Palikot zapali jonta?

AnnaTańska

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Co o tym sądzicie? Myślicie, że to żart?
A tak przy okazji jesteście za legalizacją?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dla mnie to może zapalić sobie bułgarskie siano

Zastanawiam się : skoro papierosy są legalne, alkohol legalny to czy maryśka powinna być legalna
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Kolejna scena z cyrku na wiejskiej, niema co się przejmować ekscelencją Palikotem chociaż życie człowieka władza w piekło może zamienić to przejmowanie się cyrklowaniem nerwy zbyt szarpie a tę są ważniejsze, radze się przyglądać kontem oka jednak traktując cyrk z dystansem.
 

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
Powinna być legalna bo teraz to wszystko w szarej strefie jest, a tak przynajmniej wpływy do budżetu by były... a teraz pic na wode fotomontaż jak ktoś chce to i tak kupi...
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Legalności to inna sprawa, dla mnie ludzie mogą nawet się wieszać ale nakłaniać czy zmuszać do wieszania już nie, człowiek jest wolny od urodzenia, ma niezbywalne prawo do rozporządzania swoim ciałem, duszą czy umysłem nawet jak kierując się wolnością chce sobie szkodzić, to wyłącznie jego wolna i dojrzała decyzja.
 

Skinek

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem problem marihuany jest wielopłaszczyznowy.
Z jednej strony mamy aspekty prawne związane z rozprowadzaniem i używaniem tego specyfiku. Ci którzy myślą ze legalizacja marihuany zaowocuje jakimiś wpływami do budżetu powinni popukać się w głowę. Jakie wpływy ?! Niby skąd?! Raz ze państwo nie zaangażowało by się w uprawę a dwa że nawet gdyby to i tak nikt by tego od nich nie kupował tylko dalej z nielegalnych źródeł za 1/10 ceny i wracamy w ten sposób do punktu wyjścia.

Poza tym to co obecnie dostaje konsument w worze nie jest tym produktem o którym wielu mądrych uczonych pisało książki, nad którym spuszcza się masa polityków i celebrytów. To zwykła chemia nie mająca za wiele wspólnego z konopiami. Squn to nośnik do serwowania dzieciakom twardych dragów i nic więcej. I nie ma już nic takiego jak "eco" i innych tego typu pierdół.

Kolejną sprawą jest mit o tym ze zielsko nie uzależnia. Fizycznie może i nie ale psychicznie to już zupełnie inna bajka. THC osadza się w tłuszczu(m.in. w mózgu) gdzie powoduje nieodwracalne zmiany. Kto zna osoby regularnie jarające ten wie jak oni się zachowują. Ciągle opóźnieni, kilkusekundowa przerwa na przemielenie każdej informacji, problemy z pamięciom i inne tego typu kwiatki.

I niech sobie jarają co chcą pod warunkiem ze za ich zniszczone ciała i umysły nie będą leczone za moje pieniądze w państwowych placówkach opieki medycznej.

I na koniec, NIE, nie jestem za legalizacją narkotyków. Nie chce aby rozpowszechniło się to jeszcze bardziej niż teraz i żeby każdy dzieciak mógł sobie to spokojnie kupić (bo przecież legalne jak wóda czy papierochy).

Ale poemat napisałem xD
 

Rejut

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Palikot jak zwykle lubi robić dużo szumu medialnego aby być popularnym :) I z resztą nie zapalił on prawdziwego skręta z maryski jak to deklarował a zwykłe kadzidełko o zapachu konopi indyjskich :) Robi to co chce a z innych się śmieje :) Jestem oczywiście przeciw legalizacji narkotyków bo to zwykłe świństwo wyniszczające nasz organizm.
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
Smutne jest to, że jedyne czym potrafi się zajmować młodzież to marichuana a nie rzeczywiście ważne rzeczy.
Co mnie obchodzi jakiś błazen-populista Palikot skoro w Polsce już w tej chwili dzieją się dla nas ogromnie ważne rzeczy nie poruszane w mediach?
Dlaczego nikt nie mówi chociażby o ACTA, którą Polska ma podpisać 26 stycznia? Dlaczego nikt nie mówi o milionach, jesli nie miliardach litrów marnowanej wody i skażonej chemikaliami która będzie wylewana na pola czy do rzek podczas wydobycia gazu łupkowego?

Jestem przeciwko legalizacji, przeciwko młodocianym, bezwartościowym debilom.
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
31
Miasto
Pomorze Zachodnie
Jestem przeciwko legalizacji, przeciwko młodocianym, bezwartościowym debilom.

Zawsze można na to spojrzeć, na to z drugiej strony. Można by zacząć narkotyki refundować i błyskawicznie się owych debili pozbyć :D

W ogóle niesamowite, że ta cała szopka z marihuaną w wykonaniu Palikota przyciąga tak dużą uwagę. Jak wczoraj włączyłem telewizję to ilość kamer i fleszy wokół niego była taka, jak by za moment na naszych oczach miał zadecydować o losach kraju.
Chore.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Poza tym to co obecnie dostaje konsument w worze nie jest tym produktem o którym wielu mądrych uczonych pisało książki, nad którym spuszcza się masa polityków i celebrytów. To zwykła chemia nie mająca za wiele wspólnego z konopiami. Squn to nośnik do serwowania dzieciakom twardych dragów i nic więcej. I nie ma już nic takiego jak "eco" i innych tego typu pierdół.

Jeśli hodujesz sobie sam, masz do tego większe zaufanie niż do tego, co kupisz od kogoś. Sam się zajmujesz swoją roślinką, sam ją trzymasz, nie handlujesz i masz w d*pie to, co ludzie powiedzą. Z tego względu jestem za legalizacją - niech sobie każdy robi, co chce. Zajara sobie w domu i tyle, raczej nie będzie napier*alał współlokatorów. Druga sprawa, konopie mają w sobie związki korzystnie wpływające na człowieka. Nie będę tutaj kreował się na mędrca w tej dziedzinie, bo te osławione slogany już i tak wszyscy znają. Ale to nie jest tak, że marihuana jest narkotykiem, który na początku będzie wprawiał Cię w genialny nastrój, a później będziesz go brać, bo musisz. Bo aż całe ciało Ci się trzęsie, jesteś cholernie wychudzony i czujesz, że zaraz przez to umrzesz. Konopie to nie heroina. I niestety, jeśli sam sobie wyhodujesz, to nie będzie prawdopodobnie nafaszerowana chemią, o ile sam do tego nie doprowadzisz. Oczywiście, negatywne skutki też ma - ale jeśli łykasz dwie paczki rutinoscorbinu dziennie, to też Ci wątroba wysiądzie, nieważne jak genialny byłby to lek.

Kolejną sprawą jest mit o tym ze zielsko nie uzależnia. Fizycznie może i nie ale psychicznie to już zupełnie inna bajka. THC osadza się w tłuszczu(m.in. w mózgu) gdzie powoduje nieodwracalne zmiany. Kto zna osoby regularnie jarające ten wie jak oni się zachowują. Ciągle opóźnieni, kilkusekundowa przerwa na przemielenie każdej informacji, problemy z pamięciom i inne tego typu kwiatki.

Uzależnić się możesz od wszystkiego. Jak Ci picie krwi posmakuje, to i od niej się uzależnisz. Chodzi o to, że konopie nie uzależniają z taką łatwością, jak alkohol czy nikotyna i nie prowadzą do takich skutków, jak kokaina czy amfetamina. Luki w pamięci, to rzeczywiście solidny argument. Ubolewam tylko, że jedyny wartościowy, na jaki oponenci legalizacji się zdobywają w trakcie dyskusji, jednak nadal uważają, że przewyższa on pozytywy. Skoro te zaniki są takie straszne, to może zdelegalizujmy alkohol. W stu procentach. On sieje spustoszenie, pojawiają się problemy w rodzinach, wypadki. Nie mówię, że zawsze, ale jednak występują i z tego względu, może powinniśmy go zakazać. Tak samo jak papierosów, bo niszczą płuca. A marihuanę za to, że może pogorszyć pamięć. Bo pieprzyć resztę, nie?

I niech sobie jarają co chcą pod warunkiem ze za ich zniszczone ciała i umysły nie będą leczone za moje pieniądze w państwowych placówkach opieki medycznej.

A gdybyś miał wypadek i potrzebował jakiegoś organu, to pewnie chętnie byś go sobie wziął od takiego człowieka, prawda? Ty byś na niego nie płacił, a on raczej nie mógłby sobie gdzieś tam wpisać "oddam organy, ale tylko i wyłącznie zwolennikom legalizacji konopii".
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Oczywiście nie zapalił, bo jaj nie ma, typowy klown. Poziom intelektualny naszej młodzieży nie zachwyca jeśli ta uwierzyła, że pan klown zalegalizuje im marihuanę.
Przypadkowo oczywiście cyrk pana klowna zbiegł się z głosowaniem nowelizacji ustawy refundacyjnej w senacie. Ustawa refundacyjna, to jeden z największych skandali tego rządu, dlatego ten robi wszystko, żeby ludzie nie wiedzieli o co chodzi.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Tak czy inaczej dzieciaki widząć w TV bałwana pana posła cały czas pitolącego o tym jaka fajna jest trawka, na pewno się do niej nie zniechęcą, a wręcz przeciwnie. Ale co to obchodzi gościa, dla którego etyka to przestarzały średniowieczny wynalazek?
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Palikot to człowiek, który nie powinien mieć w ogóle mandatu. Chwyt z ziołem był bardzo dobrze przemyślany - zdobył wyborców.
Ale powiedzcie szczerze czy jak nie zalegalizuje marichuany przestaniecie palić ? NIE.
Palikot zrobił więcej szkód swoich wejściem do sejmu niż korzyści!
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Co o tym sądzicie? Myślicie, że to żart?
A tak przy okazji jesteście za legalizacją?

Co za głupota żeby zakładać taki temat!! A tym jego paleniam zioła widać jaki jest cały Ruch Cpunakota - zrobimy to, zarobimy tamto, zapalimy...... i co ? jajco nic nie zrobili i nic nie zrobią! Ogarnijcie się!

A narkotyki powinny być zakazane.....bo nie bez przyczyny Holandia już zakazała sprzedawania narkotyków obcokrajowcom, są skutki palenia.......
 

seb34

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
1
A ja tam sie ciesze, ze ta osoba stara sie jakos ciągle ten temat poruszać
Maryska powinna byc legalna i tyle...
 

AnnaTańska

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Założyłam ten temat, bo chciałam wiedzieć co młodzi ludzie myślą o legalizacji.
Jeśli chodzi o Palikota, cieszę się, że jest taka osoba w rządzie, przy najmniej coś się dzieję;)
A po za tym on nie tylko chce legalizacji...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale się naraziłaś "staruchom" tego forum. Za chwalenie Palikota zaraz dostaniesz taką wiązkę, że ojej
 
Do góry