Patentex Oval...

Wiedziemka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
Warmia
ja bym zrezygnowała z globulek, pienią się i trzeba pilnować czasu aplikacji (o ile sie wie, ze te dni niepłodne są faktycznie niepłodne)
 
B

Blancaaa

Guest
tak to prawda nie sa rewelacyjne ale jezeli dziewczyna chce duza ochrone przed ciaza to prezerwatywa i globulki ja daja
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dają dają

tylko te globulki są okropne
brrrrr
ale też kiedyś się tak zabezpieczałam, chociaż jakie są akurat dni na to nie zwracałam uwagi :]
 

sonkac02561

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
przeczytałam cały wątek o patentexie i nie znalazłam odpowiedzi na pytanie, czy stosowanie samych globulek, jest dosyć bezpieczne? czy ryzyko tego że wpadnę jest dosyć duże (mówię o dniach niepłodnych)?
zdaję sobie sprawę, że to niezbyt odpowiedzialna metoda antykoncepcji, jednak mój chłopak nie może stosować prezerwatyw, a stosowanie środków hormonalnych w moim wypadku było by bez sensu, ponieważ jestem młoda i nie uprawiamy seksu aż tak często :|
liczę na mądre rady, pomóżcie dziewczyny :* !
 
B

Blancaaa

Guest
jezeli na pewno wiesz kiedy masz dni nie plodne i znasz b.dobrze swoje cialo to w takie dni patentex oval wystarczy ale on sie pieni i nie jest wspaniale...globulki nie daja duzego zabezpieczenia z tym sie musicie liczyc...nie musisz brac doustnych tabletek ale sa teraz krazki z hormonami po ktorych jest malo skutkow ubocznych bo dzialaja miejscowo Nuva Ring
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Też kiedyś używałam tych globulek ale później zaczęłam czuć sie z nimi mało komfortowo, Nika19 to czego teraz używasz bo tabletek nie bierzesz, prawda?
 

Niunia7185

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Hej, nie dlugo planuje przezyc swoj pierwszy raz.. z tym ze nie wybralam jeszcze odpowiedniego zabezpieczenia, tzn na pewno bedziemy uzywac prezerwatywy ale ja wolabym jeszcze to z czyms polaczyc i zastanawialam sie wlasnie nad Patentexem, tylko ze naczytalam sie w tym temacie ze sa one nie za bardzo komfortowe :mruga: i ze powoduja dyskomfort u chlopaka bo strasznie sie pienia, ze pozniej wycieka z nas jakbysmy mialay miesiaczke itd.. a nie chcialabym zeby tego dnia cokolwiek nam przeszkdzalo, Na plastry i tabletki jestem chyba za mloda bo nie mam jeszcze skonczonych 18 lat, a do tego to chyba potrzebne. Prosze poradzcie mi czego powinnam uzyc, nie chce zeby ten pierwszy raz skonczyl sie nie chciana ciaza.. :( z gory dziekuje i pozdrawiam :) ;* :papa:
 
B

Blancaaa

Guest
co do antykoncepcju hormonalnej nie musisz miec ukonczonych 18 lat...jezeli chcecie aby ten pierwszy raz byl wspanial to tabletki sa odpowiednie...a jezeli nie to zostaje wam prezerwatywa i globulki...niestety po globulki sie pienia..wiec decyzja nalezy do was
 

panin

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
używam globulek prawie rok, na samym początku miałam tak że bolał mnie po nich brzuch. Teraz znowu to wraca... czy to jest niegroźne?;)
 
B

Blancaaa

Guest
kochanie zrob badania kontrolne u ginekologa i powiedz o tych bolach, poniewaz moze globulki nie sa dla Ciebie
 

sonkac02561

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Blancaa dziękuję za odpowiedź.
tak się składa że wczoraj wyprobowałam z chłopakiem patentex, chociaż trochę się obawiałam po tym co przeczytałam w tym wątku.
moje wrażenia są takie, że wypływanie 'piany' zostało trochę wyolbrzymione. pewna ilość pianki faktycznie wypływa w czasie, i odrobinę po stosunku, ale nie leje sie to przecież ciurkiem ;D. w dodatku mój chłopak stwierdził, że podczas igraszek na takie rzeczy nie zwraca się już uwagi i jemu to nie przeszkadza :) plusem jest jeszcze to, że specyfik daje :) niezły poślizg.
co do minusów, to faktycznie nie można po zastosowaniu patentexu, pokusić się na oral :|
jedyne na co teraz czekam z niecierpliwością to okres, żeby być pewnym że globulki faktycznie w jakimś stopniu działają :|, bo zastosowaliśmy z chłopakiem tylko patentex+ stosunek przerywany+ dni niepłodne.
mam nadzieję że wszystko będzie ok. a co Wy o tym myślicie ?
 
B

Blancaaa

Guest
mysle ze to co dodalas = bezpieczny seks ale pamietaj ze globulki nie daja duzego zabezpieczenia...jak uzywalam te globulki to u mnie sie bardzo pienilo ale nie lecialo...
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
U mnie nie pieniło się bardzo, tylko że ja czułam ti co pisze na ulotce, takie nieprzyjemne ciepło, blech.Nie ma jak tabletki.
 

minta

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Witam wszystkich :papa: Czy mozna stosowac patentex na otwarte rany?? czy nie zaszkodzi im?? z góry dzięki za odpowiedz :)
 
B

Blancaaa

Guest
na otwarte rany tzn? nie wolno masci ani zadnych srodkow stosowac na otwarte rany
 

minta

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
17
no na otwarte saczace sie rany.... eh to trudno nie bedzie seku :)
 

fine

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
patentex jest za slaba metoda antykoncepcyjna lepiej zastosowac dodatkowo prezerwatywe...
 

monika181

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2005
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dom --- siedzące :D
BLANCAAA chciałabym sie z tobą skontaktować przez prywatne wiadomości ale nie moge .... masz może całą skrzynkę ...:( prosze odpisz :(
 
Do góry