Panowie i ich stosunek do sexu oralnego

Demon

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
112
Punkty reakcji
1
Wiek
36
oj nie uda się (no chyba, że Ty mi znajdziesz jakąś?) bo jak narazie na oszustów trafiam....:/
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Seks oralny? Nieee :/ Tyle przyjemniejszych rzeczy można robić w łóżku - normalny seks, pocałunki, pieszczoty itp.

Tak myślę bo doświadczenia nie mam...
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Może ;) Zależy jak dziewczyna będzie chciała. Jeśli będzie na nie, to nie będzie żaden problem, a jak będzie chciała to się jeszcze zobaczy B) Na razie wogóle trzeba jakąś znaleźć ^_^
 

Demon

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
112
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Motylek no faktycznie, bo szukać tylko dla tego nie ma sensu, lepiej najpierw przyjaźń :)
 

maul

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Pieszczenie kobiecie piczki to sam rarytas.Dla niej i dla niego.Bynajmniej dla mnie tak jest i dla tych partnerek z ktorymi bylem.Jezeli jest higiena.Ale kobieta zaraz po kapieli nie smakuje tak samo jak 2,3 godziny po.Mydliny mi nie smakuja wole smak kobiecosci.
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Ja jestem na TAK!

Jeśli chodzi o mojego partnera trudno było mi sie przełamać, ale w końcu się udało... I nie czułam wcale obrzydzenia, ani nic... Tylko przez dwa dni nic przełknąć nie mogłam, ale to już nie ten temat...:p W każdym bądz razie wszystko jest dla ludzi...
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
wole robic loda facetowi niz minetke kobiecie, chyba tylko ze wzgledow higienicznych! penis wydaje sie być bardziej czysty, no a w pochwie rozmnażają się rzęsistki, flora bakteryjna i naturalna flora grzybicza. :zdegustowany:

????!!!!! bardziej czystszy :eek: macie pomysly- to chyba kobiety dbaja bardziej o siebie? ja nie wiem ja niemam problemow ani moj chlopak z higiena- ale to stwierdzenie mnie zdziwilo


No to ja odpowiem na to pytanie bo widze ze nie ma chetnych jak narazie :p
Moj stosunek do sexu oralnego jest na TAK :D
Bardzo lubie to robic i jak narazie wiekszosc dziewczyn ktore znalem osobiscie nie mialo tez nic przeciwko temu pewna czasc nawet lubiala ta forme rozrywki na rozgrzewke ja zreszta rownierz
Moja ulubiona pozycja to 69 ;) Polecam i nie ma sie czego brzydzic oczywiscie musi byc zachowana higiena i bedzie naprawde bardzo przyjemnie
Moj pierwszy raz zaczynal sie od tego typu sexu gdzie to ja musialem swoja dziewczyne w ten sposob zadowalac a ona to lubiala bardzo (prawie kazde nasze spotkanie tak sie konczylo ) Na samym poczatku bylo troszke dla mnie dziwne bo nie wiedzialem czy wszystko dobrze robie ale potem juz coraz lepiej :) W zasadzie bylo tak ze ja tylko bylem tym aktywnym a ona nie chciala jeszcze tego mi robic ale ja tez nie nalegalem gdzie to sie zmienilo w krotkim czasie jak to bylismy na urodzinach mojego brata ( ja jako jelen kierowca) wracalismy juz do domu tzn ja ja odwozilem do jej domu a ona nagle zaczela sie do mnie dobierac podczas gdy ja kierowalem samochodem wiec jazda byla naprawde ostra a doznania jeszcze wieksze , malo co bym nie wyrobil na jednym zakrecie bo i predkosc byla duza (jakos mi sie noga wcisnela bardzo do podlogi ) a potem bym przywalil w zaparkowane samochody gdzie to na chwile mialem totalny odlot i .... :) i potem juz wracalem z mokrym podkoszulkiem do domu .
A wiec wracajac do tematu moj stosunek do tego jest pozytywny tylko z mojej strony mam pewne wymogi co do dziewczyn by byly dosyc ciekawie wydepilowane albo calkowicie i wtedy naprawde jest bardzo fajnie oczywiscie sam tez sie depiluje w rozny sposob to jest zalezne od mojej partnerki i jej upodoban bo jedne lubia calkowita depilacje a drugie czesciowa a i zdazylo mi sie ze i sama dziewczyna mnie depilowala tak jak jej sie podobalo ( zabawa gwarantowana )
No to by bylo na tyle jezeli cos to pytajcie a mysle ze wam odpowiednio i zrozumiale wytlumacze . :super:

hahaa ja narazie podczas jazy raczki uzyłam-:)


Jak tak czytalem te wasze posty to przypomniala mi sie pewna historia.
Bylem raz pod namiotem z dziewczyna i mialem co do niej powazniejsze plany blablablablablabla wszystko fajnie, zeby przekonac ja do siebie chcialem jej najpierw zrobic minete. Tak jej sie spodobalo, ze nie chciala zebym przestawal, az w koncu miala orgazm i nie chciala juz uprawiac sexu. Uciekla sploszona, a ja bylem pozostawiony na pastwe mojego nakreconego penisa...
Tak, tak to smutna historia. Nigdy jej tego nie wybacze! <cry>


"uciekła sploszona" hehe A TO PESZEK :D hehe


Seks oralny? Nieee :/ Tyle przyjemniejszych rzeczy można robić w łóżku - normalny seks, pocałunki, pieszczoty itp.

Tak myślę bo doświadczenia nie mam...

jest naprawde przyjemny ale trzeba czuc pelen komfort !! :)
 

Niebieski0023

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
jak każdy facet...z Marsa
No właśnie, jeśli partnerzy dbają o higienę to sex oralny sprawia obustronną przyjemność. Dodatkowo odpowiedni nastrój i razem możecie zdobywać szczyty szczytów. :D
 
Do góry