Pająki

snowki

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Wisła
A wiecie że każdy z was nim dożyje 70 lat ZJE ok. 1000 owadów w tym też pająki?? Jak się to odbywa?? No więc śpicie sobie smacznie, macie lekko otwarte usta i wchodzi tam sobie taki robaczek i potem go połykacie :) . Jak to usłyszałem to nie mogłem spać bo bałem się pająków strasznie. A teraz już się nie boję i nawet mam chęć kupić sobie takiego jednego ptasznika. Mam też zdjęcie jak trzymam jednego na ramieniu na pewnej wystawie. Mama jak to zobaczyła to już mnie na następne wystawy nie chciała puszczać. Ale teraz to moje hobby i interesuję się tym. Szkoda że mam taką strachliwą siostrę :(
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
też nie lubię pająków. A o tym, ze je jesmy przez sen to słyszałam ochyyyyyyyyyydaaaaaaa feeee.......
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
O ble pająki!
Wczoraj sobie grałam w gre i tam pokazalo się mnóstwo dużych jasnych pająków!
Aż zapiszczałam i mama weszła do pokoju :p
Wstyd się bać :]
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
ja kiedyś miałam straszną arachnofobię!!chyba po mojej mamie,normalnie na widok najmniejszego pajączka wpadałam w panikę!! ale kiedyś postanowiłam to zwalczyć i razem z moim Słoneczkie poszłam na wystawę ptaszników i innych takich stworzonek.Tam to dopiero były pajaki.Moje kochane cymało mnie za łapkę a po jakiejś chwili nie mogłam sie oderwać od terariów i robilismy wszytsko żeby zaczęły chodzić :) :) pod koniec nawet facet zaoferował pająka na łapkę-zgadnijcie kto pierwszy się zdecydował. :) fajnie było mieć takiego puszaka żółto-czarnego na powierzchni całej dłoni :) teraz już się nie boję pająków :) a moja mama dalej ma dreszcze na sam dźwięk słowa pająk :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Feee :p
Jak możesz tak mówić.
Chociaz sama chciałam mieć ptasznika :D
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
mi się strasznie spodobała opisana historia z chodowaniem pająka :) :) :) szkoda tylko,że tak się skończyła
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Grrr ale Ty mnie męczysz :p
 

Attachments

  • IMAG0355.JPG
    IMAG0355.JPG
    76,2 KB · Wyświetleń: 41

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Bo chciałm ją zobaczyć, sliczna jest. Ja myślałam, ze ona jest cała brązowa i dlatego Cię męczyłam :)
 
Do góry