P

Status
Zamknięty.

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Albo jak nie chcesz sie z nim umawiac tak ten to niby przypadkiem go gdzies spotkaj ;)
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
ja ostatnio slyszalam dobry pomysl
napisz do niego na gg i popros zeby ci kupil piwo bo tobie nie sprzedaja a potem popros zeby je z toba wypil bo wlasnie dostalas eska od kumpeli ze nie moze wyjsc :D
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
eh to moj plan nie wypali
a moze wez go nornalnie spytaj czy by sie z toba nie spodkal bo ci sie strasznie nudzi albo cos w tym stylu
i bedzie po klopocie
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Jakis czas temu dostałam numer gg fajnego kolesia,pisze z nim teraz juz jakieś 3-4 miesiące.Bardzo podoba mi się pod wszystkimi względami jest przystojny ma fajny charakter i jest taki koffany:)Ostatnio stwierdziłam że chciała bym kontynuować znajomość w realu tylko nie wiem jak sie do tego zabrac. Czekam na każdą radę
Jak kontynuować znajomość w realu...
U mnie to troche nie wypaliło, spotkałem się z jedną dziewczyną i na tym się skończyło.
Myśle, że poprostu musisz otwarcie powiedzieć mu, że jest ciekawą osobą i że chciałabyś się
z nim poprostu spotkać, zobaczyć jak wasze kontakty będą wyglądały już nie z pomocą róźnych
środków przekazó a na żywo...
Jeżeli ma nogę w gipsie...to trochę, komplikuje sytuację. Gdyż Ty nie powinnaś pierwsza się do niego wybierać.Trochę ostrożnośći, pierwsze spotkanie najlepiej niech odbędzie się w jakimś miejscu publicznym. Bezpieczeństwa nigdy za mało.
Pozdrawiam ;)
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
tak na gips trzeba uważać xd

ale on napewno gdzieś wychodzi nie? spacer, spacer, noge trzeba rozruszać :p jak ściągną gips to będziesz miała pretekst żeby sie nim spotkać xd
 

sebastianek

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja bym zrobił tak jak Nothing ... lepiej wal prosto z mostu oco chodzi ... on pomysli .. i przyniesie ci kwiatki w odwiedziny ... napewno bedzie dobrze :D trzymam kciuki
 

:)hapy girl:)

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli czujesz że on chce kontynuoawć znajomość Poprostu powiedz mu że znacie się dobrze mimo tego że się nie widzieliście.Więc może poznać by się a co będzie wtedy soro jestescie teraz dla siebie bliscy to co doiero wredy??
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Piszecie już jakiś czas i jeszcze nikt nie wyszedł z tą propozycja więc myślę, że jeśli wprost go o to zapytasz to będzie wszystko dobrze. A miejsce i czas? Dobierzcie tak, żeby wam obojgu pasował. Noga w gipsie - ok ale racja on musi ją jakoś rozruszać więc jakiś malutki spacerek (wieczory są teraz taaakie przyjemne) na pewno mu nie zaszkodzi.
Pozdrawiam i daj znać czy coś wyszło z tego spotkania...
Pa pa
 

confused

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
205
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Czesc :) Ja tez uwazam ze powinnas sie go prosto z mostu spytac, czy chcialby sie spotkac. Ja gadalam z gosciem rok i spytalam tak bezposrednio. Fakt, nie zgodzil sie :D Ale ja bylam bardzo z siebie zadowolona i czulam sie dumna. Uwazam ze zachowalam sie honorowo :D Spytaj i Ty, bedzie Ci lzej, w koncu masz do tego prawo.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a ja uwazam, zenie powinno się robic czegos takiego z tematami po prostu ew. zmienic tresc, na wyjasniajaca,czemu tamta zniknęła i zamknąc :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry