Pasjonaci samokształcenia

mYlene

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
63
Punkty reakcji
0
Witam Wszystkich !
Ilu pasjonatów samokształcenia i fanatyków szkoleń mamy na forum? Ja jestem taką fanatyczką ! Lubię się kształcić i szkolić - zwłaszcza o dodatkową wiedzę biznesowo -finansową! Może polecicie jakieś fajne szkolenia, akademie itp?
 
M

Mabel

Guest
Samodoskonalenie jest dla mnie bardzo ważne. :) Chętnie uczestnicze w różnycgh warsztatch i szkoelnaich (o ile ich tematyka jest dla mnie przydatna). Z poziomem bywa różnie - czasem jest bardzo wysoki, czasem średni. No ale zawsze jest szansa nauczenia się czegoś nowego. :)
 

moniakk21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Też uważam, że jest to bardzo ważne. Myślę, że daje nam to co chwilę nowe możliwości życiowe ale też może rozwijać lub tworzyć nasze pasje. Osobiście odbyłam już kilka szkoleń dotyczących urody tj. przedłużanie paznokci na wszystkie możliwe sposoby, doczepianie rzęs 1:1, kurs makijażu I, II i III stopnia.. Daje mi to dużo satysfakcji i spełnienia. Ostatnio zapisałam się na naukę gry na perkusji! To tak trochę z "innej beczki" ale zainteresowała mnie muzyka. Znalazłam prywatnego instruktora na eduexplorer.pl/warszawa/nauka-gry-na-perkusji. Ogólnie przydatna strona jeżeli chodzi o różnego rodzaju samokształcenie, bo można znaleźć nauczycieli z różnych dziedzin i od razu widać ceny i godziny zajęć. Jestem jak najbardziej za samokształceniem :)
 

ksi93

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2013
Posty
7
Punkty reakcji
1
Akurat o kształceniu finansowym niewiele wiem, chociaż by się przydało ;), ale jeśli ogólnie chodzi o samokształcenie, to jestem na wielkie tak. Akurat fanatyczką szkoleń być nie mogę, bo fundusze niezbyt mi na to pozwalają, ale uczę się całkowicie samodzielnie, wyszukując materiały w necie, bibliotekach itp. W tej chwili angielski, na szczęście jest tego pełno, no i uczę się gry na gitarze, też sama. W zasadzie jestem przekonana, że człowiek jest w stanie sam nauczyć się większości rzeczy. I, jak wyżej, to daje naprawdę dużo satysfakcji :)
 
H

Herg_zbanowany

Guest
Jest wiele tego typu kursów i szkoleń,niemal z każdej dziedziny więc wystarczy tyko poszukać w internecie,z zakresu marketingu znajdziesz ich chyba najwięcej,a dzięki temu możemy się dodatkowo rozwijać,to ważna sprawa.
 
Do góry