Oznaki zakochania

Nanila0202

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam... Mam przyjaciela i chcialabym się dowiedzieć po czym poznać, że chłopak się zakochał, jakie są fizyczne oznaki? Oraz czy to coś oznacza, że chłopak przesłał mi zdjęcie pustej ławki? ;)
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
nie wszyscy na zakochanie reagują identycznie... ale chodzi Ci o zakochanie w Tobie czy kimś innym? Sama podaj te oznaki jakie zauważyłaś wtedy spróbujemy Ci pomóc ;)
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Witam... Mam przyjaciela i chcialabym się dowiedzieć po czym poznać, że chłopak się zakochał, jakie są fizyczne oznaki?
pała mu stoi, nie spuszczaj wzroku z tego miejsca jesli chcesz sie przekonac :p

Oraz czy to coś oznacza, że chłopak przesłał mi zdjęcie pustej ławki? mruga.gif
naukowcy stwierdzili, ze w tego typu przypadkach facet najpewniej chce przeleciec twoja najlepsza kumpelę
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Sonita, na pewno nie przegapisz tych oznak, nie martw się!
A co do zdjęcia, to myślę że to coś znaczy;)
 

shimana

to tylko ja...
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Tam,gdzie słońce nie dochodzi
Witam... Mam przyjaciela i chcialabym się dowiedzieć po czym poznać, że chłopak się zakochał, jakie są fizyczne oznaki?
to powinnaś sama dostrzec :) myślę,że jeśli się zakochał to nie będzie to takie trudne :)
tego nie da się nie zauważyć :)
Oraz czy to coś oznacza, że chłopak przesłał mi zdjęcie pustej ławki? ;)

hmm.. może on chce Cię zabrać do takiego miejsca ;)
tak bez podstawy tego zdjęcia chyba by nie wysyłał :) coś w tym musi być :)
zapytaj go :)
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Witam... Mam przyjaciela i chcialabym się dowiedzieć po czym poznać, że chłopak się zakochał, jakie są fizyczne oznaki? Oraz czy to coś oznacza, że chłopak przesłał mi zdjęcie pustej ławki? ;)


Oznaki zakochania łatwo będzie Ci zaobserwować ;)


Zdjęcie pustej ławki ? Może sobie wyobrażał że siedzicie razem na tej ławce albo chciałby Ci pokazać takie miejsce . Zapytaj sie go o co mu chodziło .
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Fizyczne znaki zakochania hmm? To może być rumieniec na twarzy jak Cię zobaczy, nadmierna potliwość rąk, maślane oczy :p nieumiejętność wypowiadania się przy Tobie (tzn. plątanie języka), albo to, że będzie na Ciebie patrzeć, a gdy ty zerkniesz na niego będzie odwracał wzrok... Wiele jest takich 'fizycznych wskazówek' :)
A zdjęcie pustej ławki- może jakaś sugestia spotkania na niej?! :sexy:
 
Do góry