"panterka"

Katka1989

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
34
panterce i tym podobnym mówię NIE. strasznie kiczowate toto moim zdaniem... xP
 

inami

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja tam osobiście za panterką nie przepadam... Ale co kto lubi ^^.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
popierm!jakiś jeden element w całym stroju,zgrany z resztą :p
bluzeczka jak najbardziej :p
nie założyłabym chyba tylko butów i torby z zwierzęce motywy ;P

No cooo Ty : D Ja własnie poluję i marzy mi się torba w panterę ^^
A co do tej kiczowatości. Są dwa wyjścia - albo dobierać rzeczy tak, żeby kiczowato nie wyszło. Albo... Wg mnie odrobina kiczu, ale takiego hmm... "wyrafinowanego" :p nie zaszkodzi ^^
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Mam strój w panterke , oraz stringi :] nie mam nic do panterki , podoba mi sie ale z umiarem :]
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Jakoś mi nie podchodzi w ogóle nie lubię motywów "zwierzęcych" w strojach, ani małych fragmentów ani z całych ubrań o takiej fakturze. Chociaż ten pierwszy strój był całkiem fajny ^^
 

PaoDeAcucar

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
czarodziejka z księżyca...:D
Nie podoba mi się chociaż kiedyś miałam chwilowe zaćmienie umysłu i chciałam kupić sobie baletki w panterkę...jak już motyw panterki to np, widziałam fajne stroje kąpielowe i bieliznę...kiedyś spodobała mi się apaszka w panterkę i portfelik...nawet fajne ale żadnych bluzek czy tym bardziej spodni....nie dla mnie...
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Jedyną rzeczą z panterką jaką toleruję to bielizna :)
Bluzy, rajstopy, spodnie itp. ittd. w panterke mnie odstraszają. Jak widze dziewczynę w panterce to od razu nasuwa mi się myśl :"czyżby znów nowa dostawa lalek barbie do miasta :mruga: "

Panterce mówię stanowcze STOP <_<
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Mi się panterka kojarzy ze starymi babami (wiecei,takie babcie z makijażem po 50') i z super laskami (no wiecie,blond,szpilki i takie tam bezguścia)
Więc ..panterce mówię NJE
 

madziamtnr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Niebo
oo panterka...I love it....mambaletki i są extra:) a co do stroi do zdecydowanie pierwszy:)
 

Monika_80

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
hih tak więc reasumując:D panterce mówimy (zasadniczo) DZIEKUJEMY no chyba że na bieliźnie (tu zwierzaczki są dopuszczalne baaa mile widziane):D
co do butów, torebek i koszulek itd yyy kwestia indywidualna:) każdy ma swój gust i trza go szanować, takkk :) nom to sweet 3majcie się girls:*
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
hih tak więc reasumując:D panterce mówimy (zasadniczo) DZIEKUJEMY no chyba że na bieliźnie (tu zwierzaczki są dopuszczalne baaa mile widziane):D
co do butów, torebek i koszulek itd yyy kwestia indywidualna:) każdy ma swój gust i trza go szanować, takkk :) nom to sweet 3majcie się girls:*
Dobrze powiedziane :)
 
Do góry