parasolka-wózek

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
tak wozki fjanie sie prezentuja ja widzialam je tylko tak w smyku, sprzedawca nam pokazywal jak sie noa sklada, po zlozeniu mozna jak walizke ciagnac dla mnie super opcja
 
J

jessi_ca

Guest
dudu23 napisał:
tak wozki fjanie sie prezentuja ja widzialam je tylko tak w smyku, sprzedawca nam pokazywal jak sie noa sklada, po zlozeniu mozna jak walizke ciagnac dla mnie super opcja
to bardzo poręczne muszą być, chyba ważą malutko, muszę przejsc sie z siostra do sklepu bo to ona szuka jakiejs lekkiej spacerowki, jak na razie bardziej spodobala jej sie Noa, ale jeszcze trzeba sprawdzic jak z przydatnoscia
 
I

ItaliaAmore

Guest
noa mi się podoba, chyba ją wybiorę na parasolkę za jakis czas, chyba ze coś lepszego wymysla do tego czasu :)
 
J

jessi_ca

Guest
no moze cos wymysla, moze jakies nowosci na sezon jesien zima :D zawsze masz do wyboru jeszcze Milę
 
I

ItaliaAmore

Guest
ja jestem zadowolona z mojego wozka elea i to bardzo, dlatego jesli chodzi o parasolke rowniez wezme pod uwage maxi cosi
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
mila tez calkiem fajnie sie prezentuje, bardzo mi sie spodobala w takim jeansowym kolorze
 
I

ItaliaAmore

Guest
zgadza sie, ta mila to taka nowoczesna parasolka, nie podobna do innej, no ale zobaczymy :)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
ItaliaAmore napisał:
zgadza sie, ta mila to taka nowoczesna parasolka, nie podobna do innej, no ale zobaczymy :)
ja mam Noę z maxi cosi, widzialam Milę, rowniez fajny wozek, ale zdecydowalismy sie na Noę i jestesmy zadowoleni :)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
ItaliaAmore napisał:
i jak Ci sie jeździ Noa? jest stabilna?jak koła?
ja jestem zadowolona, gdybym drugi raz miala wybierac to znowu wybralabym Noę, mogę rozkladac ją i skladac jedna reką, naprawde to jest wozek 'do ręki'- maly, kompaktowy, kola sprawuja sie dobrze, wozeczek jest stabilny mimo tego ze jest dosc malych gabarytow :)
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
kornelka87 napisał:
i jak Ci sie jeździ Noa? jest stabilna?jak koła?
ja jestem zadowolona, gdybym drugi raz miala wybierac to znowu wybralabym Noę, mogę rozkladac ją i skladac jedna reką, naprawde to jest wozek 'do ręki'- maly, kompaktowy, kola sprawuja sie dobrze, wozeczek jest stabilny mimo tego ze jest dosc malych gabarytow :)
a jak maluszek? wygodnie mu w wozeczku? jak sie rozklada do spania? fajnie ze Tobie sie dobrze jezdzi Noa to dobry wybor...
 
M

moniac84

Guest
w Maxi Cosi dziecku jest wygodnie :) maluch jest zadowolony, wygodnie się rozkłada :) a prowadzenie jest genialne, odpisuje, ponieważ sama mam ten model :)
 
K

kaludia

Guest
dla mnie ważne jest to w Maxi Cosi, że wózek parasolka zajmuje mało miejsca w mieszkaniu, w bloku jest zawsze mało miejsca ;P
 
I

ItaliaAmore

Guest
tak samo jest tez w przypadku chociazby quinny, coraz wiecej producentow dba o to by wozek skladal sie do malych rozmiarow bo takie sa teraz potrzeby i tyle
 
I

ItaliaAmore

Guest
i jesli moge polecic to ja wybralam quinny zapp xtra 2, cena okej, a wozek z gornej polki
 
O

oladobak

Guest
ItaliaAmore napisał:
i jesli moge polecic to ja wybralam quinny zapp xtra 2, cena okej, a wozek z gornej polki
My mamy Quinny parasolkę zapp xtra i nie narzekam, bardzo fajna, lekka parasolka!
 
I

ItaliaAmore

Guest
no tak, ale ja wybralam te wersje nastepna xtra 2 co się sklada w calosci:)
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
mnie się bardzo podobają parasolki Maxi Cosi i po malu szykuje się do zakupu jakiejś dla siebie ;)
 

effakow

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
a jaką konkretnie chcesz kupić tą parasolkę Maxi Cosi, bo wybór jest przecież duży! :)
 
I

ItaliaAmore

Guest
no tak moze i axi cosi tez sa dobre, ale ja chce taka bardziej miejska, na trzech kolach, nowoczesna, dlatego quinny u mnie
 
Do góry