Paintball

Dołączył
26 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Możliwe jest zorganizowanie potyczki : Paintball'owej
Miejsce : Zabrze
Miejsca : Około 70 wolnych miejsc
Sprzęt : Możliwość przyniesienia własnego sprzętu/Jak i wypożyczenie dostępnych jest około 60 sztuk przy czym cena jest niestety za godzinę
Dojazd : Własne środki transportu
Wiek : Jeżeli ktoś nie ma skończonych 18 lat to należy mieć ze sobą pisemną zgodę rodzica z nr kontaktowym najlepiej komórkowym w razie (mam nadzieję, że nie zdarzy się taka sytuacja) wypadku.
Zgoda : Treść zgody powinna wyglądać tak ,,Zezwalam swojemu dziecku (tam imię i nazwisko) na aktywną rywalizację, podczas gry w (i tam napisać ze w Paintballa) i zgadzam się na udzielenie pierwszej pomocy lub zabraniu przez karetkę do szpitala. (jeżeli ktoś jest na coś uczulony lub jakieś alergie czy przyjmuje leki itp itd należy to wszystko wypunktować na dole) Niestety pragniemy zaprosić o udziału w zabawie tylko osoby od 15 roku życia by uniknąć naśmiewania się z młodszych, co często ma miejsce. Zgoda nie jest obowiązkowa jeżeli rodzic jest obecny podczas całej zabawy CAŁEJ ZABAWY !!! PS - na zgodzie musi być nr letefonu do rodzica lub opiekuna prawnego !!!!!
Czas : Postaram się przeprowadzić ankietę kiedy byłby najodpowiedniejszy termin. Na pewno nie dogodzimy wszystkim ale postaramy się wybrać datę najbardziej zgodną dla jak najliczniejszego grona!


Wszelkie pytania proszę kierować pod postem będę na nie odpowiadał jak najczęściej mi się uda.

Pozdrawia Ronald
 
Dołączył
26 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wszelkie koszta, które są związane z organizacją tej imprezy oblegają, że tak powiem mój portfel. Jedynie z waszych kieszeni potrzebne są środki na transport czy wypożyczenie ewentualnego sprzętu. Obok naszego ,,pola bitwy'' jest miejsce gdzie można rozpalić ognisko a czy też rozbić namiot cała nie wiem jak to profesjonalnie nazwać, może działką będzie wykupiona dla nas na od 24 do 48 godzin więc można tam rozbić spokojnie namiot czy też przyczepę kempingową. Sklep jest oddalony o 300 metrów lecz na miejscu dostępna będzie dla każdego darmowa woda 0,65l. i skromny poczęstunek. Wszelki sprzęt jest ubezpieczony więc jeżeli nie będzie jawnego i ewidentnego niszczenia sprzętu (wszelkiego rodzaju karabinów,pistoletów wypożyczonych to nie poniesiecie za to żadnych kosztów).

Ronald
 
W

Wolowitz

Guest
Ostatnio organizowałem podobna imprezę integracyjną i ciekawe ogłoszenia znalazłem na tej stronce http://www.favore.pl/cat191314_paintball.html Powiem, że jest tutaj dużo różnorodnych ogłoszeń i na pewno coś znajdziecie dla siebie.
 
Dołączył
26 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ale wszystko już jest prawie zorganizowane potrzebni są tylko chętni i ci chętni musieli byc wyznaczyć termin najbardziej dogodny dla większości.


Ronald
 

ZeroNudy

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Trochę już po terminie, ale jednak temat paintballa może być wciąż aktywny. Jesteśmy profesjonalnym organizatorem imprez paintballowych, które z powodzeniem organizujemy od kilku lat na terenie województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego. Nasz sprzęt pozwala na organizację zabawy również w porze zimowej, co jeszcze bardziej może uatrakcyjnić imprezę. Po grze możliwe ognisko i catering. W naszej ofercie dostępne są również inne atrakcje w tym, m.in. liny, ścianka wspinaczkowa, wieczór kasyno, imprezy team building, off-road, imprezy tematyczne, sumo, gigantyne piłkarzyki, kula zorbing i wiele innych.
 
Do góry