieki za wyczerpujaca odpowiedz mam jeszcze jedno pytanko, ale one wszystkie sa do stosowania z gumka, nie rozpuszcza ani nie nie?
a serio w tych aptekach nic nie maja
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Wszystkie są do stosowania z gumką,właśnie dzięki głównej substancji globulek jaką jest ten nanoxynol-9 nie niszczą lateksu i do tego działają paraliżująco na plemniki, szkoda; że nie ma w aptekach Kolpotex-230 skoro jest w nim duża dawka tej substancji..
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Ehh, jak znajdę w jakiejś aptece to ci kupię i ci prześlę :D
Heheh
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
:D thanks Olgus:) ale no naprawde szkoda ze te nasze apteki takie :cenzura:eek:wate sa:( i wogole... jak czegos szukasz to nigdy nie ma.... ale jak juz znajdziesz ten kolpotezx ni.. to wieszs co masz zrobic :D
ej a ja mam jeszcze takie pytanko: czy w nieplodne,np. przed okresem mozna sam globulke tylko i bez gumki juz? bez zadnych stresow? bo moj kochany mial juz przykre doswiadczenia i on sie troche boi wydaje mi sie... ale na szczescie tatusiem nie zostal :kropla: :eek:k2:
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No tak na ok. tydzien przed okresem mozna, ale czy na pewno wiesz dokladnie, kiedy bedziesz miala okres? :p Poza tym, te globulki po rozpuszczeniu moga podrazniac czlonka, to sie podobno czesto zdarza.
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
hmmm.... <_< jelonek siejesz panike... :D jak gadalam z moim to ponoc jemu nic nie bylo.. nie mial zadnych problemow po globulkach ktore laska stosowala... moze jeszcze raz z nim pogadam ;) a co do tamtego to wiesz, wiem mniej wiecej kiedy powinnam miec, ale jak juz mnie boli to i tamto to juz na 100% za 3-4 dni... a ze mam nieregularnie ostatnio to tez fakt no ale... w kazdym razie moje cialo mowi mi kiedy :p
 
Do góry