Pasek

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Panowie, jak dobieracie pasek do jeansów?? taki "szmaciak" czy skórzany ?? który wg was lepiej wygląda??

Planuje kupić sobie pasek ale nie wiem jaki, lubię bardzo coś z takich pasek

żeby był "cały".
 

Lady...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
205
Punkty reakcji
4
Portos201 kolejny temat o modzie.. paskach, okularach, kremach ;) Czyżby dla jakiejś pięknej damy taka nagła dbałość o wygląd?? :p
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
ja mam poprawiać wygląd dla dziewczyny?? haha no way :p
Nie narzekam na swój wygląd;] poprostu nie lubię monotonności i od czasu do czasu pasowało by coś zmienić w sobie:) tak zebym ja był zadowolony z swojego wyglądu, a inni mogą to akceptować lub nie:)
A Ty szpiegujesz moje tematy:D
Pasek mam od dawna, ale planuję kupić nowy, a u mężczyzn zmiana paska to nie jest rzecz robiona co 2 tygodnie:) raczej ma sie jeden póki się nie zepsuje lub znudzi:)
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Ja pasków zbytnio nie noszę, ale zdaje mi się, że ten, który ty pokazałeś jest całkiem OK.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Skórzany lepiej wygląda od parcianego a i klamra lepiej taka normalna niż automatyczna ;)
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
automat skórzany to porażka:) jasne że z dziurkami:) a dałem przykład tylko klamry
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Dla mnie pasek to ważna sprawa, co prawda zmieniam żadko, ale jak już to robię to zawsze kupuję porządny skórzany z normalna klamrą tego typu co USSJ pokazał. Parciane paskie i inne udziwnienia wyglądają jakoś tak bazarowo, ale to moje zdanie.
 

Requix

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
128
Punkty reakcji
1
Ja najczęsciej kupuje parciane paski w croppie z "nietradycyjną klamrą". Często można trafić jakieś fajne, oryginalne modele. Jedyną wadą jest to że klamra po jakimś czasie sie psuje jednak jeśli kupuje sie z promocji tanio to można sobie pozwolić na częstsze zmiany ;)
 

Linneusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Planuje kupić sobie pasek ale nie wiem jaki, lubię bardzo coś z takich pasek
żeby był "cały".

"Pełne"
http://www.jeans-online.pl/product_info.ph...evis=paski-fort
http://www.jeans-online.pl/product_info.ph...evis=paski-obam

Pasek do jeansów powinien być skórzany, moim zdaniem... kolor czarny odpada, najlepiej zwykły brąz lub troszkę ciemniejszy.
Nie wiem jakie masz podejście do tematu, ale dla mnie zakup paska do spodni to inwestycja na klika lat.
 

destroyer

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ja dla odmiany sobie kupilem taki fajny szary (rozne odcienie szarosci) taki robione kolorystycznie jakby zniszczony byl-levis ';] na klamrze levis 501

fajnie to wyglada-zawsee jakas odmiana
 
Do góry