Papier toaletowy

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, czy też tak macie, że jeden papier toaletowy Wam pasuje, a inny wybitnie nie? I nie chodzi tu tylko o kolor, ale ogólnie estetykę, zapach itd. Macie jakieś preferencje?
 

destroyer

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ludzieee jakie macie problemY :D

Ale ludziom srajtasma inna nie przeszkadza-jesli u Cb jest inaczej radze wybrac sie do specjalisty, bo tak to jest ze ludzie niewidza problemu a potem placz. Jednym slowem idz do lekarza ;]
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
No niektóry papier śmierdzi a nie pachnie :lol:
No i wzorek ...najważniejsze wzorek musi być fajny :sexy:
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Biały, bezzapachowy (ostatecznie truskawkowy fetorek), kilkuwarstwowy, z ciekawą fakturą, TANI!
Trudno dzisiaj dostać dobry papier w jeszcze lepszej cenie.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
bardziej dennego tematu nigdzie jeszcze nie spotkałam :bag: :lol:
 

magiloginka

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
2
Nie znoszę zwykłego, szarego papieru, który na dodatek rozpada się i kurzy w trakcie używania;)
Lubię mięciutkie i pachnące, obecnie mam herbal sensitive mola- pachnie ziołami:)
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Możecie się śmiać. Ale byłam u koleżanki, piękna łazienka, modna umywalka, a tu taki szary sztywny, kaleczący papier wisi. I tak mi się skojarzyło... Kto to jeszcze taki papier kupuje? A może to o bycie EKO chodzi? No i chyba to nie do końca zdrowo...
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
szary, sztywny, kaleczący powiadasz?
A to czasem nie papier ścierny? :niepewny: :lol:
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
Hehehe temat pierwsza klasa! :p
Ale przyznam szczerze, że mam wymagania co do papieru toaletowego :p Przede wszystkim nie szary! Mile wdiziany pachnący i oczywiście delikatny dla pupy :p:p
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
A to się cieszę, że Was rozbawiłam :)

Ano szary, sztywny, kaleczący. Jest też taki szary nie-sztywny, taki pomarszczony jak bibuła i on już kaleczący nie jest. A ten był :)

A tak w ogóle co się dziwicie? Można mieć preferencje co do szamponu do włosów a co do papieru toaletowego już nie?
 

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
ja musze mieć taki szary, w czerwone kropki. taki strasznie szorstki i twardy żeby dobrze dup**ko zedrzeć z nieczystości :lol: :lol: oczywiście zartuje heu
 

magiloginka

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
2
A to się cieszę, że Was rozbawiłam :)

Ano szary, sztywny, kaleczący. Jest też taki szary nie-sztywny, taki pomarszczony jak bibuła i on już kaleczący nie jest. A ten był :)

A tak w ogóle co się dziwicie? Można mieć preferencje co do szamponu do włosów a co do papieru toaletowego już nie?
Owszem można mieć preferencje. Po prostu niespotykany często temat;)
Moje wymagania zwiększaja się zwłaszcza po wycieczce rowerowej, kiedy mam obolały kuperek;P
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Kiedys ludzie gazeta wycierali i nie narzekali,a ty na papier narzekasz...

Kiedyś ludzie w ogóle nie używali niczego i nie narzekali :D

Jak Ci coś gdzieś przeszkadza to zawsze można wziąć ze sobą rolkę, albo od razu kilka :)
Jak za prl-u naszyjnik se zrobić z rolek :D
 

Lola24

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Kiedyś ludzie w ogóle nie używali niczego i nie narzekali :D

Jak Ci coś gdzieś przeszkadza to zawsze można wziąć ze sobą rolkę, albo od razu kilka :)
Jak za prl-u naszyjnik se zrobić z rolek :D

I dokładnie tak już robię. Że tak powiem jednorazową porcję mam zawsze w torebce. Kolorowego, mięciutkiego i ziołowego :)
 
Do góry