Palikot zapali jonta?

AnnaTańska

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
ale się naraziłaś "staruchom" tego forum. Za chwalenie Palikota zaraz dostaniesz taką wiązkę, że ojej
haha :D biorę wszystko na klatę..

Wolnomyśliciel: Piszesz, że zakładanie takiego tematu to głupota?? Głupotą jest dla mnie to co piszesz!! Narkotyki są zakazane, no i co Ci z tego wynika?? Co druga osoba je zażywa, a co trzecia tym handluje... Więc dlaczego ich nie zalegalizować?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Oj, ja przez chwilę też byłem do niego przekonany. Teraz się kajam i przyznaję do głupoty, także radzę spojrzeć trochę szerzej niż jego postulaty typowo młodzieżowe. Ten gość nic nie robi, a że medialnie ,,się dzieje" to wcale nie uznałbym tego za plus. Mamy taki burdel, że kwestia tego czy marihuana będzie legalna czy nie, niczego nie zmienia.
 

AnnaTańska

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Jak dla mnie to każda osoba która piastuje jakieś stanowisko w sejmie to kompletny baran! A Palikot to Palikot:)
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Palikot to człowiek Tuska, zdarzyło mu się do tego przyznać. Odwraca ludzi od realnych problemów. Dla mnie problem ma człowiek starszy którego nie stać na leki, brak informacji w internecie po wprowadzeniu cenzury, albo zamykanie szkół, a nie, że jakiś studencina, który nie może legalnie zapalić trawki. Dziesiątki lat, palili nielegalnie niech jeszcze popalą, a o dzieciakach przed maturą, to niech wezmą się za naukę, a nie za trawę. Jak będą podstawowe problemy rozwiązane, wtedy można pogadać o trawce, teraz to jawne działanie na szkodę społeczeństwa, zagłuszanie ich realnych problemów, niekiedy dotyczących życia i śmierci - jak w przypadku diabetyków. Przestańcie więc droga młodzieży popierać tego pajaca, bowiem, możecie obudzić się z ręką w nocniku, kiedy dowiecie się, że nie tylko trawy nie wolno wam zapalić, ale również leczyć się po ludzku, iść na emeryturę, przed osiemdziesiątką, albo obiektywnie dowiedzieć się, co na świecie się dzieje. chyba, że ktoś traktuje THC jako panaceum na wszystkie życiowe bolączki, to proszę.

Co do samej legalizacji, były już o tym tematy na forum, więc koleiny nie potrzebny. Poczytaj tam co ludzie sądzą, mam tu przekopiować wszystko co tam pisałem?
 

miluu

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zacznijmy od tego że on nie zapalił tylko przypalil a to jest różnica. Przypalil i zaraz oddał redaktorce. Taką pokazowke to każdy może zrobić
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a może podczas wyborów - wybierajmy tego kandydata który więcej wypali na raz. Będzie to oznaczało że jest maxi cool
 
Do góry