Pamiętnik

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Jakiś czas temu postanowiłem założyć sobie bloga, a całkiem niedawno postanowiłem zmienić styl pisania i już dwie pierwsze noty są w nowym stylu. Napiszcie co sądzicie o tym blogu -> http://www.mussak.mblog.pl .
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Yeee. Brawa dla tego pana! :klaszcz: Ale Sevusia kochana zawsze się przyczepi czegoś. Najpierw moze o dizajnie... a nie. Własnie zobaczyłam to logo O.O Seledynowy? Nie. To może o dizajnie nie. Bo chcialam Cie pochwalić. Ale ten seledynowy i cytrynka! (bueheh xD reklama dekoral) to normalnie takie se. To pewnie te łagodne obrazki takie uczucia pozuytywne we mnie wywołały. Ale miało nie byc o dizajnie. Więc... ciesze się niezmiernie, że w końcu wiesz o co mi chodziło! Nie wymieniasz co robiłeś kazdego dnia. Cieszy mnie to cholernie! Ale... jak już mówiłam przyczepię się. Jak dla mnie to trochę za bardzo bezpośrednie. Teraz z kolei wylewasz całą swoją duszę na klawiaturę. To też nie jest najlepsze rozwiązanie. Może tak troszkę bardziej tajemniczo? Skrycie?

Właśnie dotrło do mnie jak bardzo się wszystkich przypieprzam. W sumie niepotrzebnie. Ale może dzięki mnie zrozumie ktoś chociaż troszkę co robi nie tak?
 

kulmen

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Mam dwie uwagi. Dotyczące designu choć nie o to pytasz, ale oceniać tekstu nie będę bo jako umysł ścisły sam piszę przeciętnie jeśli nie słabo. Wyjustuj teksty i w niektórych miejscach (np: tytuł wpisu) odsuń aby nie stykał się z krawędzią. Myśle, że będzie wtedy sporo lepiej.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Notki nieźle, ale wygląd ^_^ Sev już wszytsko napisała.
Lepiej jej posłuchaj.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
pawel16 napisał:
Czemu się czepiacie mojego ulubionego, jaskrawego kolorku. Dla mnie kolor jest super, ale w końcu każdy ma inny gust i niemożna każdemu dogodzić .
Bo on gryzie w oczeta! ;p Ja rozumiem, jeden woli zielony inny niebieski, ale takie jaskrawe, zazwyczaj nie przypadaja do gustu. Proponuję cos w tonacji łagodnej, tak jak te obrazki natury z 3 ostatnich notek. To ładne, stonowane...
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Bo on gryzie w oczeta! ;p Ja rozumiem, jeden woli zielony inny niebieski, ale takie jaskrawe, zazwyczaj nie przypadaja do gustu. Proponuję cos w tonacji łagodnej, tak jak te obrazki natury z 3 ostatnich notek. To ładne, stonowane...
No to popracuję nad delikatniejszym zielonym, ale co dać zamiast cytrynki?
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Truskawke xD Żartuje. Nie wiem. Skoro nie odpowiada Ci cos w takich tonacjach bezu i spokoju to rób co chcesz... nie mam pomysłów. Ale taka 'paintowa' cytrynka wygląda mocno nieprofesjonalnie.
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Truskawke xD Żartuje. Nie wiem. Skoro nie odpowiada Ci cos w takich tonacjach bezu i spokoju to rób co chcesz... nie mam pomysłów. Ale taka 'paintowa' cytrynka wygląda mocno nieprofesjonalnie.
To nad obrazkiem pomyślę, a tło to dam chyba ciemna zieleń, która przechodzi do ciemniejszej żółci ;)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ja tak również robie na moim drugim blogu do którego adres mają tylko niektórzy :p ale daje na koniec notki
 
Do góry