panie pomozcie!

Status
Zamknięty.

marcinmistrz18

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
mam 19 lat jestem stydentem i wczoraj podczas rozmowy z kolezankami z roku w czasie gdy o czyms im opowiadalem nagle mi przerwaly i zaczely ni z tego ni z owego sie smiac i mowic ze mam mentalnosc kobiety i ze jak ja moge dziewczyne znalezc itd. ogolnie rzecz ujmujac poczulem sie urazony. i mam pytanie o co im moglo chodzic? czy wg nich jestem malo meski? a moze wrecz pedalkowaty? o co im chodzi czy uwazaja mnie za dziewczyne czy co? wiem ze moze glupie pytanie ale nie daje mi ta sytuacja spokoju i ciagle o tym mysle..nie wiem moze jest to spowodowane tym ze na studiach 99% czasu spedzam w towarzystwie dziewczyn? ale co robic jak takie ladne i fajne dziewczyny mam na roku a chlopaki no coz nie kreca mnie ;) pomozcie mi o co im dokladnie chodzilo i co moge teraz zrobic?
 

truscava

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
mam 19 lat jestem stydentem i wczoraj podczas rozmowy z kolezankami z roku w czasie gdy o czyms im opowiadalem nagle mi przerwaly i zaczely ni z tego ni z owego sie smiac i mowic ze mam mentalnosc kobiety i ze jak ja moge dziewczyne znalezc itd. ogolnie rzecz ujmujac poczulem sie urazony. i mam pytanie o co im moglo chodzic? czy wg nich jestem malo meski? a moze wrecz pedalkowaty? o co im chodzi czy uwazaja mnie za dziewczyne czy co? wiem ze moze glupie pytanie ale nie daje mi ta sytuacja spokoju i ciagle o tym mysle..nie wiem moze jest to spowodowane tym ze na studiach 99% czasu spedzam w towarzystwie dziewczyn? ale co robic jak takie ladne i fajne dziewczyny mam na roku a chlopaki no coz nie kreca mnie ;) pomozcie mi o co im dokladnie chodzilo i co moge teraz zrobic?



jacie ale masz problemy ;D , normalnie jaja se z cb robiły a ty to do serca wziąłeś xdd ;]
 

takka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
Dokładnie, nie ma się czym przyjmować;)
Ja bym to potraktowała wręcz jako komplement, bo skoro tak stwierdziły ot znaczy, że twój sposób myślenia jest bliski ich sposobowi, czyli, że dobrze się dogadujecie;)

Nie ma co rozpaczać, jak dziewczyny Cię lubią i chętnie spędzają z tobą czas - wrzuć na luz i więcej dystansu;)
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Tu jest identyczny temat tego samego użytkownika.
http://www.forumowisko.pl/topic/161490-czy-ja-mam-metalnosc-kobiety/page__p__2578902&#entry2578902
 
Status
Zamknięty.
Do góry