parasolka-wózek

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
ale Maxi Cosi ma swoją miejską Mure Plus 3 z tego co widziałam w internecie ;) ale to później, bo narazie mnie gondolka interesuje
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
mi bardziej podobają się czterokołowe wózki dlatego jeżeli mura to tylko plus 4.
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
mmm u nas jeżeli chodzi o parasolke to Mila Maxi Cosi gra pierwsze skrzypce :) i uważam, że jest cudowne, bo pozwala dziecku obserwować świat! :)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
akluska85 napisał:
mmm u nas jeżeli chodzi o parasolke to Mila Maxi Cosi gra pierwsze skrzypce :) i uważam, że jest cudowne, bo pozwala dziecku obserwować świat! :)
to tak jak u nas Noa, mnie cieszy to, ze wozeczek jest poreczny i taki kompaktowy :) ale fakt, dziecko moze obserwowac wszystko dookola :)
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
ja też mam Noa Maxi Cosi, a maluch może oglądać spokojnie cały świat dookoła ;)
 
O

oladobak

Guest
magdalenka82 napisał:
ale Maxi Cosi ma swoją miejską Mure Plus 3 z tego co widziałam w internecie ;) ale to później, bo narazie mnie gondolka interesuje
ja ostatnio dowiedziałam się, że do wózka quinny moodd mozna dokupić własnie taką przejsciówkę, żeby była 4 kołowa. zaskoczyło mnie to :)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
O Ja też o tym nie wiedziałam, że można dokupić taką przejściówkę aby mogła być cztero kołowa, marka Quinny jest pomysłowa, dużo ciekawych rozwiązać ma jeśli chodzi o wózki;-)
 
M

michasia90

Guest
My z Maxi Cosi mamy Mile= brat blizniak Noy :) To fakt jest bardzo lekka, po zlozeniu zajmuje niewiele miejsca i super jest to,ze mozna ciagnac ją jak walizke ;)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
michasia90 napisał:
My z Maxi Cosi mamy Mile= brat blizniak Noy :) To fakt jest bardzo lekka, po zlozeniu zajmuje niewiele miejsca i super jest to,ze mozna ciagnac ją jak walizke ;)
Rowniez swietny wybor, to prawda Mila i Noa sa do siebie bardzo zblizone, a na pewno oba wozeczki sa wysokiej jakosci :)
 

karolina75

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Również uważam, że Mila jest świetnym wózkiem spacerowym. Waży tylko 7 kilo, więc zniesienie jej nawet z naszego czwartego piętra nie jest problemem. Bardzo dobrze się prowadzi i nasza córcia może się w nim wygodnie rozsiąść a dodatkowo mozna korzystać w nim z fotelika samochodowego dla niemowląt, wiec jestem bardzo zadowolona :)
 
M

michasia90

Guest
kornelka87 napisał:
My z Maxi Cosi mamy Mile= brat blizniak Noy To fakt jest bardzo lekka, po zlozeniu zajmuje niewiele miejsca i super jest to,ze mozna ciagnac ją jak walizke
Rowniez swietny wybor, to prawda Mila i Noa sa do siebie bardzo zblizone, a na pewno oba wozeczki sa wysokiej jakosci
Tak, to racja maxi cosi ma wozki najwyzszej jakosci :) Warto dolozyc troche pieniedzy i kupic naprawde wartosciowy produkt :)
 
A

Aleksa24

Guest
Tak albo kupić wózek 3 w 1 jak Mura Plus 4, wtedy w zestawie z fotelikiem ma się juz tak na prawdę pełen zestaw wyprawkowy :)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
No ale po murze tak czy inaczej trzeba zaopatrzec sie w parasolke, czyli ultralekki wozeczek (wspomniana wczesniej noa lub mila)
 
O

oladobak

Guest
ja jakoś nie uznaję wózków 3w1, choć niektóre sa ładne, tak jak dla mnie aktywnej mamy, mieszkającej w bloku zupełnie zbędny balast ;) miałam ciążki glęboki i dlatego na spacerówkę wybrałam jedną z najleżejszych parasolek- Quinny, wahałam się między modelem yezz a zapp xtra2, bo obie prezentują się super! i są bardzo nowoczesne
 
Do góry